Reebok airēšanas trenažieris GR Magnetic

  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-116501
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
967.03€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-116501
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+

Reebok Rower GR

Reebok Rower GR Rower piedāvā 17 programmas un 16 elektroniskus pretestības līmeņus, kurus varat viegli kontrolēt, izmantojot integrēto LCD displeju. Ekrānā tiek rādītas 6 funkcijas, tostarp laiks un attālums, kā arī sirdsdarbība, izmantojot bezvadu uztvērēju. Drošības josta nav iekļauta komplektā.

Airēšanas trenažieris ir populārs trenažieris, jo ar to parasti tiek trenēti 30 % roku un 70 % kāju muskuļi. Papildu priekšrocība ir tā, ka mugura tiek stabilizēta un tādējādi stiprināta. Jo lielāka pretestība un ātrums katrā piegājienā, jo vairāk strādās galvenokārt kājas un jūs vairāk spiedīsiet, nevis vilksiet ar rokām.

Ergonomiskais sēdeklis slīd uz 1,23 metrus garās sliedes, savukārt regulējamās siksniņas uz kājām nodrošina pareizu stāvokli treniņa laikā. Reebok Rower GR ir salokāms, un to var viegli pārvietot uz transportēšanas riteņiem un uzglabāt vēlamajā vietā. Airēšanas trenažieri var noregulēt stabilā stāvoklī, izmantojot grīdas regulēšanas skrūves.

Reebok ir amerikāņu iedvesmots starptautisks zīmols ar dziļu mantojumu fitnesa pasaulē. Reebok ir zīmols, kurš pārkāpj visas iespējamās robežas, kas ir iemesls, kāpēc Reebok neapstājās tikai pie fitnesa apģērbu ražošanas, bet gan sāka projektēt un ražot fitnesa inventāru, sākot ar steperiem, hantelēm, fitnesa bumbām, ripu un stieņu komplektiem, turpinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un velotrenažieriem. Mēs uzskatām, ka Reebok ar savu augstās kvalitātes fitnesa aprīkojumu uzstāda jaunus izaicinājumus citiem zīmoliem.

Reebok cenšas iedvesmot cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kas ikvienam dod iespēju būt sevis labākajai versijai fiziski, emocionāli un sabiedriski. Reebok uzskata, ka ar sporta palīdzību, mūsu spēkos ir mainīt dzīves un uzturēt sevi labākā formā.

Mēs esam zinātkāri, provokatīvi, asprātīgi un neparedzami. Mēs esam Reebok!

Dibinātājs: Joseph William Foster      Galvenais birojs: Bostona, ASV      Zīmols: Dibināts Anglijā, 1895. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'516

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Modeļa nosaukums

Reebok Rower GR

Iezīmes

Salokāms; Ir ritenīši vieglākai pārvietošanai

Displejs

Kalorijas, attālums, LED, ātrums, laiks, atkārtojumu skaits

Maksimālais lietotāja svars (kg)

120

Pretestības sistēma

Magnētiskā

Pretestības līmeņu skaits

16

Programmu skaits

17

Strāvas patēriņš kW/h

3.33, adapteris

Paredzēts

mājas lietošanai

Nepieciešamā platība (cm)

82 x 48 x 198

Trenažiera izmērs nesalocītā veidā (cm)

148 x 48 x 86

Iepakojuma izmēri (cm), 2 iepakojumi

(78 x 32 x 85) + (9 x 14 x 127)

Trenažiera svars ar iepakojumu (kg)

44.40

Trenažiera svars bez iepakojuma (kg)36.20
Uzmontēts (%)90
Pretestības regulēšanaAutomātiski

Pedāļu veids

Ar siksniņām

TehnoloģijaBluetooth

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti