Life Fitness Activate Recumbent velotrenažieris

Life Fitness Activate Recumbent velotrenažieris
Life Fitness Activate Recumbent velotrenažieris
  • Life Fitness Activate Recumbent velotrenažieris
  • Life Fitness Activate Recumbent velotrenažieris

Life Fitness Activate Recumbent velotrenažieris

  • Ražotājs Life Fitness
  • Artikuls OSRA-OLEDLENGXX01
  • Ir Rīgas noliktavā: 3
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
3678.56€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Life Fitness Activate Recumbent Velotrenažieris

Activate Series  velotrenažierim  “Recumbent Lifecycle” ir lielisks dizains, kas iederēsies jebkurā fitnesa iestādē. Relaksēta ķermeņa pozīcija uzlabo komfortu. Lakonisks dizains, vienkāršā sēdekļa regulēšana un intuitīvā konsole padara to vienlīdz patīkamu visiem lietotājiem.

Kāpēc tieši Activate Recumbent Velotrenažieris?

 

Biomehāniski efektīvs dizains

Life Fitness Activate Sērijas Upright Velo trenažierim tiek izmantotas Life Fitness tradicionālā biomehānikas efektīvā sēdēšanas poza, kuru ar vienas rokas palīdzību ir iespējams noregulēt, kā Jūs vēlaties.

Sirds ritma monitorings

Lifepulse digitālā sirds ritma mērītājs, kas atrodas uz roku atbalsta un tiek nolasīts ar pieskāriena sensoru, nodrošina precīzu sirds ritma monitoringu, kā arī ir iespējams iegādāties jostu, ar kuras palīdzību ir iespējams noteikt sirds ritmu arī nepieskaroties roku atbalstam. 

Paš-ģenerējošas jaudas efektivitāte

Nepieciešamā elektronika treniņam tiek uzlādēta minoties, kas nozīmē, ka šo velo trenažieri var novietot pilnībā jebkur, nav nepieciešams novietot rozetes tuvumā.

Uzticama Poli-V siksnas sistēma

Unikālā Poli-V siksna nodrošina klusu un efektīvu treniņu, vienlaicīgi paildzinot laiku starp trenažiera apkopes veikšanu.

Ērti pielāgojams

Viegli un ērti pielāgo pedāļu siksniņu pēc savām vajadzībām, kā arī tiek piedāvātas 38 sēdekļa novietojuma pozīcijas pilnīgai kontrolei par personīgo komfortu.

Intuitīvā konsole

Viegli saprotama un ar skaidrām norādēm konsole, lai varētu ātri un viegli izvēlēties sev tīkamo programmu, pretestības pakāpi, kā arī redzēt treniņa progresu, kā piemēram - nodedzinātās kalorijas, laiks u.t.t.

Radīts, lai kalpotu

Simtiem stundu tika veltīts, lai pievienotu izturību un kvalitāti apvienojumā ar efektivitāti, katrai mazākai detaļai, kura ir iekļauta šajā dizainā.

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

Life Fitness Katalogi:

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Assembled Dimensions

64" (163cm) Length

27" (69cm) Width

45" (115cm) Heigth

Front Wheel For Easy Mobility

Yes

Cup Holder

1

Handlebars

Seat Side and Ront Ergo Bar

Integrate Accessory Tray

Yes

Max User Weight

400lbs (181kg)

Weight

200lbs (91kg)

Pedal Straps

Yes

Pedals

Wide Ride

Power Requirements

Self-powered Optional Power Assist: AC power line, 115 volt, 15 amp. Optional TV requires external power source

Resistance Levels

25

Seat Adjustments

Adjstable seat with 35 fine-tuned seat adjustments

Drive Mechanism

Poly V belt

Resistance Control

Computer controlled

Compatibility

None

Rear Levelers

Yes

Telemetry

Yes, Polar Telemetry

Hearth rate sensors

Side Handlebars with contact heart rate

Recline

No

Seat

Delux back support

Step-Through Design

Yes

Console

Activate

Lifepulse Digital Hearth Rate Monitoring wth DSP

Yes

Display

Amber LED

Programms

10 - Time, speed, RPM, distance, calorie burned, heart rate, resistance level, time remaining, program profile.

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Juris Švarnovičs
Juris Švarnovičs
Vienmēr gatavs uzzināt un iemācīties ko jaunu. Piemīt vēlme detalizēti izprast un uzlabot dažādus e-komercijas posmus. Ikdienā galvenokārt strādā ar e-komercijas un vairumtirdzniecības klientiem.
Junona Andersone
Junona Andersone
Mārketingā iemīlējusies speciāliste ar ekonomisko izglītību, līdz ar to darbā vienmēr apvieno vairākus skata punktus. Rūpējas par zīmoliem, pasākumiem, sponsorēšanu, atbalsta materiāliem pārdošanas daļai un uzņēmuma tēlu. Saprotoša, bet atbildīga.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Juta Buka
Juta Buka
Loģistikas speciāliste, kuras siprās puses ir pievērst lielu uzmanību detaļām un ar apņēmību virzīties uz priekšu, līdz tiek sasniegts rezultāts! Ir izteikta komandas spēlētāja un tic, ka tikai komandā ir spēks.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Māris Puriņš
Māris Puriņš
Pieredzējis un atbildīgs noliktavas vadītājs. Pievērš uzmanību visām detaļām un atrod piemērotāko risinājumu. Ir uz Tu ar BMX.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti