Par mums

 

 

Gfitness ir uzticams partneris veselīga dzīvesveida un fizisko aktivitāšu veicināšanā.

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi fitnesa nozarē mēs piedāvājam augstākās kvalitātes fitnesa produktus un pielāgotus risinājumus plašam klientu lokam, tostarp komerciālajiem fitnesa centriem, mājas trenažieru zālēm, sporta komandām, militārajiem un citiem iekšlietu dienestiem, fizioterapijas iestādēm, viesnīcām un SPA, kā arī korporatīvajām fitnesa zālēm.

No idejas līdz gatavam rezultātam! Mūsu pakalpojumi ietver konsultācijas, risinājumu izstrādi (tostarp rasējumus un izkārtojuma plānojumus), aprīkojuma piegādi, uzstādīšanu, apkopi un apkalpošanu. Mēs piedāvājam ikviena klienta vēlmēm pielāgotus fitnesa risinājumus, lai uzlabotu klienta biznesa attīstību un darba sniegumu.

Mēs sadarbojamies ar vairāk nekā 60 pasaulē vadošajiem fitnesa zīmoliem, kā arī esam oficiālais ražotāja pārstāvis vairāk nekā 20 zīmoliem Baltijas valstīs un Somijā.

Mūsu spilgtākie īstenotie projekti ir LemonGym, MyFitness, Squad Hour, Re.Formatas, Golden Club, ONLY Private Gym, Olymp, Siguldas Sporta centrs, Ventspils Olimpiskais centrs, Liepājas Olimpiskais centrs, ELVA sporta halle, Latvijas Okupācijas muzejs, Danske Banka, SEB Banka, Evolution Gaming, EuroLife, Apranga Group, Alexela Group, policijas un armijas vienības un dažādas sporta komandas u.c.

Gfitness komandas mērķis ir būt ātriem un efektīviem ekspertiem. Ar savu nelokāmo apņēmību mēs cenšamies ne tikai apmierināt, bet arī pārsniegt mūsu klientu vajadzības, tādējādi uzlabojot viņu dzīves kvalitāti un dodot iespēju sasniegt savus veselības un fitnesa mērķus.

MŪSU JAUNUMU PREZENTĀCIJA

Gfitness Novelties Presentation by G Kolizejs SIA

 

 

 

LIAA ATBALSTS

 

G Kolizejs SIA ir noslēdzis 08.07.2022. līgumu Nr. SKV-L-2022/297 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.