Par mums

IEDVESMA KUSTĒTIES DZĪVĒ AR GFITNESS

 

Gfitness ir jūsu uzticamais partneris veselīga dzīvesveida un fizisko aktivitāšu veicināšanā.

Ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi fitnesa nozarē mēs piedāvājam augstākās kvalitātes fitnesa produktus un pielāgotus risinājumus plašam klientu lokam. Mūsu pieredze aptver komerciālos fitnesa centrus, mājas trenažieru zāles, sporta komandas, militāros un citus dienestus, fizioterapijas iestādes, viesnīcas un SPA, korporatīvo fitnesu un daudz ko citu.

 

Mēs sniedzam visaptverošus pakalpojumus, sākot ar konsultācijām un risinājumu izstrādi (tostarp rasējumiem un izkārtojumu plānojumiem) līdz aprīkojuma piegādei, uzstādīšanai, apkopei un apkalpošanai. Mūsu pieredzējusī komanda un pieaicinātie industrijas speciālisti izglīto trenerus un vadību, lai nodrošinātu optimālu darbību un nosprausto mērķu sasniegšanu. Sadarbojoties ar vairāk nekā 60 vadošajiem zīmoliem, mēs nepārtraukti paplašinām savu piedāvājumu, lai apmierinātu dažādas klientu vajadzības.

 

Daži no mūsu ievērojamākajiem klientiem ir LemonGym, MyFitness, Squad Hour, Re.Formatas, Golden Gym, Only, Olymp, Siguldas sporta centrs, Ventspils Olimpiskais centrs, Liepājas Olimpiskais centrs, ELVA sporta halle, Latvijas Okupācijas muzejs, Danske Banka, SEB Banka, Evolution Gaming, EuroLife, Apranga Group, Alexela Group, policijas un armijas vienības un dažādas sporta komandas. Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam viņiem pielāgotus fitnesa risinājumus, kas uzlabo biznesa vai fizisko sniegumu.

 

Mēs vēlamies būt ātri un  efektīvi eksperti, kas pārspēj klientu ieceres. Mēs cenšamies paplašināt tirgu, padarot kvalitatīvu dzīvi pieejamu mūsu klientiem un viņu biedriem vai lietotājiem.

 

Mūs atšķir mūsu apņemšanās nodrošināt personalizētus risinājumus klientiem, darbinieku labklājību un uzņēmuma izaugsmi. Papildus fitnesa produktu un pakalpojumu klāstam mēs cenšamies iedvesmot un veicināt kustību mūsu klientu dzīvē. Aicinām arī Jūs doties ceļā uz veselīgāku un aktīvāku nākotni kopā ar Gfitness.

 

MŪSU JAUNUMU PREZENTĀCIJA

 

LIAA ATBALSTS

 

G Kolizejs SIA ir noslēdzis 08.07.2022. līgumu Nr. SKV-L-2022/297 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.