Pakalpojumi

Konsultējam un palīdzam atrast veiksmīgākos risinājumus gan tiem, kuri tikai uzsāk savu biznesu fitnesa un veselības nozarē, gan tiem, kuri jau ir kļuvuši par nozares līderiem. Palīdzēsim Jums, sākot no piemērotas vietas atrašanas, koncepcijas un projekta izstrādes un beidzot ar personāla atlasi un izglītošanu.

Apskatīt

Efektīvi un lietderīgi izmantotas telpas, ērta un patīkama vide ir mūsu galvenās vadlīnijas, izstrādājot telpu plānus, klientu loģistiku, aprīkojuma izvietojumu, lai katrs projekts būtu veiksmīgs ilgtermiņā.

Apskatīt

G Fitness tehniskā komanda - GYM Service izdarīs visu, sākot ar trenažieru vai inventāra piegādi, uzstādīšanu un uzstādītā aprīkojuma apkopi vai garantijas remontu. Veicam arī citu ražotāju trenažieru un iekārtu remontu.

Apskatīt

Veicam apmācību fitnesa klubu, veselības centru, sporta zāļu u.c. uzņēmumu personālam. Organizējam dažādus seminārus fitnesa klubu vadībai un darbiniekiem, tai skaitā arī treneru apmācību un tālākizglītību.

Apskatīt

Izstrādājam modernus un funkcionālus interjera projektus fitnesa klubiem, sporta zālēm, baseiniem, SPA centriem un citiem sporta un atpūtas objektiem.

Apskatīt

Mūsu komanda var Jūs iepazīstināt ar dažādiem finansējuma risinājumiem un ieteikt vispiemērotāko kredītiestādi.

Apskatīt