Pro XL with 10.1” ProSmart Display

 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500113
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
27527.50€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500113
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

PRO & PRO XL

NOPIETNIEM SPORTISTIEM

Pro un Pro XL ir lielāki, ātrāki un izturīgāki nekā citi skrejceliņi, tāpēc tie spēj apkalpot elitārākos un spēcīgākos sportistus. Ar precīziem ātrumiem, kas nodrošina uzticamu testēšanu, WOODWAY veiktspējas skrejceliņi nebūs jūsu treniņu ierobežojošs faktors.

Pro skrejceļš nodrošina lielisku treniņu augšupceļā ar maksimālo slīpumu 25 % augstumā, un tā lielā skrejceļa virsma nodrošina pietiekami daudz vietas sānu treniņiem jebkura auguma sportistiem.

IEZĪMES

ATLĒTA SNIEGUMS

Šis skrejceļš nebūs ierobežojošais faktors jūsu sportistu treniņos. Pro maksimālais ātrums ir 24 km/h un 25% pacēlums, tam var būt pat negatīvs pacēlums bez papildu maksas. Vai jums ir nepieciešams lielāks ātrums? Vienkārši jautājiet, mēs ar prieku izpildīsim jūsu prasības. Pateicoties īpaši plašai virsmai, jūs varat īstenot sānu kustības, un, ja jūsu metode ir treniņi ar pārmērīgu ātrumu, ir pieejamas lēciena plāksnes. Tas ir obligāts aprīkojums ikvienā cilvēku veiktspējas treniņu centrā.  

DROŠĪBA UN KOMFORTS

WOODWAY skrejceliņi ir aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina lietotājam pieredzi, kāda nav līdzīga nevienai citai. Mūsu skrejceliņu lentes sastāv no daudzām individuālām triecienu amortizējošām līstēm, kas, kā zinātniski pierādīts, samazina kaitīgo triecienu locītavām, muskuļiem un saistaudiem; greznība, ko jūs nepiedzīvosiet nevienā parastā skrejceliņā.

UZTICAMĪBA

Slat Belt sliežu darba virsma kalpo līdz pat 240 000 kilometru bez lentes maiņas vai klāja nomaiņas. Pateicoties 112 lodveida gultņiem, lente slīd vienmērīgi, kas nodrošina ilggadēju kalpošanas ilgumu ar ļoti nelielu apkopi un nulles elektroenerģijas patēriņu. Jostas spriegojumu nav nepieciešams regulēt, jo mūsu konstrukcijā ir izmantoti sekojoši rullīši un zobveida trīši.

PRO XL

Nepieciešams vairāk vietas? Tad Pro XL ir absolūti nepieciešams ikvienam veiktspējas treniņu centram. Pro XL nodrošina precīzus ātrumus uzticamiem testiem, pietiekami daudz vietas skriešanai un maksimālu slīpuma līmeni, tāpēc tas spēj izturēt vislielākos un spēcīgākos sportistus. Veidots ar domu par sasniegumiem - šis skrejceļš tiks galā ar jebkuru izaicinājumu, kas tam tiks izvirzīts.
Pro XL skrejceļš ir platāks nekā jebkurš cits tirgū pieejamais skrejceļš, un, pats labākais, tam nav pārsega, tāpēc jūsu sportisti var koncentrēties uz svarīgākajām lietām, piemēram, treniņiem. Pateicoties zobveida lentei un piedziņas sistēmai, varat būt droši, ka slīdēšana neradīsies pat pie vislielākajiem ātrumiem ar vislielākajiem sportistiem.

 

 

PROSMART TOUCH SCREEN

Woodway ProSmart Touchscreen ir revolucionāra treniņu konsole, kas izstrādāta, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un radītu unikālu treniņu, kas pielāgots katra individuālajiem mērķiem. Ar dinamiskām Smart Coach programmām, izklaides iespējām, kas ietver Virtual Real un Game Runs, tīmekļa pārlūkošanas un straumēšanas iespējām un pielāgojamiem treniņiem, ProSmart ir izstrādāts, lai iegūtu neticami inovatīvu dinamisku pieredzi, pamatojoties uz katra lietotāja īpašajiem profila iestatījumiem.

ProSmart nodrošina pilnīgu pielāgošanu, sniedzot katrai iestādei iespēju personalizēt katru lietotāja pieredzes aspektu, izmantojot krāsas, logotipus un tēmas. ProSmart ir ne tikai iepriekš sagatavoti treniņi, bet arī digitālais pulsa rādītājs, datu analīze, izmantojot STATS, un daudz kas cits!

IEZĪMES

 

APPLE TAP TO PAIR UN GYMKIT FUNKCIONALITĀTE

SKRIEŠANA KOPĀ AR DRAUGIEM, IZMANTOJOT TĀDAS LIETOTNES KĀ ZWIFT

DAŽĀDI TRENIŅU PANEĻI

 • Digital Quickset - uzlabo HIIT treniņu pieredzi.
 • Polar View - skrieniet vēlamajās pulsa frekvences zonās.

ĪPAŠI PIELĀGOJAMS SKĀRIENEKRĀNS

 • Pilnībā pielāgojama lietotāja saskarne klubiem, sporta zālēm un studijām
 • Pielāgotie zīmola standarti, krāsas, logotipi un klubam specifisks saturs
 • Īpaši personalizēti lietotāju profili, treniņu kopsavilkumi un iestatījumi.

IZKLAIDE

 • Iesaistieties treniņā vēl vairāk, izmantojot Real Runs un Game Runs reālās pasaules vidēs, piemēram, Sanfrancisko, vai virtuālās spēļu vidēs, piemēram, Skyrim un The Witcher.
 • Pārlūkošanas un straumēšanas iespējas, tostarp Netflix un Hulu.

TREŠO PUŠU AKTĪVU PĀRVALDĪBA

ProSmart programmatūra fiksē datus milisekundes griezumā, kas ļauj labāk pārredzēt treniņa rādītājus un aprīkojuma darbspējas laiku.

LIETOTĀJAM SPECIFISKAS VIEDĀS PROGRAMMAS

Sekojiet līdzi Smart Coach vadītajām programmām, kas ir uz mērķi orientēta četru līdz sešu nedēļu progresija mūsu programmās, kas pielāgotas jūsu progresam un individuālajiem rādītājiem.

 • Treniņu pielāgošana
 • Lietotāja treniņu datu izsekošana
 • Individuāli pielāgoti treniņu kopsavilkumi
 • Virzīta profila iestatīšana ļauj " uzsākt", izmantojot precīzu lietotāja informāciju.

STATS

Backend tīmekļa vietne kluba vadībai un galalietotājam. Klubi var novērtēt servisa nepieciešamību, veikt profilaktisko apkopi un uzraudzīt skrejceliņu izmantošanu laika gaitā. Galalietotājs var apkopot informāciju par treniņiem, analizēt to vizuālos formātos un eksportēt uz trešo pušu fitnesa lietotnēm.

DINAMISKIE ĀTRIE TAUSTIŅI

Pievieno jebkuru ātrumu izlases sarakstā, turot taustiņu 30 sekundes vai ilgāk.

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti