Reebok One Series GX50 Eliptiskais trenažieris

  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls RVON-10411BK
  • Ir Rīgas noliktavā: 8
  • Eiropas noliktavā 0
453.00€ 543.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls RVON-10411BK
  • Ir Rīgas noliktavā: 8
  • Eiropas noliktavā 0

Reebok One GX50 Eliptiskais Trenažieris

Iesācēju līmeņa trenažieris, kas ir izstrādāts domājot par efektivitāti un kvalitāti. Tiek piedāvāti 32 elektroniski maināmi pretestības līmeņi, 12 ieprogrammētas treniņu iespējas, lai Jūs varētu iesākt savu kardio pieredzi arī mājas apstākļos. GX50 Eliptiskajam trenažierim ir 9kg spararats, kas nodrošina gludu un klusu sportošanu. Iestrādātajā Eliptera 5,75'' LCD konsulē Jūs varēsiet redzēt tādus rādītājus, kā laiks, ātrums, distance, sirds ritms un sadedzināto kaloriju daudzums. Eliptiskā trenažiera pedālis ir izstrādāts no neslīdošas gumijas, kā arī tas ir regulējams pēc Jūsu vēlmē. Domājot par komfortu tiek piedāvātas divas opcijas roku balstiem, kustīgās un fiksētās.

Kāpēc tieši Reebok One GX50 Eliptiskais trenažieris?

 

Gluda sportošana

Trenažierim ir noslēgts 9kg spararats, kas nodrošina gludu un klusu treniņu, kā arī pasargā Jūs no traumu iegūšanas. Tiek piedāvāts efektīvs trenažieris bez ceļu traumu iegūšanas iespējām.

Košs LCD ekrāns

5,75'' LCD ekrānā Jūs varēsiet redzēt ātrumu, distanci, kalorijas, laiku un sirds ritmu. Treniņa laikā Jūs varat pievienot ekrānam citas elektroniskās ierīces, lai tās uzlādētu.

Pulsa mērītājs

Šim Eliptiskajam trenažierim ir iebūvēts sirds pulsa mērītājs uz roku atbalstiem, lai treniņa laikā Jūs būtu pilnība droši par savu veselību, kā arī, lai zinātu kādu slodzi pieliekat konkrētā treniņa periodā.

 

Pārvietošanas ritentiņi

Ar šiem pārvietošanas ritentiņiem, Jums būs viegli pēc treniņa aizstumt trenažieri glabāšanai, kā arī sākot treniņu novietot, kur Jums ir nepieciešams.

 

Ekstras

GX50 Eliptiskajam trenažierim ir ūdens pudeles turētājs, lai treniņa procesā Jūs uzņemtu nepieciešamo ūdens daudzumu, kā arī ir iespēja uzlādēt citas elektroniskās ierīces ar USB savienojumu.

 

Izaicini sevi

Eliptiskajam trenažierim ir 32 elektroniski pretestības līmeņi, 12 ieprogrammētas treniņu iespējas, 3 tārgetētās programmas, HRC, atjaunošanās un personīgā programma, lai Jūs vienmēr būtu motivēti sportot vēl vairāk un sasniegt savus mērķus.

Reebok ir amerikāņu iedvesmots starptautisks zīmols ar dziļu mantojumu fitnesa pasaulē. Reebok ir zīmols, kurš pārkāpj visas iespējamās robežas, kas ir iemesls, kāpēc Reebok neapstājās tikai pie fitnesa apģērbu ražošanas, bet gan sāka projektēt un ražot fitnesa inventāru, sākot ar steperiem, hantelēm, fitnesa bumbām, ripu un stieņu komplektiem, turpinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un velotrenažieriem. Mēs uzskatām, ka Reebok ar savu augstās kvalitātes fitnesa aprīkojumu uzstāda jaunus izaicinājumus citiem zīmoliem.

Reebok cenšas iedvesmot cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kas ikvienam dod iespēju būt sevis labākajai versijai fiziski, emocionāli un sabiedriski. Reebok uzskata, ka ar sporta palīdzību, mūsu spēkos ir mainīt dzīves un uzturēt sevi labākā formā.

Mēs esam zinātkāri, provokatīvi, asprātīgi un neparedzami. Mēs esam Reebok!

Dibinātājs: Joseph William Foster      Galvenais birojs: Bostona, ASV      Zīmols: Dibināts Anglijā, 1895. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'516

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Assembled Dimensions

145cm Length

59cm Width

171cm Heigth

Front Wheel For Easy Mobility

Yes

Extras

Cup holder, mobilde phone holder

Adjustable

Rubberised footplates

Floor Level

Handlebar

Dual action & Fixed

Max User Weight

120kg

Weight

48kg

Stride

Slip-resistance rubber footplates

Flywheel

Rare, 9kg

Stride Length

38,1cm

Console

Reebok GX50

Display Size

5,75'' LCD

Heart Rate Sensor

Integrated hand pulse sensor on handlebar

Programs

12 pre-set workouts + 3 target programs

Recovery Function

Yes

HRC

Yes

User Defined Function

Yes

Resistance Levels

32 electronic

Meter

Heart rate, speed, calories burned, time, distance

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti