Concept2 SkiErg slēpošanas trenažieris

 • Ražotājs Concept2
 • Artikuls 15166
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
1389.08€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Concept2
 • Artikuls 15166
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0

Concept2 SkiErg

Originally designed as a training tool for cross country skiers, the Concept2 SkiErg® has been embraced by the fitness community for its ability to work legs, core and arms in a smooth, continuous motion. Great for all athletes at all levels—you don’t have to be a skier to reap the benefits of the SkiErg’s total body exercise. With the same flywheel and Performance Monitor as our RowErgs and the BikeErg, the SkiErg offers a quality workout that will build your strength and endurance. Our SkiErg is easily adapted to those with lower body limitations or injuries and will deliver complete cardiovascular training, working your core and upper body from a seated position, whether from a stool, chair or wheelchair. Tough and built to last, our machines withstand rigorous use in gyms and homes around the world. And like the RowErg and BikeErg, we make sure our SkiErg is easy to care for so you can focus on using it, not maintaining it. Whether you’re an elite cross-country skier looking to improve your power, or someone looking for a great workout, the SkiErg will help you achieve your goals.

Why Concept2 SkiErg?

 

Performance Monitor

The Performance Monitor is what sets the Concept2 SkiErg apart from other cross-country training devices: packed with features yet easy to use, it allows you to accurately assess your output, monitor your progress, and compare your scores with others. Each SkiErg comes with our most advanced Performance Monitor, the PM5.

Get Connected

The PM5 monitor has both Bluetooth and ANT+ wireless connectivity, allowing it to connect to many heart rate belts, fitness devices and apps. Our free Concept2 ErgData app helps you track your workouts and can sync with the Concept2 Online Logbook. Third party apps can provide additional features to help keep you motivated. Smartphone Cradle included.

Free Standing or Wall Mounted

The SkiErg can be either mounted on a wall or used with a floor stand. Wall mounting provides the most compact option, while the floor stand, with its anti-skid deck and caster wheels, provides an all-in-one solution that makes the SkiErg mobile. Either way, the SkiErg is easy to assemble, and we provide all the tools you’ll need to do the job.

Flywheel and Damper

The SkiErg responds to your effort on every pull, so you are in full control of your exertion and resistance at all times. The spiral damper allows you to quickly adjust the airflow to the flywheel, so you can change the feel of the pull to suit your preference. Whether you want your workout to feel like you’re on flat terrain or an uphill climb, the SkiErg will respond to your needs.

Ergonomic Strapless Handles

The SkiErg’s ergonomic, strapless handles provide for a comfortable, secure grip and won’t absorb sweat so they stay dry in high use settings. They are also suitable for all hand sizes as they require no adjustment.

Concept2 ir kardio trenažieri ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi. Šī zīmola pirmsākumi meklējami 1976. gadā, kas norāda uz ilgstošu testēšanu, izmēģinājumiem un jauninājumiem, lai izstrādātu labākos airēšanas trenažierus, velotrenažierus un pat slēpošanas trenažierus. Galvenais Concept2 produkts ir airēšanas trenažieri, kuri ir paši labākie un atpazīstamākie airēšanas trenažieri visā pasaulē.

Ja vēlies sākt trenēties ar airēšanas trenažieri, tad ir ieteicams sākt ar šo zīmolu tā efektivitātes, kvalitātes un tehniskās apkopes pakalpojumu dēļ. Concept2 filozofija ir nodrošināt ikvienu klientu ar inovatīvākajiem produktiem un programmām. Par šo zīmolu daudz izsaka viņu iesaistīšanās ikviena klienta kardio treniņu vēlmju apmierināšanā ar kvalitāti un tehnsikās apkopes pakalpojumiem.

Mēs uzskatām, ka airēšana ir aktivitāte mūža garumā, pieejama ikvienam!

Concept2 Katalogs:

Dibinātājs: Dick and Peter Dreissigackers      Galvenais birojs: Morrisville, ASV      Zīmols: Dibināts 1976. gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

273

preces

━━

zīmolu varat sastapt

98+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

MonitorPM5
Power Requirement

Takes two D cell batteries. SkiErg provides operating power when machine is in use.

 

Frame

Aluminum
Finish

Powder coat

Color Scheme

Black

Space Recommendations

Wall Mounted:

 • Width at bottom: 19 in (48.3 cm)
 • Width at top: 20.5 in (52 cm)
 • Depth: 16 in (40.6 cm)
 • Height: 85 in (216 cm)

Mounted on Floor Stand: 23.5 in x 50 in x 85 in
(60 cm x 127 cm x 216 cm)

Machine Weight

SkiErg: 46 lb (20.9 kg)
Floor stand: 35 lb (16 kg)

Shipping Dimensions

SkiErg: 21 in x 19 in x 49 in (54 cm x 49 cm x 125 cm)
Floor stand: 5 in x 26 in x 53 in (13 cm x 66 cm x 135 cm)

Shipping Weight

SkiErg: 61 lb (28 kg)
Floor stand: 38 lb (18 kg)

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti