Pro XL with LED Quickset Display

 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500031
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
18921.38€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500031
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

PRO & PRO XL

NOPIETNIEM SPORTISTIEM

Pro un Pro XL ir lielāki, ātrāki un izturīgāki nekā citi skrejceliņi, tāpēc tie spēj apkalpot elitārākos un spēcīgākos sportistus. Ar precīziem ātrumiem, kas nodrošina uzticamu testēšanu, WOODWAY veiktspējas skrejceliņi nebūs jūsu treniņu ierobežojošs faktors.

Pro skrejceļš nodrošina lielisku treniņu augšupceļā ar maksimālo slīpumu 25 % augstumā, un tā lielā skrejceļa virsma nodrošina pietiekami daudz vietas sānu treniņiem jebkura auguma sportistiem.

IEZĪMES

ATLĒTA SNIEGUMS

Šis skrejceļš nebūs ierobežojošais faktors jūsu sportistu treniņos. Pro maksimālais ātrums ir 24 km/h un 25% pacēlums, tam var būt pat negatīvs pacēlums bez papildu maksas. Vai jums ir nepieciešams lielāks ātrums? Vienkārši jautājiet, mēs ar prieku izpildīsim jūsu prasības. Pateicoties īpaši plašai virsmai, jūs varat īstenot sānu kustības, un, ja jūsu metode ir treniņi ar pārmērīgu ātrumu, ir pieejamas lēciena plāksnes. Tas ir obligāts aprīkojums ikvienā cilvēku veiktspējas treniņu centrā.  

DROŠĪBA UN KOMFORTS

WOODWAY skrejceliņi ir aprīkoti ar jaunākajām tehnoloģijām, kas nodrošina lietotājam pieredzi, kāda nav līdzīga nevienai citai. Mūsu skrejceliņu lentes sastāv no daudzām individuālām triecienu amortizējošām līstēm, kas, kā zinātniski pierādīts, samazina kaitīgo triecienu locītavām, muskuļiem un saistaudiem; greznība, ko jūs nepiedzīvosiet nevienā parastā skrejceliņā.

UZTICAMĪBA

Slat Belt sliežu darba virsma kalpo līdz pat 240 000 kilometru bez lentes maiņas vai klāja nomaiņas. Pateicoties 112 lodveida gultņiem, lente slīd vienmērīgi, kas nodrošina ilggadēju kalpošanas ilgumu ar ļoti nelielu apkopi un nulles elektroenerģijas patēriņu. Jostas spriegojumu nav nepieciešams regulēt, jo mūsu konstrukcijā ir izmantoti sekojoši rullīši un zobveida trīši.

PRO XL

Nepieciešams vairāk vietas? Tad Pro XL ir absolūti nepieciešams ikvienam veiktspējas treniņu centram. Pro XL nodrošina precīzus ātrumus uzticamiem testiem, pietiekami daudz vietas skriešanai un maksimālu slīpuma līmeni, tāpēc tas spēj izturēt vislielākos un spēcīgākos sportistus. Veidots ar domu par sasniegumiem - šis skrejceļš tiks galā ar jebkuru izaicinājumu, kas tam tiks izvirzīts.
Pro XL skrejceļš ir platāks nekā jebkurš cits tirgū pieejamais skrejceļš, un, pats labākais, tam nav pārsega, tāpēc jūsu sportisti var koncentrēties uz svarīgākajām lietām, piemēram, treniņiem. Pateicoties zobveida lentei un piedziņas sistēmai, varat būt droši, ka slīdēšana neradīsies pat pie vislielākajiem ātrumiem ar vislielākajiem sportistiem.

 

 

QUICK SET DISPLEJS

ZIBENĪGA TEMPA MAIŅA

 • Viegli lietojamas ātruma, augstuma un apturēšanas funkcijas
 • Vairāki LED indikatori, kas uzrāda ātrumu, slīpumu, attālumu, laiku un sirdsdarbības frekvenci.
 • Saderīgs ar CSAFE fitnesa komunikāciju 
 • Iespējams izveidot tīklu un veikt lietošanas uzraudzību
 • USB ports treniņu datu eksportēšanai un mobilo ierīču uzlādei
 • Bluetooth mobilajām lietotnēm, piemēram, RunSocial (visiem 4Front displejiem).
 • Apple Tap savienošanai un Gymkit funkcionalitāte

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti