Concept2 RowErg airēšanas trenažieris

 • Ražotājs Concept2
 • Artikuls 2711_RERG
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
1550.01€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Concept2
 • Artikuls 2711_RERG
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0

Iekštelpu airēšanas trenažieris

D modeļa RowErg uzticamā veiktspēja ir padarījusi to par vislabāk pārdoto iekštelpu airētāju pasaulē. Šo modeli izveidoja pasaules līmeņa airētāji, proti, priekš citiem gan iesācēja, gan profesionālā līmeņa airētājiem. D modelis nodrošina efektīvu kardiovaskulāru treniņu, kas paaugstinās jūsu fitnesa līmeni un tonizēs jūsu ķermeni. Par salīdzinoši nelielu samaksu, salīdzinot ar citiem profesionālajiem trenažieriem vai gada abonamentu sporta zālē, Jūs varat iegūt profesionālu un ar izsmalcināt dizainu trenažieri Jūsu mājās, kuru Jūs varat izmantot kad gribat un cik ilgi. Augsti novērtēts praktiskais dizains: D modelis ir efektīvi izstrādāts un kalpos visu mūžu. D modelis ir sporta trenažieris, kuru izamnto gan olimpiskā, gan profesionālā līmeņa sportisti, iegūstot lielus rezultātus. Ja jūs meklējat stabilu trenažieri par ļoti izdevīgu cenu, modelis D ir ideāla izvēle.

Komplektā iekļauts:

 • Ierīces turētājs
 • Lietotāja rokasgrāmata
 • Performances Monitora ātrās lietošanas instrukcija
 • Instrumenti un ilustrētas montāžas instrukcijas

Kāpēc Concept2 RowErg®?

Uzticami treniņa dati

Spēcīgais PM5 Performances Monitors, standartā ar katru RowErg, nodrošina atkārtojamus, salīdzināmus datus par katru treniņu. PM5 piedāvā vienkāŗšu “Just Row” programu, kā arī piedāvā izvēlēties jau no esošajiem treniņiem, vai pat izveidot pašam savu. Šis monitors parāda plaša spektra datus, iekļaujot tempu, vatus, nodedzinātās kalorijas, un šī informācija tiek automātiski saglabāta iekšējā atmiņā, vai arī USB. Jebkurā gadījumā, Concept2 mājaslapā ir daudz dažādu treniņu, kuri iekļauj tieši šo modeli.

Savienojies

Viens monitors, daudzas teniņu iespējas! Concept2 Performances Monitors savienojas ar telefonu caur bluetooth un strādā kopā ar vairāk nekā 30 aplikācijām, iekļaujot ErgData aplikāciju. Ja Jums interesē attālinātās nodarbības, klātienes treniņi vai virtuālās sacīkstes, katrai no šim aktivitātēm var piemērot kādu no aplikācijām. 

Ieintegrēts ierīču turētājs

Šobrīd ir vēl vieglāk kā jebkad, lai izmantotu ErgData aplikāciju, vai arī jebkādu citu no Jūsu mīļākajām aplikācijām, kamēr Jūs airējat. Katrs jaunais RowErg modelis ir komplektā ar ierīču turētāju, kas ļauj telefonu vai planšeti nostiprināt drošībā. Šis ierīču turētātjs ir domāts priekš maziem telefoniem, līdz pat lieliem planšeta turētājiem, kā piemēram, iPad Pro.

Spararats un amortizators

Concept2 RowErg izmanto gaisa pretestību, lai katrs Jūsu vilciens būtu efektīvs, kā arī, lai Jums būtu pilna kontrole par pielikto piepūli un grūtības pakāpi. Spirālveida aizbīdnis sniedz vieglu piekļuvi gaisa daudzuma pienesei spararatam, lai varētu piemērot trenažiera grūtības pakāpi individuāli katra spējām. Spararats ir izveidots tā, lai minimalizētu trokšņus, tai pat laikā maksimizējot vienmērīgu sajūtu.

Regulējami kāju balsti un ergonomsiks rokturis

Regulējams kāju balsts sniedz iespēju ātri un viegli nostiprināt savas kājas trenažierī, neskatoties uz apavu dažādību. Concept2 ir izveidojis ergonomisku rokturi ar 10-grādu saliekumu, kas ļauj komfortablāk airēt un justies, itkā tā būtu realitāte.

Uzglabāšana un mobilitāte

RowErg ir viegli pārvietot, kur Jums tas ir nepieciešams pateicoties tā ritentiņiem, kā arī pēc treniņiem viņu var ātri sadalīt divās daļās, lai uzglabātu. Ideāls vairants priekš mājām vai arī telpām, kur ir nepieciešama kompakta uglabāšana. Alternatīvās versijas trenažieris ir arpīkots arī ar ritentiņiem, lai to būtu vieglāk pārvietot.

Viens trenažieris, divas augstuma iespējas

Concept2 RowErg standartā ir 14'' krēsla augstumu, toties arī ir alternatīvas versija, kas ir domāta priekš cilvēkiem ar garām kājām, 20'' krēsla augstums. Alternatīvas versija ir domāta tieši priekš Tevis, ja Tu gribi būt pārliecināts par sevis ietilpšanu trenažierī. Palielinātais krēsla augstums var tikt pielotots arī, lai vieglāk varētu uzkāpt un nokāpt no trenažieri.

Izturīga konstrukcija, kuru ir viegli uzturēt kārtībā

Concept2 trenažieri ir populāri ar tā piedāvāto kvalitāti. Izturīgi un radīti, lai ilgi kalpotu. Šie trenažieri tiek izmantoti laivu namos, mācību centros, dzīvojamās istabās, viesnīcās, militārajās bāzēs, sporta zālēs un daudz kur citūr. Concept2 ir parūpējušies, lai šos trenažierus būtu viegli kopt, lai Jūsu ieguldījums būtu treniņos, nevis trenažiera kopšanā. 

Concept2 ir kardio trenažieri ar vairāk nekā 45 gadu pieredzi. Šī zīmola pirmsākumi meklējami 1976. gadā, kas norāda uz ilgstošu testēšanu, izmēģinājumiem un jauninājumiem, lai izstrādātu labākos airēšanas trenažierus, velotrenažierus un pat slēpošanas trenažierus. Galvenais Concept2 produkts ir airēšanas trenažieri, kuri ir paši labākie un atpazīstamākie airēšanas trenažieri visā pasaulē.

Ja vēlies sākt trenēties ar airēšanas trenažieri, tad ir ieteicams sākt ar šo zīmolu tā efektivitātes, kvalitātes un tehniskās apkopes pakalpojumu dēļ. Concept2 filozofija ir nodrošināt ikvienu klientu ar inovatīvākajiem produktiem un programmām. Par šo zīmolu daudz izsaka viņu iesaistīšanās ikviena klienta kardio treniņu vēlmju apmierināšanā ar kvalitāti un tehnsikās apkopes pakalpojumiem.

Mēs uzskatām, ka airēšana ir aktivitāte mūža garumā, pieejama ikvienam!

Concept2 Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dick and Peter Dreissigackers      Galvenais birojs: Morrisville, ASV      Zīmols: Dibināts 1976. gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

273

preces

━━

zīmolu varat sastapt

98+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifikācijas

Vispārējais garums

244cm

Platums

61cm

Krēsla augstums

Ar standarta kājām 36cm vai ar garajām kājām 51cm

Vienas sliedes garums

137mm

Ķēde vai aukla

Niķelēta tērauda ķēde

Ķēdes/auklas korpuss

Daļēji slēgts

Ekrāns

PM5

Jaudas nepieciešamība

Nepieciešamas divas D tipa baterijas, toties darbojoties ar trenažieri, tas uzlādē baterijas

Maks. lietotāja svars                                   


(227 kg) as tested by Concept2.**300 lb (135 kg) as tested per European Stationary Fitness Equipment Testing Standard EN 20957-7

 

Konstrukcija

Alumīnija priekšējās kājas, metāla aizmugurējās. Elevated: Metāla priekšējās kājas un aizmugurējās

Ekrāna rokturis

Izturīgs neilons. Iespējams mainīt ekrāna slīpumu. Integrētais ierīces turētājs der lielākajai daļai tālruņu un planšetdatoru

Apdare

Pulverkrāsas pārklājs

Krāsa

Melns

Uzglabāšana

Var sadalīt divās daļās, vieglākai uzglabāšanai:

 • Samontēts: 8 ft x 2 ft (244 cm x 61 cm)
 • Izmantošanas: 9 ft x 4 ft (274 cm x 122 cm)

Shipping Dimensions (L x W x H)

144 cm x 38 cm x 55cm

Trenažiera svars

Ar standarta kājām: 57 lb (26 kg) 

Ar garām kājām: 68 lb (31 kg)

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti