Cascade Climber Cross Crawl Kāpšanas trenažieris

3623.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

CASCADE CLIMBER CROSS CRAWL KĀPŠANAS TRENAŽIERIS

Cascade Climber Cross Crawl kāpšanas trenažieris nodrošina īpaši efektīvu treniņu ar mazu triecienu, bet ar pamīšu soļošanas modeli. Cascade Climber ir lieliski piemērots augstas intensitātes kardio treniņiem, kā arī efektīvs traumu rehabilitācijas procesā, jo netiek radīta slodze vai sasprindzinājums locītavām. Kāpjot pret gravitāciju, tiek sadedzināts vairāk kaloriju nekā jebkurā citā vingrinājumā. Vienmērīgi un viegli lietojams, lietotāji kāpj savā tempā ar ķermeņa augšdaļas kustībām, kas rada vispārēju ķermeņa treniņu.

FUNKCIJAS:

 • Ērti un ātri noņemami rokturi ar 3 pozīcijām
 • Viegli nolasāma konsole ar 6 programmu opcijām parāda laiku, soļu skaitu, soļu augstumu, kadenci, kalorijas, sirdsdarbības ātrumu, soļus/minūtē, līmeni un attālumu. Iebūvēts Bluetooth.
 • Transportēšanas riteņi ātrai un vieglai pārvietošanai.
 • 16 pretestības līmeņi, lai pielāgotos augstas un zemas intensitātes treniņiem.
 • Papildu sienas stiprinājums. Piestipriniet savu Climber pie sienas un grīdas. Sienas stiprinājuma kronšteinam ir pievienotas instrukcijas un skrūves. *Pārdodas atsevišķi
 • Pēc izvēles pagarinātie rokturu statņi. Papildu iespējas ievietot rokturus garākiem cilvēkiem. Augšējā pozīcija ļauj aizsniegt līdz pat vāka augšdaļai. Viegli uzstādāms, darbojas ar pašreizējiem rokturiem. *Pārdodas atsevišķi

THE CASCADE CLIMBER CROSS CRAWL INCLUDES:

 • 16 Levels Of Smooth And Quiet Magnetic Resistance
 • Adjustable Height Hand Grips – can be placed in 1 of 3 positions depending upon the height of the user
 • Large Foot Plates With Velcro Straps
 • Great Range Of Motion – step and hand ranges 1”-19″
 • Easy To Use And Read Console – with 6 programs and bluetooth
 • Commercial Quality Construction – solid and durable with great warranty
 • Transport Wheels – to easily move
 • Adjustable Levelers – to make stable on a variety of surfaces
 • Hand rails provided for users who want to focus on lower body only
 • Phone/Tablet Holder
 • Water Bottle Holder
 • A 5 kHZ heart rate strap is provided
 • Fits under an 8 foot ceiling
 • Power: 9V battery or 100-240 VAC, both included
GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti