4Front skrejceļš ar 21.0” ProSmart displeju

 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500102
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+
15373.05€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500102
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+

4FRONT - LABĀKAIS KOMERCIĀLAIS FITNESA SKREJCEĻŠ

4Front nav tikai skrejceļš, tā ir mūsu apņemšanās nodrošināt visnovatoriskāko, ilgmūžīgāko un ērtāko skrejceliņu visām jūsu fitnesa vajadzībām. 4Front tika izstrādāts tā, lai imitētu skriešanas sajūtu brīvā dabā un nodrošinātu lietotājam dinamisku un drošu treniņu katru reizi.

Tas ir nākamās paaudzes trenažieris garā produktu klāstā, kam raksturīgs ārkārtējs komforts un daudzpusība, pateicoties WOODWAY patentētajai Slat Belt skriešanas virsmai.

4Front ir pilnībā aprīkots ar 3 dažādiem treniņu režīmiem, tostarp tradicionālo, dinamisko un pretestības.

 

 

IEZĪMES

DINAMISKIE UN PRETESTĪBAS REŽĪMI

Dinamiskais režīms ļauj lentai brīvi griezties, ļaujot lietotājam trenēties un darbināt lenti kā nemotorizētu skrejceliņu. Lietotāji var veikt dažādus vingrinājumus, izmantojot brīvo lenti, kas nodrošina treniņu visam ķermenim.

Pretestības režīms ļaj lietotājam izvēlēties starp dažādiem pretestības līmeņiem, ļaujot fokusēties uz HIIT un veiktspējas tehnikām

SLAT BELT TEHNOLOĢIJA

WOODWAY skrejceliņos ir izmantota vismodernākā tehnoloģija, kas nodrošina lietotājam pieredzi, kāda nav līdzīga nevienai citai. Mūsu skrejceliņu lentes sastāv no daudzām atsevišķām triecienus absorbējošām līstēm, kas, kā zinātniski pierādīts, samazina kaitīgo triecienu locītavām, muskuļiem un saistaudiem; greznība, ko jūs nevarēsiet izbaudīt nevienā parastā skrejceliņā.

ZEMĀKAS KOPĒJĀS IZMAKSAS

Daudzas no funkcijām, kas padara WOODWAY skrejceliņus ērtākus, padara tos arī izturīgākus, tāpēc mazāk nepieciešama apkope un/vai rezerves daļas.

Atšķirībā no parastajiem skrejceliņiem ar konveijera lentes tipa skrejceliņiem WOODWAY skrejceliņiem ir patentēta skrejceliņa virsma, kas veidota no vulkanizētas gumijas. Tas ļauj mūsu skrejceļam izturēt vairāk nekā 240 000 kilometru, kas ir aptuveni desmit reižu ilgāk nekā vidējā skrejceliņa siksna.

MAZĀK APKOPES

Katrs skrejceļš ir konstruēts tā, lai radītu ievērojami mazāku berzi un nodilumu, kā rezultātā siksna nekad nebūs jāregulē, jāvaskoksē un jāpārgriež klājs; jo tāda nav.

MAZĀK ELEKTROENERĢIJAS

WOODWAY unikālais dizains ne tikai samazina komponenšu nolietojumu, bet arī ir efektīvāks, jo tā darbībai ir nepieciešams par 50 % mazāk elektroenerģijas nekā parastam skrejceļam.

Apkopes un elektrības ietaupījumu kombinācija nodrošina zemākas kopējās uzturēšanas izmaksas un mazāk dīkstāvju nekā parastam skrejceļam.

SKRĒJĒJA IZVĒLE

4Front ir redzams daudzās pasaules labākajās fitnesa iestādēs un klasēs, jo tas ir orientēts uz izcilību un uzticamību.

 

 

PROSMART TOUCH SCREEN

Woodway ProSmart Touchscreen ir revolucionāra treniņu konsole, kas izstrādāta, lai uzlabotu lietotāja pieredzi un radītu unikālu treniņu, kas pielāgots katra individuālajiem mērķiem. Ar dinamiskām Smart Coach programmām, izklaides iespējām, kas ietver Virtual Real un Game Runs, tīmekļa pārlūkošanas un straumēšanas iespējām un pielāgojamiem treniņiem, ProSmart ir izstrādāts, lai iegūtu neticami inovatīvu dinamisku pieredzi, pamatojoties uz katra lietotāja īpašajiem profila iestatījumiem.

ProSmart nodrošina pilnīgu pielāgošanu, sniedzot katrai iestādei iespēju personalizēt katru lietotāja pieredzes aspektu, izmantojot krāsas, logotipus un tēmas. ProSmart ir ne tikai iepriekš sagatavoti treniņi, bet arī digitālais pulsa rādītājs, datu analīze, izmantojot STATS, un daudz kas cits!

IEZĪMES

 

APPLE TAP TO PAIR UN GYMKIT FUNKCIONALITĀTE

SKRIEŠANA KOPĀ AR DRAUGIEM, IZMANTOJOT TĀDAS LIETOTNES KĀ ZWIFT

DAŽĀDI TRENIŅU PANEĻI

 • Digital Quickset - uzlabo HIIT treniņu pieredzi.
 • Polar View - skrieniet vēlamajās pulsa frekvences zonās.

ĪPAŠI PIELĀGOJAMS SKĀRIENEKRĀNS

 • Pilnībā pielāgojama lietotāja saskarne klubiem, sporta zālēm un studijām
 • Pielāgotie zīmola standarti, krāsas, logotipi un klubam specifisks saturs
 • Īpaši personalizēti lietotāju profili, treniņu kopsavilkumi un iestatījumi.

IZKLAIDE

 • Iesaistieties treniņā vēl vairāk, izmantojot Real Runs un Game Runs reālās pasaules vidēs, piemēram, Sanfrancisko, vai virtuālās spēļu vidēs, piemēram, Skyrim un The Witcher.
 • Pārlūkošanas un straumēšanas iespējas, tostarp Netflix un Hulu.

TREŠO PUŠU AKTĪVU PĀRVALDĪBA

ProSmart programmatūra fiksē datus milisekundes griezumā, kas ļauj labāk pārredzēt treniņa rādītājus un aprīkojuma darbspējas laiku.

LIETOTĀJAM SPECIFISKAS VIEDĀS PROGRAMMAS

Sekojiet līdzi Smart Coach vadītajām programmām, kas ir uz mērķi orientēta četru līdz sešu nedēļu progresija mūsu programmās, kas pielāgotas jūsu progresam un individuālajiem rādītājiem.

 • Treniņu pielāgošana
 • Lietotāja treniņu datu izsekošana
 • Individuāli pielāgoti treniņu kopsavilkumi
 • Virzīta profila iestatīšana ļauj " uzsākt", izmantojot precīzu lietotāja informāciju.

STATS

Backend tīmekļa vietne kluba vadībai un galalietotājam. Klubi var novērtēt servisa nepieciešamību, veikt profilaktisko apkopi un uzraudzīt skrejceliņu izmantošanu laika gaitā. Galalietotājs var apkopot informāciju par treniņiem, analizēt to vizuālos formātos un eksportēt uz trešo pušu fitnesa lietotnēm.

DINAMISKIE ĀTRIE TAUSTIŅI

Pievieno jebkuru ātrumu izlases sarakstā, turot taustiņu 30 sekundes vai ilgāk.

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi:

 

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti