Symbio SwitchCycle ar Symbio konsoli

 • Ražotājs Life Fitness
 • Artikuls EVH-24-AWRXD
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
arctic silver (0) EVH-24-ASLXE-AWRXD
21874.90 €
diamond white (0) EVH-24-DWTXE-AWRXD
21874.90 €
black onyx (0) EVH-24-BLKXE-AWRXD
21874.90 €
smooth charcoal (0) EVH-24-CGCXE-AWRXD
21874.90 €
titanium storm (0) EVH-24-TTNXE-AWRXD
21874.90 €
No 21874.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Life Fitness
 • Artikuls EVH-24-AWRXD
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0

LIFE FITNESS

Symbio SwitchCycle™

No inovatīvajiem uzņēmējiem, kuri pirms vairāk nekā piecām desmitgadēm radīja velotrenažieri, nāk Symbio SwitchCycle™: 2-in-1 velosipēds, kas piedāvā gan tradicionālo vertikālo pieredzi, gan izcilu iekštelpu treniņu bez sēdekļa. Tas piedāvā 100 pretestības līmeņus, Interaktīvas Teritorijas un pieprasījuma saturu.

Galvenās iezīmes :

 • Sensoru vadīta pozicionēšana
 • Makropiedziņas
 • 100 pretestības līmeņi

 

 

Revolucionizē savu treniņu pieredzi ar Symbio SwitchCycle™

 

 

Sensoru vadīta pozicionēšana

Atklājiet biomehāniski ideālas stūres un sēdekļa pozīcijas uz ekrāna, lai nodrošinātu optimālu komfortu, izturību un koncentrēšanos.

 

 

Makropiedziņas

SwitchCycle ir izstrādāts, lai pārvarētu visizaicinošākos intervālu un grupu treniņus. Makro pārnesumi nodrošina tūlītēju pretestības palielinājumu, lai katrs riteņbraucējs varētu saglabāt koncentrēšanos un treniņa intensitāti.

 

 

100 pretestības līmeņi

Atklāj savu brauciena patieso potenciālu ar precīziem pretestības iestatījumiem, kas ļaus tev sasniegt jaunas virsotnes!

 

 

Pacel savu braucienu citā līmenī

SwitchCycle pirmo reizi nodrošina augstas veiktspējas rokturus, kas ļauj stāvus veikt treniņus vertikālajos velosipēdos. Gatavs gan intensīviem stāvus veicamiem treniņiem, gan relaksējošiem braucieniem, tas piedāvā augstākās klases 2-in-1 velobraukšanas pieredzi, kas maksimāli izmanto tavu telpu bez kompromisiem.

 

 

Veiktspēja, kas parasti nav raksturīga vertikālajam velosipēdam

Iespēja braukt stāvus ļauj sportotājiem paugstināt treniņu intensitāti.

 

 

Revolucionārs Trenažieris

Intuitīvais un pievilcīgais 24 collu ekrāns piedāvā pieprasījuma treniņu vadību, zīmola saturu un straumējamu izklaidi, ļaujot sportotājiem iegrimt treniņos. Savienojums ar valkājamām ierīcēm, bezvadu uzlāde un uzlabota analītika nodrošina personalizētu veiktspēju. Symbio Smart Lighting gudri vada treniņus, izceļ iekārtu pieejamību un uzlabo treniņu pieredzi. 16 krāsu izvēles un trīs spilgtuma līmeņi rada estētiku un noskaņu, ko sportotāji sajūt jau no pirmā soļa.

 

 

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Life Fitness Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Izmēri (garums x platums x augstums) - 123 cm x 61 cm  x 157 cm 
Krāsu opcijasDiamond White, Arctic Silver, Titanium Storm, Smooth Charcoal, Black Onyx​
Pretestība100 pretestības līmeņi
SēdeklisSēdeklis Comfort+ ar dubultām šuvēm no luksusa vinila
RokturiFORE / AFT stūres un konsoles regulēšana ar sensoriem
Smart Lighting™ Pedāļu gredzens, tastatūras, LF emblēma un konsole
Apgaismojuma krāsas16 krāsas; 3 spilgtuma līmeņi
PedāļiDivkārša veiktspēja- vienā pusē pedāļu grozi, otrā pusē – iemaukti.
MobilitāteMobilitātes ritenītis iekļauts komplektā
Bezvadu uzlādeQI bezvadu ievada uzlāde
Konsole 24" | 61 cm ekrāns, 1080p HD, AIT tehnoloģija
 Bezvadu saziņaBluetooth® 5.0, Apple® watch, Samsung Galaxy Watch®, ANT+, WI-FI® , NFC, RFID (pēc izvēles)
Life Fitness™ on Demand+Vairāk nekā 500 nodarbību un kursu Symbio produktu grupai.
VadlīnijasSpecifiski Symbio trenera LED video, kas iepazīstina ar jaunām funkcijām un tehnoloģijām.
Maksimālais lietotāja svars181 KG

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti