Curve LTG

  • Ražotājs Woodway
  • Artikuls W-CURVELTG
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
4833.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Woodway
  • Artikuls W-CURVELTG
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+

CURVE LTG

Modelis Curve LTG ir izstrādāts kā oriģinālā nemotorizētā skrejceliņa Woodway Curve vieglāka versija. Woodway atzīst, ka daudziem no mums, vispārējiem fitnesa lietotājiem, nav nepieciešami visi sākotnējā Curve veiktspējas aspekti - tāpēc radās LTG. Curve LTG var būt risinājums mājas trenažieru zālēm, nelielām komerciālām telpām, boutique komplektiem un personīgajām apmācībām.

Šī izstrādājuma detaļas būtiski neatšķiras no mūsu veiktspējas klāsta. Dizains joprojām ir labākais savā klasē un paredzēts, lai maksimāli uzlabotu jūsu veselību. TPE līstes josta joprojām ir mīkstāka nekā vidēji nozarē, un izliekums samazina locītavu, muskuļu un cīpslu nodilumu.

Nav garlaicīgu treniņu, kad zonās veicat HIIT sesiju vai vidējas distances skrējienus. Jūs esat pilnīgā kontrolē. Josta tiek kontrolēta pēc jūsu soļa un kadences. Vairāku lietotāju displejs ļauj arī viegli trenēties grupās, izsekojot un apkopojot līdz pat 4 skrējēju statistiku. Savienojiet savu sirdsdarbības pulsu ar vairākām trešo pušu lietotnēm, izmantojot Ant+ un Bluetooth.

FUNKCIJAS

Grupas/ķēdes displejs

Grupas/ķēdes režīms ļauj vairākiem lietotājiem treniņa laikā sekot līdzi statistikai. Ātrums (pašreizējais/ maksimālais/ vidējais); laiks (kopējais/ temps); kalorijas (kopējais/aktīvais/metri/ vati). Sirdsdarbības ātrums, ja savienots ar Bluetooth vai ANT+.

Ergonomisks dizains

LTG ir izstrādāts tā, lai būtu ērti lietojams, vienlaikus maksimāli palielinot ieguvumus veselībai. Mūsu dizains rada mazāku slodzi jūsu locītavām, cīpslām un muskuļu audiem. Izliektie statņi un pretslīdes sānu pārsegi mazina kritienu skaitu un nodrošina stabilu platformu, uz kuras uzkāpt uz skrejceliņa vai no tā nokāpt.

Sliežu josta

Oriģinālā patentētā Woodway slīpmašīnas līstes josta joprojām ir labākā savā klasē, pat ja tā ir atjaunināta ar TPE pārklājumu. Ir pierādīts, ka mūsu josta samazina triecienu un palielina komfortu salīdzinājumā ar tradicionālajām skrejceliņu jostām. Mēs optimizējam savus produktus, lai jūs varētu optimizēt savus treniņus. Nemotorizētais skrejceļš ir ideāli piemērots pastaigām, skriešanai, vidējas distances skrējieniem un HIIT treniņiem.

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi:

 

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Ātrums - neierobežots
Incine- Dabiskā līkne

IZMĒRI  :

Platums - 34″ (85 cm)

Garums - 76″ (193 cm)

Augstums - 70″ (178 cm)

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti