ASSAULT ELITE BIKE

 • Ražotājs Assault Fitness
 • Artikuls EU-AF-A3
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
1743.13€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Assault Fitness
 • Artikuls EU-AF-A3
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0

Assault Elite Bike

Šis velotrenažieris ir izstrādāts tā, lai mājas apstākļos sniegtu jums pēc iespējas līdzīgāku sporta zāles pieredzi. Pateicoties masīvam tērauda rāmim, stabiliem tērauda kloķiem, izturībai pret koroziju, stabilam sēdekļa statnim un slīdnim, šis velotrenažieris neapšaubāmi kalpos gadiem ilgi. Izstrādāts spēka, izturības un augstas intensitātes treniņiem. Ideāli piemērots arī intervāla treniņiem, jo Assault Fitness komanda zina, cik efektīvi ir šāda veida treniņi. Ar Assault Elite velotrenažieri palielinoties ātrumam palielinās pretestība, kas ļauj iesaistīt gan ķermeņa augšdaļu, gan apakšdaļu. Velotrenažieris ir aprīkots ar iespēju mīt pedāļus gan uz priekšu, gan atpakaļ, kas paver plašākas treniņu variācijas. Assault Elite velotrenažieris ir aprīkots ar īpaši ērtu, lielu sēdekli, padarot mīšanos daudz ērtāku. 

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ASSAULT ELITE VELOTRENAŽIERI?

IDEĀLI PIEMĒROTS INTERVĀLA TRENIŅIEM

Assault Elite velotrenažieris tik radīts, domājot par intervālu treniņiem un intensīvu izmantošanu. Ar Assault Elite velotrenažieri palielinoties ātrumam palielinās pretestība, kas ļauj iesaistīt gan ķermeņa augšdaļu, gan apakšdaļu. Velotrenažieris ir aprīkots ar iespēju mīt pedāļus gan uz priekšu, gan atpakaļ, kas paver plašākas treniņu variācijas.

RAŽOTS KOMERCIĀLAI IZMANTOŠANAI

Assault Elite velotrenažieris ir izstrādāts spēka, izturības un augstas intensitātes treniņiem. 

 • Profesināla līmeņa kvalitāte 
 • Apjomīgāks tērauda rāmis
 • Cieti tērauda kloķi
 • Radīts intensīviem treniņiem

VĒL ĒRTĀKS BRAUCIENS

Assault Elite velotrenažierim ir vēl ērtāks un lielāks sēdeklis, lai garie braucieni būtu vēl patīkamāki. Trenažierim ir arī viegli noņemams aizsargs pret vēju.

 • Lielāks ergonomisks sēdeklis 
 • Vairākas sēdekļa regulēšanas iespējas 
 • Integrēts vēja aizsargs 

UZLABOTA KONSOLE AR LCD EKRĀNU

Assault Elite velotrenažierim ir vēl ērtāks un lielāks sēdeklis, lai garie braucieni būtu vēl patīkamāki. Trenažierim ir arī viegli noņemams aizsargs pret vēju.

 • Hi-Contrast LCD ekrāns
 • Bluetooth un ANT savienojums
 • Savienojas ar Assault Fitness aplikāciju
 • Pielāgotas programmēšanas iespējas

BRAUC AR KOMFORTU!

Lielāka izmēra ergonomiskais sēdeklis, integrētais aizsargs pret vēju un regulējamais augstums padara Elite modeli par visērtāko no visiem Assault velotrenažieriem. 

 • Kompakts dizains un viegla apkope
 • Riteņi ērtai trenažiera pārvietošanai
 • Radīts izmantošanai gan mājās, gan sporta klubos
 • Nav nepieciešama elektrības padeve

Assault Fitness ir zīmols, kas saistīts ar treniņiem pāri robežām, savu robežu pārkāpšanu un sava potenciāla atklāšanu. Assault Fitness cenšas iedrošināt ikvienu sākt savu fitnesa ceļojumu, un tādā veidā uzlabot savas dzīves un veselības kvalitāti. Viņi cenšas stiprināt, atbalstīt, izglītot un iedvesmot ikvienu, sākot no profesionāļiem līdz pat jaunpienācējiem, ar augstas klases trenažieriem.

Assault Fitness piedāvā dažāda veida aprīkojumu, piemēram, velotrenažierus, kuri ir izstrādāti, lai ar Jūsu radīto pretestību pārvarētu savas robežas. Piedāvājumā ir arī skrejceliņi, kuri ir manuāli, kas nozīmē to, ka - jo ātrāk Tu skrien, jo ātrāk tas iet. Viņi savā katalogā piedāvā arī airēšanas trenažierus. Ja esi ieinteresēts pārkāpt savas robežas un censties būt pēc iespējas labākā fiziskajā formā, tad iesakām Assault Fitness trenažierus. 

Pārkāp savas robežas neatkarīgi no tā, kur Tu atrastos!

Assault Fitness Katalogs:

Dibinātājs: LifeCORE Fitness      Galvenais birojs: Kārlsbāda, ASV      Zīmols: Dibināts 1994. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

350

preces

━━

zīmolu varat sastapt

107+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti