4Front skrejceļš ar LED Quickset displeju

 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500027
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+
12408.55€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500027
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+

4FRONT - LABĀKAIS KOMERCIĀLAIS FITNESA SKREJCEĻŠ

4Front nav tikai skrejceļš, tā ir mūsu apņemšanās nodrošināt visnovatoriskāko, ilgmūžīgāko un ērtāko skrejceliņu visām jūsu fitnesa vajadzībām. 4Front tika izstrādāts tā, lai imitētu skriešanas sajūtu brīvā dabā un nodrošinātu lietotājam dinamisku un drošu treniņu katru reizi.

Tas ir nākamās paaudzes trenažieris garā produktu klāstā, kam raksturīgs ārkārtējs komforts un daudzpusība, pateicoties WOODWAY patentētajai Slat Belt skriešanas virsmai.

4Front ir pilnībā aprīkots ar 3 dažādiem treniņu režīmiem, tostarp tradicionālo, dinamisko un pretestības.

 

 

IEZĪMES

DINAMISKIE UN PRETESTĪBAS REŽĪMI

Dinamiskais režīms ļauj lentai brīvi griezties, ļaujot lietotājam trenēties un darbināt lenti kā nemotorizētu skrejceliņu. Lietotāji var veikt dažādus vingrinājumus, izmantojot brīvo lenti, kas nodrošina treniņu visam ķermenim.

Pretestības režīms ļaj lietotājam izvēlēties starp dažādiem pretestības līmeņiem, ļaujot fokusēties uz HIIT un veiktspējas tehnikām

SLAT BELT TEHNOLOĢIJA

WOODWAY skrejceliņos ir izmantota vismodernākā tehnoloģija, kas nodrošina lietotājam pieredzi, kāda nav līdzīga nevienai citai. Mūsu skrejceliņu lentes sastāv no daudzām atsevišķām triecienus absorbējošām līstēm, kas, kā zinātniski pierādīts, samazina kaitīgo triecienu locītavām, muskuļiem un saistaudiem; greznība, ko jūs nevarēsiet izbaudīt nevienā parastā skrejceliņā.

ZEMĀKAS KOPĒJĀS IZMAKSAS

Daudzas no funkcijām, kas padara WOODWAY skrejceliņus ērtākus, padara tos arī izturīgākus, tāpēc mazāk nepieciešama apkope un/vai rezerves daļas.

Atšķirībā no parastajiem skrejceliņiem ar konveijera lentes tipa skrejceliņiem WOODWAY skrejceliņiem ir patentēta skrejceliņa virsma, kas veidota no vulkanizētas gumijas. Tas ļauj mūsu skrejceļam izturēt vairāk nekā 240 000 kilometru, kas ir aptuveni desmit reižu ilgāk nekā vidējā skrejceliņa siksna.

MAZĀK APKOPES

Katrs skrejceļš ir konstruēts tā, lai radītu ievērojami mazāku berzi un nodilumu, kā rezultātā siksna nekad nebūs jāregulē, jāvaskoksē un jāpārgriež klājs; jo tāda nav.

MAZĀK ELEKTROENERĢIJAS

WOODWAY unikālais dizains ne tikai samazina komponenšu nolietojumu, bet arī ir efektīvāks, jo tā darbībai ir nepieciešams par 50 % mazāk elektroenerģijas nekā parastam skrejceļam.

Apkopes un elektrības ietaupījumu kombinācija nodrošina zemākas kopējās uzturēšanas izmaksas un mazāk dīkstāvju nekā parastam skrejceļam.

SKRĒJĒJA IZVĒLE

4Front ir redzams daudzās pasaules labākajās fitnesa iestādēs un klasēs, jo tas ir orientēts uz izcilību un uzticamību.

 

 

QUICK SET DISPLEJS

ZIBENĪGA TEMPA MAIŅA

 • Viegli lietojamas ātruma, augstuma un apturēšanas funkcijas
 • Vairāki LED indikatori, kas uzrāda ātrumu, slīpumu, attālumu, laiku un sirdsdarbības frekvenci.
 • Saderīgs ar CSAFE fitnesa komunikāciju 
 • Iespējams izveidot tīklu un veikt lietošanas uzraudzību
 • USB ports treniņu datu eksportēšanai un mobilo ierīču uzlādei
 • Bluetooth mobilajām lietotnēm, piemēram, RunSocial (visiem 4Front displejiem).
 • Apple Tap savienošanai un Gymkit funkcionalitāte

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi:

 

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti