Symbio Incline eliptiskais trenažieris ar Symbio konsoli

 • Ražotājs Life Fitness
 • Artikuls EVXI-24-AWRXD
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
arctic silver (0) EVXI-24-ASLXE-AWRX
34374.83 €
diamond white (0) EVXI-24-DWTXE-AWRX
34374.83 €
titanium storm (0) EVXI-24-TTNXE-AWRX
34374.83 €
black onyx (0) EVXI-24-BLKXE-AWRX
34374.83 €
smooth charcoal (0) EVXI-24-CGCXE-AWRX
34374.83 €
No 34374.83€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Life Fitness
 • Artikuls EVXI-24-AWRXD
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0

LIFE FITNESS

Symbio Incline Elliptical

Symbio Incline Elliptical darbojas ar biomehāniski uzlabotu elipses kustību un slīpuma regulēšanu, kas nodrošina visdabiskākās kustības un specifisku muskuļu grupu mērķauditoriju. Pārliecinošs, pēc pieprasījuma pieejams saturs vēl vairāk uzlabo treniņa pieredzi. Elipsveida trenažieris vēl nekad nav bijis dabiskāks.

Galvenās iezīmes :

 • Interaktīvā muskuļu karte
 • Rokturi ar vairākiem satveršanas veidiem
 • FlexForm pedāļi

 

 

Revolucionizē savu treniņu pieredzi ar Symbio Incline Elliptical

 

 

Muscle Map™

Ar Symbio eliptisko trenažieri bez piepūles aktivizējiet konkrētas muskuļu grupas ar vienu pieskārienu. Šī modernā tehnoloģija ļauj lietotājiem sasniegt personalizētus fitnesa mērķus un precīzi pielāgot treniņus. Ietverot gan slīpuma regulēšanu, gan iespēju pārvietoties uz priekšu un atpakaļ, Symbio Incline Elliptical nodrošina, ka katra nodarbība ir mērķtiecīgāka un efektīvāka nekā jebkad iepriekš. Neatkarīgi no tā, kāds ir jūsu mērķis, šis inovatīvais eliptiskais trenažieris piedāvā ļoti pielāgojamu un efektīvu treniņu pieredzi, padarot to par būtisku rīku ikvienam fitnesa entuziastam.

 

 

Ērtāks satvēriens

Vairāki skaisti izstrādāti un ergonomiski ērti rokturi ļauj kontrolēt slīpumu un pretestību. Šis dizains nodrošina jums pilnīgu koncentrēšanos uz treniņu, uzlabojot gan ērtības, gan veiktspēju.

 

 

Dabisks solis

Symbio Incline Elliptical ir biomehāniski vismodernākais eliptiskais trenažieris. Tā patentētā slīpuma elipse imitē ķermeņa dabisko skriešanas loku, tādējādi paaugstinot veiktspēju un komfortu jaunā līmenī. Treniņi, kas ir gadu desmitiem ilgu revolucionāru biomehānisko pētījumu kulminācija, ir dabiski, vienmērīgi un spēcinoši, izmantojot 16 slīpuma un 26 pretestības līmeņus.

 

 

FlexForm™​

Patentētās izliektās formas FlexForm pedāļi ir izstrādāti tā, lai ievērojami samazinātu pēdu nejutīgumu. Šie pedāļi nodrošina nevainojamu un ērtu savienojumu starp vingrotāju un trenažieri, uzlabojot vispārējo treniņa pieredzi.

 

 

Smart Lighting™​

Symbio viedais apgaismojums inteliģenti vada treniņus, izceļ trenažieri un uzlabo treniņu pieredzi. 16 krāsu izvēle un trīs spilgtuma intensitātes līmeņi nodrošina estētiku un atmosfēru, ko vingrotāji izjūt, tiklīdz viņi ienāk pa durvīm.

 

 

Trenažieris kas pielāgojas taviem mērķiem ​

Iedvesmojoties no Life Fitness globālajiem pētījumiem, Muscle Map™ inteliģenti mērķē un aktivizē konkrētas muskuļu grupas, tikai pieskaroties konsoles ekrānam.

 

 

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Life Fitness Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Izmēri (garums x platums x augstums) - 207 cm x 95 cm x 165 cm 
Svars292kg
Krāsu opcijasDimanta balta, Arktiskā sudraba, Titāna vētra, Gluda kokogle, Melnais onikss
Slīpums0 - 15%
Pretestība25 pretestības līmeņi
Slīpuma motors Divi klusināti piedziņas mehānismi
15 slīpuma līmeņi
RokturiVairāki rokturi ar integrētu pretestības un slīpuma kontroli 
Smart Lighting™ Roktura gredzens, tastatūras, LF emblēma un konsole
Apgaismojuma krāsas16 krāsas; 3 spilgtuma līmeņi
PedāļiPatentētie flexform pedāļi
MobilitāteMobilitātes ritenītis iekļauts komplektā
Bezvadu uzlādeQI bezvadu ievada uzlāde
Konsole 24" | 61 cm ekrāns, 1080p HD, AIT tehnoloģija
 Bezvadu saziņaBluetooth® 5.0, Apple® watch, Samsung Galaxy Watch®, ANT+, WI-FI® , NFC, RFID (pēc izvēles)
Life Fitness™ on Demand+Vairāk nekā 500 nodarbību un kursu Symbio produktu grupai.
VadlīnijasSpecifiski Symbio trenera LED video, kas iepazīstina ar jaunām funkcijām un tehnoloģijām.
Maksimālais lietotāja svars181 KG

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti