Reebok airēšanas trenažieris ZJET Magnetic

  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-120500
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
1063.83€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-120500
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+

Reebok Rower ZJET

Reebok Rower ZJET ir 12 iesildīšanās programmas, 3 individuālas treniņu programmas, 16 pretestības līmeņi un 6 kg smago spararats. - Šis airēšanas trenažieris ir efektīvs kardio treniņš, kas stimulē un trenē gandrīz visas ķermeņa muskuļu grupas. Airēšanas trenažiera zemākais pretestības līmenis ir lieliski piemērots iesildīšanās vai garākiem treniņiem, savukārt augstākais līmenis ļauj lietotājam ātrāk uzlabot spēku un izturību.

Airēšanas trenažierim ir 4,5" LCD ekrāns, kurā var izvēlēties un pārvietoties pa dažādām programmām un iestatījumiem. No šejienes varat sacensties, izvēlēties HCR programmas un izmantot atveseļošanās programmu. Sirdsdarbības josta nav iekļauta komplektā.

Reebok airēšanas trenažieris Reebok Rower ZJET ir lieliski piemērots lietošanai mājās, jo to var salocīt tā, ka tas gandrīz neaizņem vietu uz grīdas. Salocīts trenažieris aizņem 90 x 54 cm grīdas laukuma un sasniedz aptuveni 145 cm augstumu virs grīdas.

Reebok ZJET ir kompakts rāmis ar aptuveni 115 cm garu bīdāmo sliedi, kas nodrošina vienmērīgu kustību un var izturēt maksimālo lietotāja svaru 120 kg. Airēšanas trenažiera svars veicina labu stabilitāti treniņa laikā, un sēdeklim ir neslīdoša virsma, kas novērš slīdēšanu atpakaļ airēšanas laikā.

Pedāļi ir uzlikti 45 grādu leņķī, kas nodrošina optimālu pozīciju jūsu kājām un sniedz nepieciešamo atbalstu. Tiem ir teksturēta virsma, papēžu aizsargi un regulējamas siksnas maksimālai stabilitātei. Airēšanas trenažieris ir aprīkots ar ergonomiskiem rokturiem, kas ir nedaudz izliekti un kuriem ir putuplasta slānis labākai ērtībai.

Reebok ir amerikāņu iedvesmots starptautisks zīmols ar dziļu mantojumu fitnesa pasaulē. Reebok ir zīmols, kurš pārkāpj visas iespējamās robežas, kas ir iemesls, kāpēc Reebok neapstājās tikai pie fitnesa apģērbu ražošanas, bet gan sāka projektēt un ražot fitnesa inventāru, sākot ar steperiem, hantelēm, fitnesa bumbām, ripu un stieņu komplektiem, turpinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un velotrenažieriem. Mēs uzskatām, ka Reebok ar savu augstās kvalitātes fitnesa aprīkojumu uzstāda jaunus izaicinājumus citiem zīmoliem.

Reebok cenšas iedvesmot cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kas ikvienam dod iespēju būt sevis labākajai versijai fiziski, emocionāli un sabiedriski. Reebok uzskata, ka ar sporta palīdzību, mūsu spēkos ir mainīt dzīves un uzturēt sevi labākā formā.

Mēs esam zinātkāri, provokatīvi, asprātīgi un neparedzami. Mēs esam Reebok!

Dibinātājs: Joseph William Foster      Galvenais birojs: Bostona, ASV      Zīmols: Dibināts Anglijā, 1895. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'516

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Modeļa nosaukumsReebok Rower ZJET
Ražotājs Reebok
PRECES NUMURS270-120500
IEZĪMESNepieciešamas baterijas, Salokāms, Transportēšanas riteņi
DISPLEJSKalorijas, Attālums, LCD displejs, Airēšanas gājienu skaits, Ātrums, Laiks
MAX. LIETOTĀJA SVARS(KG) 120
ATTIECĪBAS SISTĒMAMagnēts
PRETESTĪBAS LĪMEŅI16
PROGRAMMU SKAITS17
PRODUKTA VEIDSProdukts lietošanai mājās
SALIKTA PRODUKTA IZMĒRIH X W X L (CM) 69 x 54 x 181
NEIZLIEGTA PROTUKTA IZMĒRIH X W X L (CM) 146 x 54 x 90
SVARSKG 40,45
EAN KODS885652010788

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti