Lifespan TR2000iT saliekamais skrejcelinš

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls TR2000iT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
1300.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls TR2000iT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

LifeSpan TR2000iT salokāms skrejceļš

Sāciet treniņus ar LifeSpan TR2000i interaktīvo skārienekrāna saliekamo skrejceliņu. Šim vērtīgajam skrejceļam ir ietilpīga jostas virsma ērtai pastaigai vaiskriešanai, un tajā ir 8 kompresijas amortizatori, lai aizsargātu jūsuceļgalus, muguru un locītavas no triecieniem. Inovatīvā tehnoloģija Quick Drawpadara jūsu treniņa plānošanu vieglu. Vienkārši velciet ar pirkstu, lai iestatītu ātrumu un slīpumu, un sāciet! Un kad jūsutreniņš ir beidzies? Vienkārši salieciet skrejceliņu ar EZfold™, lai nodrošinātu kompaktu uzglabāšanu.

Kāpēc tieši LifeSpan TR2000iT salokāms skrejceļš?

 

Intuitīvs un interaktīvs informācijas panelis

TR2000i interaktīvais skārienekrāns un vienkāršās konsoles pogas ļauj ātri uzsākt treniņu.  Lietotāji var izvēlēties vienu no trim treniņa skatiem, izmantojot dinamisku, krāsainu 7 collu displeju, un tehnoloģija Quick Draw ļauj vilkt pirkstu pa visu ekrānu, lai izveidotu savu pielāgoto ātrumu un slīpuma programmu.

 

Bluetooth savienojums un skaļruņu izeja

Iebūvēts Bluetooth savienojums un skaļruņu izvade ļauj klausīties attālināti vadāmu mūziku un citu audio. Pievieno savu telefonu vai planšeti un padari savu treniņu vēl jautrāku!

 

 

Spēcīgs motors

Skrejceliņam ir jākalpo visu Tavu mūžu! Tāpēc LifeSpan skrejceļam ir iebūvēts spēcīgs un izturīgs motors, kas nodrošinās komfortablu un efektīvu skriešanu, staigāšanu vai pat sprintošanu. Kā arī šim motoram ir iestrādāta "Whisper quiet" tehnoloģija, kas padara šo trenažieri vienu no klusākajiem, kas ir pieejams mūsdienu tirgū. LifeSpan trenažiera motoram tiek piedāvāta mūža garantija, tik ļoti LifeSpan ir pārliecināts par savu skrejceliņu.

 

Slīpuma maiņa

Treniņam ir jābūt izaicinošam, lai tas sniegtu labumu Jums, tāpēc LifeSpan skrejceliņam ir iestrādāta slīpuma maiņas sistēma, kuru var palielināt par 15%. Šo slīpumu var mainīt ļoti viegli ar konsules palīdzību. Interesanti ir tas, ka augstākais slīpums radīs Jums sajūtu, ka Jūs ejat pret kalnu.

 

21 unikāla treniņu programma 

Trenažierim ir ieinstalētas 21 unikālas treniņu programmas. Jūs varat izvēlēties divas sirds ritma kontroles programmas, divas personalizētas programmas, 17 iepriekš ieinstalētas treniņu programmas, lai samazinātu svaru, un septiņas sporta programmas. Ar tik lielu izvēli mēs varam garantēt, ka šis skrejceliņš Jums nekad neapniks.

 

 

Viegli izmantojama salocīšanas sistēma

TR2000iT skrejceliņam ir liela un plata skriešanas virsma, kas nodrošina drošu un komfortablu skriešanu. Ar šo trenažieri Jums ir iespējams staigāt 1.6km/h vai arī skriet 19km/h. Jūs varat būt pārliecināti, ka komforts nekad nebūs problēma, jo skrejceliņa lenti atbalsta 8 kompresijas amortizatori, kas nodrošina drošu, kustību jūsu ceļgaliem, mugurai un locītavām.

Ideāls skrejceļš mājas apstākļiem

Skrejceliņam ir iebūvēts "2.5 P Continuous Dusty DC" motors ar lielu skriešanas laukumu, domāts ilgiem un intensīviem kardio treniņiem mājas apstākļos. Pēc treniņa Jūs varat neuztraukties par drošību un ērti uzkāpt uz trenažiera malām, kas ir aprīkotas ar neslīdošu plastmasu.

Esiet motivēti

Ar LifeSpan skrejceliņu Jūs nekad nebūsiet garlaikoti. Šis trenažieris ir aprīkots ar 50+ dažādām treniņu programmām, kas vienlaicīgi gan Jūs motivēs, gan arī izaicinās. Konsolē Jūs varēsiet arī redzēt tādus rādītājus, kā sirds ritms, ātrums, laiks, attālums, nodedzinātās kalorijas un daudz kā cita.

 

 

Vielgi salokāms noglabāšanai

Ar parocīgo "EZfold" tehnoloģiju tiek piedāvāta ļoti vienkārša un viegla skrejceliņa skrejošās daļas pacelšana un nolaišana trenažiera glabāšanai pēc treniņa. Aizmirstiet par telpas neefektīvu izmantošanu!

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogs:

  

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions (L x W x H)

180 cm x 84 cm x 142 cm

Folded Dimensions (L x W x H)

105 cm x 84 cm 156 cm

Package Dimensions (L x W x H)

190 cm x 89 cm 34 cm

Running Surface(L x W)

142 cm x 51 cm

Belt Type

2-Ply, 1.6 mm

Deck

8 cm

Product Weight

90 kg

Max. User Weight

136 kg

Drive Motor

2.5HP continuous duty DC

Rotation Per Minute (RPM)

0.5 - 11 mph / 0.8 - 18 km/u

Max. Incline

0 - 15%

Automatic Incline

Yes

Deck Suspensions

8 independent compression shock

Roller

64 mm front, 51 mm rear

Side Rails

Non-slip plastic

Intelli Guard Safety

Yes

Quick Draw Technology

Yes

Bottle Holder

Yes

Foldable

Yes

Folding System

"EZfold" to easy and quickly fold the treadmill

Classification

Intense home use

Compatible with IHP

Yes

Transport

2 front-mounted and 2 rear-mounted wheels

 

Bluetooth

Built-in bluetooth to wirelessy connect the treadmill to your smartphone to play music and audio

Audio

2 bluetooth speakers

Cooling Fan

No

Display Area

17.8 cm TFT touch screen with three dashboards to view your training results

Readouts

14 - Time, calories burned, calories burned per hour, distance, total steps, total steps per minute, heart rate, percentage max. health rate, speed, incline level, pace, total laps, splite time, elevation change

Graph View

Yes

Exercise programs

56 programms - 1 manual program, 2 heart rate programs, 2 user custumizable programs

51 preset programs: 15 weight management programs, 15 "Healthy Living" programs, 21 sports training programs

QuickSet Button Control

5 speed buttons, 5 incline buttons

Tablet-Compatibility

Yes

Media Holder

Yes

USB Port

Yes

Set-Up Hight

21 cm

Pedometria Intelli Step

Yes

Heart Rate Control

2 heart rate sesors at the armrests and bluetooth-connectivity to us an optional chest strap to measure your heart rate

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti