SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis

SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis
SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis
SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis
 • SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis
 • SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis
 • SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis

SKLZ Trainer Roller Pašmasāžas rullis

 • Ražotājs SKLZ
 • Artikuls SKLZ2894
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
39.91€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Sklz Trainer Roller

Paātriniet muskuļu atjaunošanos un izmasējiet tos ar SKLZ Trainer Roller. Rullis ir izveidots no cieta putu materiāla, lai varētu sasniegt dziļo muskuļu audus masāžu. Uz Ruļļa ir norādīti 12 dažādi vingrinājumi, lai varētu kvalitatīvi izmasēt muskuļus, vienlaicīgi palielinot asins un skābekļa cirkulāciju ātrākai muskuļu šūnu atjaunošanai. Atjauno un stimulē savus muskuļus tāpat kā to dara profesionāli atlēti tieši ar šo masāžas rulli, gan pirms treniņa iesildot muskuļus, gan pēc treniņa, lai atslidītu tos. 

Kāpēc tieši SKLZ Trainer pašmasāžas rullis ?

 

 

Priekšrocības

 

 • Pārklājuma materiāls bez ftalātiem;
 • Ideāls priekš mājas un darba apstākļiem;
 • Uz ruļļa ir attēloti 12 svarīgākie un efketīvākie vingrinājumi;
 • Radīts, lai noņemtu saspringumu, palielinātu lokanību, mobilitāti un svarīgo vielu cirkulāciju muskuļos;
 • Dizainēts un izstrādāts ar profesionālu atlētu un fizio terapeitu iesaisti;
 • Augstas cietības pakāpes dizains, lai varētu izmasēt arī dziļo muskuļu audus.

SKLZ Trainer pašmasāžas rullis

Izstrādāts, lai uzturētu muskuļus veselīgā stāvoklī, kuru izmanto pasaules slaveni un profesionāli atlēti. Šo rulli ir ļoti viegli izmantot, jo uz ruļļa ir parādītas kustības, kuras ir jāveic, lai efektīvāk un kvalitatīvāk varētu veikt vingrinājumus. Ar komercionālu dizainu, tiek sasniegta dziļo audu masāža. Šis rullis ir rehabilitācija un profesionāla terapeita masāža vienā.

Uzturēt muskuļus veselīgu ir kļuvis daudz vieglāk

SKLZ Trainer pašmasāžas rullis ir domāts priekš muguras, ķermeņa, kājām un visām citām ķermeņa daļām, lai uzturētu muzkuļus veselīgus un gatavus jaunam treniņam. Izmanto šo rulli, lai samazinātu sāpes un saspringumu muskuļos, kā arī paātrinātu atjaunošanās periodu un uzlabotu asins un skābekļa cirkulāciju muskuļos. 

Muskuļu masāžas kvalitāte

Ar viegli saprotamām un uztveramām bildītēm tiek parādīts, kā kvalitatīvi un mērķtiecīgi izmasēt konkrētu muskuli ar konkrētu kustību. Tiek arī parādīts cik reizes un cik ilgi ir nepieciešams veikt vingrinājumu labākiem rezultātiem. Radīts, lai izmasētu visas ķermeņa daļas, ātrākai pēc treniņa atjaunošanai. 

SKLZ piedāvājumā ir rīki, kas uzlabo specifiskās sportistu prasmes ceļā uz to, lai kļūtu par vispusīgu un spējīgu atlētu. SKLZ vairāk koncentrējas uz kustību, veiklības un izturības treniņu aprīkojumu. Ja vēlies uzlabot savu veiklību, tad SKLZ ir tieši kā radīts Tev! Zīmols ražo produktus ne tikai profesionāliem sportistiem, bet gan visām vecuma grupām, pat bērniem. Ar SKLZ ikvienam ir iespēja sasniegt augstākus mērķus sportā un reālās dzīves situācijās. 

SKLZ piedāvājumā ir dažāda veida produkti, sākot no vieglatlētikas inventāra un beidzot ar dažādu sporta veidu ekipējumu, kā piemēram, beisbols, basketbols, regbijs, futbols, golfs u.c. Pēdējie SKLZ ražotie produkti vairāk koncentrējas uz sportistu inteliģenci, uzlabojot lēmumu pieņemšanu īsā laika periodā un augsta stresa situācijās. 

Esi labāks, spēcīgāks un ātrāks spēlei līdzīgās situācijās! 

SKLZ Katalogs:

Dibinātājs: John Sarkisian      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'676

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions

24.2" (61.4cm) Length

6.3" (15.2cm) Diameter

Weight

2.1lb (0.95kg)

Max. User Weight

300lb (136kg)

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti