Therabody Theragun Wave Solo vibrejoša pašmasažas bumbina

 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls WAVESOLO-EU
 • Ir Rīgas noliktavā: 5
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers
79.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls WAVESOLO-EU
 • Ir Rīgas noliktavā: 5
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers

Theragun Wave Solo

Šī pa visam kompaktā viedā vibrējošā masāžas bumbiņas sniedz viena punkta spiedienu vienlaicīgi vibrējot, noņemot muskuļu saspringumu un uzlabojot muskuļu mobilitāti. Trīs spēcīgu vibrācijas frekvenču opcijas ar inovatīvu virsmas rakstu, kas līdzinās viļņiem, nodrošina ergonomiski ērtu formu, lai sasniegtu dziļo muskuļu audus, vienlaicīgi nodrošinot klusu masāžu, pateicoties QuiteRoll Tehnoloģijai. Šī tehnoloģija samazina skaņu un pret vibrāciju masāžas laikā. Ieteicams pielietot lielāku spiedienu, lai vibrācija varētu maksimāli efektīvi atbrīvot muskuļus pēc treniņa, kā arī iesildīt pirms treniņa.

Kāpēc tieši Wave solo ?

 

Kompaktā virsma nodrošina viena punkta spiedienu, fokusētai masāžai

Inovatīva viļņa veida virsmas tekstūra, maksimālam kontaktam ar ķermeni

QuietRoll Tehnoloģija noņem pret vibrācijas skaņu no jebkuras virsmas

3 pielāgojamas vibrācijas frekvences

120-minūtes baterijas ilgums

Viedā ierīce ir savienojama ar Bluetooth palīdzību

 

 

Wave Solo Priekšrocības

 

Moderna pieeja tradicionālajām masāžas bumbiņām

Pateicoties bumbiņas cietībai un mazajam izmēram, atlēti visapkārt pasaulei izvēlās šo bumbiņu muskuļu saspringuma noņemšanai. Therabody komanda izveidoja unikālu dizainu, pievienojot tradicionālajai bumbiņai vibrāciju, lai labāk sasniegtu un efektīvāk izmasētu dziļo muskuļu auds, ātrākai muskuļu atjaunošanai.

QuietRoll Tehnoloģija™

Therabody inovatīvā QuietRoll Tehnoloģija™ efektīvi noņem pret vibrācijas skaņu no jebkuras virsmas, vienlaicīgi samazinot vibrējošā motora skaņu, novirzot visu vibrāciju tieši Tavam ķermenim. 

 

3 pielāgojami vibrācijas iestatījumi

Tiek piedāvāti 3 dažādi vibrācijas frekvences iestatījumi, kuri ir viegli mainām uz bumbiņas vai arī ar aplikācijas palīdzību, sniedzot Jums iespēju izvēlēties Jums tīkamo vibrāciju, lai noņemtu muskuļu saspringumu, un palielinātu mobilitāti.

Viedā savienojamība

Savienojas ar Therabody aplikāciju ar Bluetooth palīdzību, lai sniegtu Jums pilnīgu kontroli pār masāžas iespējām. Pielāgo vibrācijas intensitāti ar aplikācijas palīdzību, kā arī uzzini, kā pareizi, kvalitatīvi un efektīvi veikt masāžu izmantojot šo unikālo Therabody masāžas bumbu.

 

 

Izveidota, lai sasniegtu jebkurus dziļos muskuļus

 

Masāža uz grīdas

Pēdas ir mūsu ķermeņa svarīgākā sastāvdaļa, jo pēdas tiek pielietotas, katru dienu, katrā treniņā, visu dienu uzkrājot saspringumu. Novietojiet pēdu uz Wave Solo, uzspiedieties uz tās ar savu svaru, jo lielāks spiediens, jo iedarbīgāka būs masāža, pateicoties vibrācijai.

Masāža sēžot

Atbrīvojies, relaksējies vienlaicīgi strādājot. Novieto bumbiņu zem sēžam muskuļa kamēr sēdi, lai samazinātu saspringumu, kā arī apvienotu lietderīgo ar patīkamo.

Masāža ķermeņa augšdaļai

Piespied vibrējošo masāžas bumbiņu pie krūšu muskuļiem, lai noņemtu saspringumu, par kuru nemaz nezinājāt. Esi gatavs vienmēr jauniem izaicinājumiem!

 

 

Kas ir iekļauts ?

 

 

Komplektā iekļauts:

 

 • Wave Solo;
 • Aizsargsomiņa pārnēsāšanai;
 • USB-A vai USB-C vads.

 

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā. 

Therabody lietotne mācās no jūsu reāllaika aktivitātēm un uzvedības, integrējoties ar Apple Health un Google Fit, lai ieteiktu vadītas, personalizētas labsajūtas uzlabošanas procedūras, kuras var izpildīt mūsu Bluetooth® ierīcēs. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogs:

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Brand

Theragun by Therabody

Model

Wave Solo

Dimensions

8.6cm Diameter

Weight

0.3kg

Battery Life

120 minutes

Material

Textured silicone outer

Connection

Bluetooth

Warranty

24 months

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti