TriggerPoint NANO LTE masāžas rullis

 • Ražotājs Trigger Point
 • Artikuls 22108
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
17.18€ 22.91€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Trigger Point
 • Artikuls 22108
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

TriggerPoint Nano lte

NANO LTE pēdu masāžas rullis ir kompakts un radīts, lai veiktu mērķtiecīgu sāpošo un saspringto pēdu vai roku muskuļu masāžu. Šis rullis ir izveidots ar dažādu cietību EVA putām, lai Jūs varētu veikt masāžu komfortā, nodrošinot asins un skābekļa cirkulāciju ātrākai muskuļu atjaunošanai. Ideāls risinājums priekš grūtas dienas saspringtuma noņemšanas. Virsmas dizains ir izstrādāts tā, lai tas neslīdētu pa citām virsmām, toties varētu veikt komfortablu masāžu gan uz plikas ādas, gan apģērba. Šo kompakto pēdu masāžas rulli var ielikt gandrīz jebkurā somā, tāpēc aizmirstiet par saspringtumu un muskuļu sāpēm, atbrīvojiet tos pēc ilgas pastaigas vai arī garas dienas. 

 

Kāpēc tieši TriggerPoint Nano LTE ?

 

Priekšrocības

 • Dažāda blīvumu EVA putas ir izveidotas, lai atvieglotu muskuļu saspringtumu pēdās vai rokās;
 • Dažāda blīvuma putas nodrošina mazu ķermeņa daļu muskuļu mobilitātes un atjaunošanās paātrināšanu;
 • Poliuretāns nodrošina riepiņu labāku saķeri ar zemi, lai Jūs varētu droši izmantot masāžas rulli, gan stāvot, gan sēžot; 
 • Vieglais un kompaktais dizains ir izstrādāts, lai šo rulli varētu paņemt līdz, lai arī kurp dotos;
 • Viena gada garantija no ražotājiem.

Atvieglo muskuļu saspringtumu

NANO LTE pēdu masāžas rullis palīdz noņemt muskuļu saspringtumu tieši pēdās un rokās. Vienkārši ripini sava ķermeņa daļu pa šo rulli un priecājies par ruļļa iedarbību. Muskuļi var būt nogurdināti pēc ilgas darba dienas vai arī treniņa, tāpēc parūpējies par savu ķermeni un izmasē to pirms gulēt iešanas!

Paātrini atjaunošanās laiku

Izstrādāts ar dažāda blīvuma EVA putām, nodrošinot ātrāku muskuļu atjaunošanos, kā arī mobilitātes palielināšanos. Rulējot muskuļus pa šo rulli, Jūs palielinat nepieciešamo vielu cirkulāciju savā ķermenī. Šo rulli ir viegli izmantot jebkurā laikā un jebkurā vietā, pateicoties kompaktajam dizainam.

Izmasē muskuļus sēdus vai stāvus

Izstrādāts ar ritentiņiem, lai Jūs viegli, ērti un droši varētu veikt masāžu, kā pats vēlaties. Dizains ir izstrādāts tā, lai to nebūtu iespējams nolietot arī pēc biežas un intensīvas leitošanas.

TriggerPoint ir zīmols, kas izmaina cilvēku dzīves un kura mērķis ir dot cilvēkiem iespēju kustēties un justies labāk. TriggerPoint dizainā tiek atveidotas terapeita rokas, kas nozīmē to, ka katra masāža mājas apstākļos ir pielīdzināma masāžai terapeita kabinetā. Šie pašmasāžas rīki ir paredzēti visām vecuma grupām, ķermeņa proporcijām un sportiskajām spējām, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot savu veselību mājās, sporta zālē vai ārā. TriggerPoint ir izcils pašmasāžas produktu zīmols labsajūtas uzlabošanai. 

TriggerPoint ražotāji uzskata, ka šīs terapijas izmantošana ikdienas darbos var uzlabot cilvēka veiktspēju, ātrumu, samazināt atveseļošanās laiku un pat novērst traumu veidošanos. Lielākā daļa TriggerPoint pašmasāžas rīku ir izgatavoti no specifiskiem anatomiskajiem putu ruļļiem, kas iedarbojas uz dziļajiem audiem. 

Iekļauj TriggerPoint savā ikdienas rutīnā un atraisi ķermeņa iekšējo spēku!

TriggerPoint Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Cassidy Philips      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

4'442

preces

━━

zīmolu varat sastapt

19+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions

4" (10.16cm) Wide

9" (22.86cm) Height

4" (10.16cm) Depth

Weight

0.57lbs (0.26kg)

Body Part

Foot;

Arm;

Hand

Conditions

DOMS (Delayed Onset Soreness);

Carpal Tunnel;

Forearm / Bicep Tendonitis;

Plantar Fasciitis

Tennis, Golf, Pitcher Elbow

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti