Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis

 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls WAVEROLLER-PKG-EU
 • Ir Rīgas noliktavā: 5
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers
149.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls WAVEROLLER-PKG-EU
 • Ir Rīgas noliktavā: 5
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers

Theragun Wave Roller

Wave Roller apvieno spēcīgu vibrācijas terapiju ar inovatīvu viļņa veida tekstūru, lai nodrošinātu kvalitatīvu, efektīvu visa ķermeņa putu ruļļa masāžas pieredzi. Pateicoties iestrādātai Bluetooth opcijai, šo rulli ir iespējams pieslēgt pie Therabody aplikācijas, lai personalizētu masāžas ilgumu, masāžas biežumu, kā arī noskaidrotu kādus vingrinājumus ir jāveic, lai varētu kvalitatīvi izmasēt konkrētos sāpošos muskuļus, vienlaicīgi palielinot mobilitāti.

Komplektā iekļauts:

 • Wave Roller;
 • Somiņa, lai aizsargātu rulli no bojājumiem;
 • Kontakt dakšas adapteris.

Kāpēc tieši Theragun Wave Roller ?

 

Liela blīvuma putas, trokšņu samazināšanai

Viedā ierīce, kuru var savienot ar Bluetooth® 

3-stundas ilga intensīva izmantošana

5 pielāgojamas vibrācijas frekvences

Hipoalerģiska virsma

30cm garums, lai varētu izmasēt lielas muskuļu grupas

 

Wave Roller Priekšrocības

 

5 pielāgojamas vibrācijas opcijas

Tiek piedāvātas 5 spēcīgas vibrācijas frekvences, kuras var mainīt pielāgojot savām velmēm, lai masāžu varētu veikt komfortā. Apvienojot masāžas rulli ar vibrāciju, var samazināt muskuļu sāpes un saspringumu, palielināt mobilitāti un uzlabot pašsajūtu pēc treniņa.

Viedā ierīce ar savienojamības iespējām

Savienojies ar Therabody aplikāciju ar Bluetooth palīdzību, lai maksimāli personalizētu un izkontrolētu masāžas pieredzi. Nomaini ruļļa vibrācijas stiprumu, kā arī atrodi masāžas piemērus, kas būs piemēroti tieši Tavām nepieciešamībām

Inovatīva viļņa veida tekstūra

Muskuļu masāžas kvalitāte ir atkarīga no pievienotā spiediena, kā arī leņķiem, kuros tiek veikta masāža. Wave Roller inovatīvā viļņa veida tekstūra pievieno papildus spiedienu muskuļiem, kā arī sniedz jaunus leņķus masāžas veikšanai, ar neslīdošu materiālu drošākai rullēšanās.

Augstas iedarbības materiāls

Daudzkārtīgi testēts dizains, lai izveidotu šo augstas kvalitātes un izturības rulli, priekš intensīviem un biežiem visa ķermeņa treniņiem. 30cm lielā blīvuma putas ir speciāli radītas ar skaņas izolāciju, lai masāžas relaksēšanās netiktu izjaukta rūcoņas skaņas dēļ.

 

Izrullē saspringtos muskuļus, lai būtu gatavs nākamajam treniņam

 

Lielas muskuļu grupas

Wave Roller maksimizē kontaktu ar ķermeni, padarot to par pa visam efektīvu pašmasāžas ruļļa pielietojumu lielām muskuļu grupām, kā piemēram, mugurai, kājām.

Visa ķermeņa atjaunošanās

Wave Roller ir izstrādāts tā, lai to varētu arī izmantot uz mazām muskuļu grupām, tāpēc šis rullis ir piemērots visam ķermenim, lai Tu varētu mājas apstākļos noņemt muskuļu saspringumu, sāpes, kā arī paātrinātu muskuļu atjaunošanos.

Gurni un augšējā muguras daļa

Wave Roller asimetriskā, viļņa tekstūras virsma apvienojumā ar neslīdīgu materiālu sniedz viduvēju spiedienu visam ķermenim, ar lielāku spiedienu uz gurniem un augšējās muguras daļas, jo tiek likts viss svars uz ruļļa. 

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā. 

Therabody lietotne mācās no jūsu reāllaika aktivitātēm un uzvedības, integrējoties ar Apple Health un Google Fit, lai ieteiktu vadītas, personalizētas labsajūtas uzlabošanas procedūras, kuras var izpildīt mūsu Bluetooth® ierīcēs. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogs:

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimension

12" (30cm) x 5.1" (13cm)

Weight

3.3lbs (1.5kg)

Battery Life

180 minutes

Battery Type

12V Internal Lithium-ion Battery

Material

Hypo-allergenic EVA high-density foam

Accessory Compatibility

Multi-Device Wireless Charger

Warranty

1-Year Limited Warranty

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī

MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti