Therabody Theragun Wave Duo vibrejošs pašmasažas rullis - dubultbumbina

 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls WAVEDUO-EU
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers
99.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls WAVEDUO-EU
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers

Theragun Wave Duo

Ergonomiski drošs dizains mugurkaulam, lai varētu veikt kvalitatīvas, efektīvas un drošas muguras, kakla masāžas. Tiek piedāvātas 5 dažās frekvences vibrācijas opcijas, apvienojumā ar masāžas rīka daudzfunkcionālo formu, lai noņemtu muskuļu saspringumu un palielinātu mobilitāti. Sasprindzis kakls vai mugura, izrullē droši šīs ķermeņa daļas ar vibrācijas palīdzību, sasniedzot dziļos muskuļu audus un aizmirstot par muguras nogurumu. Pievienojies modernajām masāžas iespējam un esi piemērs citiem!

Kāpēc tieši Wave Duo ?

 

Apvijās ap mugurkaulu un sniedz drošu spiedienu mugurai

5 pielāgojamas vibrācijas frekvences

200-minūtes baterijas ilgums

Inovatīva viļņa tipa virsmas tekstūra maksimālai saskarsmei ar ādu

Viedā ierīce savienojama ar Bluetooth palīdzību

Klusa masāža ar skaņas izolāciju pateicoties silikona virsmai

 

 

Wave Duo Priekšrocības

 

Zinātniski pierādīta drošība mugurkaulam

Therabody dibinātājs Dr. Jason Wesland ir izveidojis konkrēta izmēra un formas dizainu, balstoties uz zinātniskiem atklājumiem. Šeit var minēt pretsvaru kombināciju, jo apguļoties uz Wave Duo tiek izlīdzināts vienmērīgs spiediens no abām bumbiņām vienlaicīgi izvairoties no pieskaršanās mugurkaulam.

 

Pielāgojamas vibrācijas opcijas

Tiek piedāvātas 5 spēcīgas vibrācijas frekvences, kuras var regulēt ar podziņu uz Wave Duo, kā arī ar aplikācijas palīdzību, lai noņemtu muskuļu saspringumu un palielinātu mobilitāti. 

 

Viedā savienojamība

Pievienojies Therabody aplikācija ar Bluetooth palīdzību, lai varētu personalizēt masāžas laiku, vibrācijas lielumu. Kā arī aplikācijā tiek piedāvātas masāžas iestrādes, kā kvalitatīvāk, efektīvāk un drošāk veikt masāžas, izmasējot konkrētas ķermeņa saspringušās daļas.

Inovatīvā viļņa tipa virsmas tekstūra

Masāža ir balstīta uz spiedienu no dažādiem leņķiem, lai izmasētu muskuli no visām pusēm. Wave Duo inovatīvā viļņa tipa virsmas tekstūra sniedz papildus spiedienu muskuļiem, vienlaicīgi sniedzot lielāku saķeri ar ķermeni, patīkamākai, ērtākai, kā arī drošākai masāžai.

 

 

Unikāla forma priekš mērķtiecīgas masāžas

 

Pasargā mugurkaulu un muguru

Wave Duo sniedz iespēju izkontrolēt pievienoto spiedienu, vienlaicīgi izvairoties no jebkāda spiediena tieši mugurkaulam. Ļoti viegli var izmasēt muguras muskuļus ap mugurkaulu.

Kakla un muguras augšdaļas masāža

Sēžot visu dienu video zvanos un darot ikdienas pienākumus muguras augšdaļa, kā arī kakls parasti tiek nogurdināt visvairāk, tāpēc, šī ir ideāla iespēja palutināt savu ķermeni pēc smagas darba dienas. Wave Duo sniedz ātru masāžu akcentējot spiedienu uz jūtīgām ķermeņa daļām.

Ķermeņa apkašdaļas masāža

Wave Duo forma sniedz vienmērīgu masāžu dziļo muskuļu audiem, ap sēžam muskuļiem, četrgalvu kājas muskuļiem vai pat ikriem,

 

 

Kas ir iekļauts ?

 

 

 

Komplektā iekļauts:

 

 

 • Wave Duo;
 • Aizsargsomiņa pārnēsāšanai;
 • USB-A vai USB-C vads.

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā. 

Therabody lietotne mācās no jūsu reāllaika aktivitātēm un uzvedības, integrējoties ar Apple Health un Google Fit, lai ieteiktu vadītas, personalizētas labsajūtas uzlabošanas procedūras, kuras var izpildīt mūsu Bluetooth® ierīcēs. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogs:

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Brand

Theragun by Therabody

Model

Wave Duo

Dimensions

17.9cm x 10cm x 6.6cm

Weight

0.9kg

Battery Life

200 minutes

Connection

Bluetooth

Warranty

24 months

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī

Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis

Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis

Theragun
149.00
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti