Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks

Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
 • Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
 • Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
 • Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
 • Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks
 • Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks

Triggerpoint ACUCURVE CANE masāžas rīks

 • Ražotājs Trigger Point
 • Artikuls 21130
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
26.91€ 29.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

TriggerPoint Acucurve Cane

Uzlabo lokanību un aukšējās ķermeņa daļas mobilitāti ar šī masāžas rīka palīdzību. Unikālāis AcuLoop rokturis ļauj cilvēkiem to viegli un ērti satvert un rada smaguma balansu, lai Jūs varētu ne tikai izmasēt grūti sasniedzamos muskuļus, bet arī to darīt ar komfortu, bez lieka spēka pielietošanas. Šo masāžas nūju ir viegli izmantot, it īpaši mājas apstākļos, atvieglojot muskuļu saspringtumu un sāpes. Ne visus muskuļus var izamsēt mājas apstākļos, tāpēc šī nūjiņa būs teši piemērota, lai Jūs varētu izmasēt grūti sasniedzamos muskuļus. TriggerPoint Acucurve Cane ir domāts tādiem muskuļiem, kā piemēram lāpstiņām, pēdām, ikriem un pat muskuļiem ap mugurkaulu. Pamēģini pats, lai pārliecinātos par šīs masāžas burvju nūjiņas efektivitāti!

Kāpēc tieši Triggerpoint Acucurve Cane ?

 

Priekšrocības

 

 • Erganomiskā masāžas nūjiņa ir izveidota, lai izmasētu grūti sasniedzamās ķermeņa daļas, noņemot muskuļu saspringtumu un sāpes;
 • Pa visam cietais dizains nodrošina spēcīgu viena punkta masāžu, sasniedzot pat dziļo muskuļu audus, efektīvākai masāžai un rehabilitācijai;
 • Daudzpusīgais un viegli izmantojamais masāžas rīks ir domāts priekš vieiem, gan sprotistiem, gan ofisā strādājošiem cilvēkiem, gan ceļotājiem, pilnīgi visiem, kuri vēlas atbrīvoties no nepatīkamām muskuļu sāpēm;
 • Dubultās masāžas bumbas efektīvi atslābina saspringtos mugurkaula muskuļus, uzlabojot mobilitāti un stāju;
 • Unikālais AcuLoop rokturis ir izstrādāts, lai to varētu viegli izmantot, kā arī nebūtu nepieciešams pielietot lielu spēku;
 • Tiek piedāvāta viena gada ražotāju garantija.

Kā to izmantot

Konstruēts, lai ērti iekļautos Jūsu rokās, to var izmantot turot rokās, atspiežot pret sienu vai zemi un tamlīdzīgi. AcuCurve Cane ir unikāli izveidots, lai noņemtu ķermeņa saspringtumu dažādās ķermeņa daļās, kā piemēram kakla, muguras, plecu, ikru vai pat pēdu muskuļu sāpes. 

Kur to izmantot

Lai arī Tu būtu mājās, sporta zālē, ceļojumā, AcuCurve Crane ir iespējams pielietot visūr, lai noņemtu muskuļu stīvumu un sāpīgumu. Stāvot, sēžot vai pat guļot, bez neviena palīdzības, Jūs varat veikt kvalitatīvu masāžu, ķemeņa realksācijai. 

Noderīgas priekšrocības

Ideāls priekš skrējējiem, soļotājiem, kalnos kāpējiem, visiem tiem, kuri ilgu laiku pavada stāvot kājās, nodrošinot kvalitatīvu, efektīvu muskuļu atbrīvošanu no saspringtuma. Ar šīs nūjiņas galu, Jūs varat viegli sasniegt un izmasēt dziļo muskuļu audus.

TriggerPoint ir zīmols, kas izmaina cilvēku dzīves un kura mērķis ir dot cilvēkiem iespēju kustēties un justies labāk. TriggerPoint dizainā tiek atveidotas terapeita rokas, kas nozīmē to, ka katra masāža mājas apstākļos ir pielīdzināma masāžai terapeita kabinetā. Šie pašmasāžas rīki ir paredzēti visām vecuma grupām, ķermeņa proporcijām un sportiskajām spējām, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot savu veselību mājās, sporta zālē vai ārā. TriggerPoint ir izcils pašmasāžas produktu zīmols labsajūtas uzlabošanai. 

TriggerPoint ražotāji uzskata, ka šīs terapijas izmantošana ikdienas darbos var uzlabot cilvēka veiktspēju, ātrumu, samazināt atveseļošanās laiku un pat novērst traumu veidošanos. Lielākā daļa TriggerPoint pašmasāžas rīku ir izgatavoti no specifiskiem anatomiskajiem putu ruļļiem, kas iedarbojas uz dziļajiem audiem. 

Iekļauj TriggerPoint savā ikdienas rutīnā un atraisi ķermeņa iekšējo spēku!

TriggerPoint Katalogs:

Dibinātājs: Cassidy Philips      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

4'442

preces

━━

zīmolu varat sastapt

19+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Weight

0.64lbs (0.29kg)

Body Part

Lower Leg;

Upper Leg;

Lower Back;

Middle Back;

Upper Back and Chest;

Neck and Shoulder;

Arm.

Conditions

DOMS (Delayed Onset Soreness);

Lower Back / Lumbar Pain;

Neck Pain;

Pariformis Syndrome;

Plantar Fasciitis

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Juris Švarnovičs
Juris Švarnovičs
Vienmēr gatavs uzzināt un iemācīties ko jaunu. Piemīt vēlme detalizēti izprast un uzlabot dažādus e-komercijas posmus. Ikdienā galvenokārt strādā ar e-komercijas un vairumtirdzniecības klientiem.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti