SKLZ Hydro-pašmasažas rullis (pudele-rullis, divi-viena)

 • Ražotājs SKLZ
 • Artikuls SKLZ2910
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers
21.00€ 30.36€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs SKLZ
 • Artikuls SKLZ2910
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers

SKLZ Hydro Rullis

Iesildi muskļus, saites un locītavas! Esi hidratēts treniņa laikā! Apvieno šīs abas lietas kopā ar šo vienu unikālo produktu, neaizņem lieku vietu somā un ietaupi savus līdzekļus. Pudelē var ieliet 0.83l šķidrumu, kā arī pueles virsējā kārta nodrošina muskuļu sāpes noņemšanu un ātrāku atjaunošanos. Divas svarīgākās treniņa lietas vienā produktā!

Kāpēc tieši SKLZ Hydro Rullis ?

 

Priekšrocības 

 • Esi hidratēts, lai sasniegtu vairāk sasniegumus;
 • Izmasē muskļus, lokanībai, mobilitātei un ātrākai muskuļu atjaunošanai;
 • Šis cietais rullis nodrošina spēcīgu iekšējo muskuļu masāžu; 
 • Nerūsējošā metāla pudele nezaudēs savu sākotnējo izskatu arī pēc intensīvas un biežas lietošanas;
 • Kompaktais, daudzfunkcionālais dizains ir ekoloģisks un neaizņems daudz vietas Tavā somā;
 • Pudeles ietilpība - 0.83l.

Tavs ķermenis būs pateicīgs pirms, pēc un treniņa laikā

Hydro Rullis ir izveidots no cietām putām un nerūsējoša metāla, nodrošinot divas svarīgākās sporta sastāvdaļas, iesildīšanos, atsildīšanos un hidrācijas iespēju. Ar šīs pudeles palīdzību Jūs varat veicināt muskuļu atjaunošanos, lai Jūs būtu gatavi nākamajam treniņam.

Atlēta ūdens pudele

Tev nav nepieciešams būt pasaules līmeņa atlētam, lai zinātu, ka šķidruma lietošana sporta laikā ir viena no svarīgākajām lietām. Ūdens pudele ir izveidota tā, lai noturētu Jūsu dzērienu aukstu vai arī siltu. Jums nav jāuztraucas par pudeles saspiešanu vai arī saplēšanu, jo tā ir radīta priekš masāžas un šķidruma pārnēsāšanas.

Hidrācija + masāža visūr

Esi hidratēts un uzturi veselīgas muskuļu šūnas treniņa laikā, pirms treniņa vai arī pēc treniņa. Pudele ir izstrādāta tā, lai to varētu izmantot sporta laikā, kas nozīmē, ka šķidrums nekādā gadījumā netecēs no pudeles. Kompaktais izmērs sniedz iespēju pudeli ielikt gandrīz jebkurā somā, lai varētu veikt masāžu, lai arī kur Tu atrastos.

SKLZ piedāvājumā ir rīki, kas uzlabo specifiskās sportistu prasmes ceļā uz to, lai kļūtu par vispusīgu un spējīgu atlētu. SKLZ vairāk koncentrējas uz kustību, veiklības un izturības treniņu aprīkojumu. Ja vēlies uzlabot savu veiklību, tad SKLZ ir tieši kā radīts Tev! Zīmols ražo produktus ne tikai profesionāliem sportistiem, bet gan visām vecuma grupām, pat bērniem. Ar SKLZ ikvienam ir iespēja sasniegt augstākus mērķus sportā un reālās dzīves situācijās. 

SKLZ piedāvājumā ir dažāda veida produkti, sākot no vieglatlētikas inventāra un beidzot ar dažādu sporta veidu ekipējumu, kā piemēram, beisbols, basketbols, regbijs, futbols, golfs u.c. Pēdējie SKLZ ražotie produkti vairāk koncentrējas uz sportistu inteliģenci, uzlabojot lēmumu pieņemšanu īsā laika periodā un augsta stresa situācijās. 

Esi labāks, spēcīgāks un ātrāks spēlei līdzīgās situācijās! 

SKLZ Katalogs:

Dibinātājs: John Sarkisian      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'676

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions

5.91" (15cm) Wide

11.81" (30cm) Height

5.91" (15cm) Depth

Weight

0.44lb (0.2kg)

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti