Life Fitness F3 salokams skrejceliņš ar GO konsoli

 • Ražotājs Life Fitness
 • Artikuls F3XX0301-GCT000X0
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers
3480.18€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Life Fitness
 • Artikuls F3XX0301-GCT000X0
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Bestsellers
Bestsellers

LIFE FITNESS F3 FOLDING  TREADMILL

The F3 Folding Treadmill offers the quality, performance and great looks expected from Life Fitness in a machine that can be stored quickly and easily. With its combination of features and flexibility, it brings an amazing cardio experience to any home. This folding treadmill, unlike most others, has high quality engineering and great electronics. FlexDeck shock absorption also sets it apart from cheaper folding treadmills. The Life Fitness F3 consists of a sturdy base plus your choice of two consoles — “Go” and “Track” – as described below. The treadmill track measures 55″ and the entire unit has a 78.5″ x 34.5″ footprint.

Why Life Fitness F3 Treadmill?

 

FOLDABLE, COMPACT AND IDEAL FOR USE IN ANY SPACE

The F3 Folding Treadmill is outfitted with everything that makes Life Fitness treadmills the No. 1 choice worldwide. High-quality components ensure that your home fitness equipment endures years of heavy use. This compact folding treadmill can be easily rolled to a convenient storage area.

 

FLEXDECK SHOCK ABSORPTION SYSTEM

Our patented FlexDeck® Shock Absorption System reduces knee and joint stress when compared to running outside, decreasing the chance for injury.

KEY FEATURES

 • HEART RATE MONITORING
  Contact heart rate hand sensors and wireless telemetry heart rate monitoring system
 • QUICK START
  Remembers your preferred walk, jog and run speeds, as well as three different incline positions
 • SOFT DROP & ROLL AWAY
  Gas-assisted springs gradually lower the treadmill to the floor. Four wheels engage when the treadmill is folded for easy mobility.

 

 

Heart rate icon, black

Telemetry Heart Rate Monitoring

User profile icon, black

2 User Profiles

Play button icon, black

13 Pre-Loaded Workouts + 1 Custom Workout Per Profile

Warranty icon, black

3 Year Warranty

 

Enable Bluetooth on your mobile device to push data to a growing list of partner apps. Sync direclty with Strava with North Pole Engineering’s GymTrakr app; and to Apple Health or Fitbit by enabling proximity login on the Life Fitness Connect app. Or, connect and follow along with interactive apps like Zwift, Kinomaps, Wahoo SYSTM, and Rouvy AR for an engaging virtual workout experience.

The upper Entertainment Zone with the integrated smartphone/tablet compression rack is at eye level for easy viewing as you follow along with your preferred fitness app or stream the latest episode of your favorite show, while the lower Workout Zone allows for easy setup and in-workout control.

 

 

 

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

Life Fitness Katalogi:

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Min Speed 0.5 mph (0.8 kph)

Max Speed 10 mph (16 kph)

Cup Holders 2

Incline 0 - 12%

Incline Increment 0.5 %

Integrated Accessory TrayYes

Ergobar Yes

Shock Absorption FlexDeck reduces impact to joints

Walk, Jog, Run Yes

Space Saving Folds to free up space

Dimensions (L x W x H)78.5 in x 34.5 in x 58.5 in (200 cm x 88 cm x 149 cm)

Weight 264 lb (120 kg)

Max User Weight 350 lb (159 kg)

Running Surface Size 55" x 20" (140 cm x 51 cm)

Folding Height 34.5" x 34.5" x 75" (LxWxH)

Motor System 3.0 HP (6.0 HP peak) DC motor with MagnaDrive motor controller

Power Requirements (voltage outside U.S. may vary) All major voltage configurations

Warranty (warranties outside the U.S. may vary )Lifetime on frame, LifeSpring shock absorbers; 10-year on drive motor; 5 year on parts; 3 year on console; 1-year on labor

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti