Skrejceļš Woodway Curve

 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500038
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+
9498.50€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Woodway
 • Artikuls W101500038
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 10+

CURVE - THE ULTIMATE TRAINING TOOL

Incorporate a new dimension into your training with the patented WOODWAY Curve. The completely self-powered, manual WOODWAY Curve Treadmill offers a one-of-a-kind workout experience that requires zero electricity.

Feel the freedom of this totally manual treadmill while running or walking on the unique curved running surface where you are the motor. The Curve Treadmill challenges the entire body while burning up to 30% more calories than any other treadmill.

 

 

FEATURES

HOW IT WORKS

The Woodway Slat Belt system is near friction-less allowing the belt to glide smoothly. Combine that with an innovative curved running surface and suddenly users are able to control their pace at will. To speed up, simply start running, to slow down, allow yourself to drift back down the curve.

INCREASED RESULTS

The Curve is the solution for rehabilitation, high speed, HIIT, group training and weight loss. High intensity intervals are made easy when there are no buttons for increasing and decreasing speed; also making for quick transitions during group training.

Rehabilitation facilities use the Curve for improving running form and posture, learning to walk/run after trauma and increasing posterior muscle activation.

ULTIMATE SPORTS PERFORMANCE TRAINING PLATFORM

Sought after by professional sports teams and athletes around the world, the Curve Treadmill delivers an unparalleled workout unlike any other treadmill.

 • Users are not subject to ramp up/down speeds
 • Can attain full sprint in a few explosive steps
 • Allows for sports specific work and rest interval training
 • No maximum speed

RESPONSIVE TRAINING

Woodway’s Curve, goal-based, Responsive Training programs set your workout targets based on your current efforts. Using a unique Fatigue Index, each program adapts as you do, making every single workout the perfect challenge.

 • Customized workout no matter the fitness level
 • Custom workout builder allows you to design your own responsive training workout
 • Train with friends or in a small group, with Responsive Partner workouts designed to store session speed targets for each use

STATS

Back-end website for club management and end user. Clubs can assess need for service, do preemptive maintenance, and monitor treadmill usage over time. End user can collect workout information, analyze in visual formats and export to 3rd party fitness apps.

CURVE SOFTWARE

CURVE 1.5

Those looking to track and compare user statistics can upgrade to the Curve 1.5 model.

 • Displays and tracks time, speed, distance, work/calories and heart rate
 • Creates unique user logins for tracking of performance statistics and measuring improvement
 • Generate excel or pdf reports

CURVE 3.0

For researchers seeking to perform gait analysis, the Curve 3.0 adds dynamic force plates and pacer software. The system is fully programmable and can be saved and recalled. This permits development of very specific continuous and interval training protocols while measuring left and right foot strike and overall power production.

 • Includes all functions of Curve 1.5 software
 • Allows you to program and repeat specific protocols
 • Pacer function allows motivation racing against past performances or other users
 • Trial endpoints can be set for time, distance, speed or work
 • Measurement of distance, velocity and vertical force, work done and power output
 • Instant feedback during training and testing
 • Comprehensive graphs and reports; all test results can be imported/exported

 

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi:

 

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti