Adidas skrejceļš T19 X

  • Ražotājs Adidas
  • Artikuls 270-105210
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
3186.47€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Adidas
  • Artikuls 270-105210
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+

Adidas Treadmill T19x

Adidas skrejceļš T19x ir izstrādāts tā, lai būtu saudzīgs jūsu kājām un locītavām, jo skrejceļš ir aprīkots ar NRG tehnoloģiju, kas treniņa laikā absorbē triecienus. Šim skrejceļam ir jaudīgs 4 ZS motors, tāpēc tas ir lieliski piemērots intervālu treniņiem, jūsu izturības pārbaudei un maksimālai mājas kardio treniņu izmantošanai.

Adidas skrejceļam T19x ir maksimālais ātrums 20 km/h un 15 slīpuma/pazemināšanās līmeņi. Ar 24 treniņu programmām un 3 lietotāja profiliem varat izveidot savu individuālo treniņu. Uz ekrāna tiek rādīti veiktspējas rādītāji un sirdsdarbības frekvence, lai palīdzētu trenēties efektīvāk.

UltraX konsole ir aprīkota ar interneta pieslēgumu, un tajā ir iepriekš instalētas lietotnes, tostarp Netflix, Facebook un YouTube; treniņa laikā jūs izklaidēs 5 W skaļruņi treniņa laikā. Skārienjutīgā ekrāna konsole piedāvā arī Virtual Active - funkciju, kas darbojas ar 3 simulētiem dabas maršrutiem.

 

KRĀSAMelna
MODEĻA NOSAUKUMSAdidas skrejceļš T19x
ZĪMOLSAdidas
PRECES NUMURS270-105210
IEZĪMESPudeles turētājs, Līdzstrāvas motors, Transportēšanas riteņi
DISPLEJSApgaismojums, Kalorijas, Attālums, Rokas pulsa sensori, Sirdsdarbības sensori, Slīpums, LCD, LED, MP3, Skaļrunis, Skaļrunis, Ātrums, Laiks, Pieskāriens, Lietotāja profils
TEHNOLOĢIJAWiFi
PRODUKTA VEIDSPodukts lietošanai mājās
MAX.LIETOTĀJA SVARS(KG) 150
DZINĒJSHP 4
ĀTRUMA DIAPAZONS(KM/H) 0,5 - 20
LIETOTĀJA PROFILI3
PROGRAMMU SKAITS27
SLĪPUMA DIAPAZONS15
SKREJCEĻŠSLĪPUMS (%) 10
IEROBEŽOJUMSKW/T Adapters / 0,6 W
AUGSTUMS NO GRĪDAS LĪDZ SKREJCEĻAM(CM) 19
SALIKTA PRODUKTA IZMĒRIH X W X L (CM) 154,5 x 87,5 x 197
IZLIEKTA PRODUKTA IZMĒRIH X Š X D (CM) 166,5 x 87,5 x 126,5

SKREJCEĻA VIRSMA

GARUMS X PLATUMS (CM) 150 x 51
IEPAKOJUMA IZMĒRIV X Š X D (CM) 33 x 95 x 199
BRUTO SVARSKG 111,00

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti