Lifespan TR1200iT saliekamais skrejceļš

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls TR1200iT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
1050.00€ 1208.79€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls TR1200iT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

LIFESPAN Salokāms Skrejceliņš TR1200iT

LifeSpan Fitness TR1200iT Skrejceliņš ar krāsainu digitālu ekrānu, Bluetooth savienojumu, telefona vai planšetetes turētāju un pat ūdens pudeles turētāju. Šis skrejceceliņš ir salokāms un kompakts, ideāls priekš lietošanas mājās. Skrejceliņu var savienot ar Bluetooth 4.0/ANT+ sirds ritma noteikšana ar vidukļa siksniņu. Šim modelim atšķirībā no TR2000iT nav iebūvēti skaļruņi, nav skārienjūtīgs ekrāns, lai gan visas pārējās svarīgākās nianses ir palikušas.

Kāpēc tieši LIFESPAN Salokāmais Skrejceļš TR1200IT?

 

7" TFT ne-skārienjūtīgs ekrāns

Krāsu pilnais konsules ekrānam ir iebūvētas pogas, lai varētu daudz veiglāk uzsākt treniņu, iztiekot bez skārien jūtīgā ekrāna. Ar 3 dažādiem konsules ekrāniem Jums tiek sniegta iespēja izvēlēties sev tīkamo izkārtojumu, lai vieglāk pāredzētu treniņa progresu. Konsules ekrāns ir ar košām krāsām, 7'' lielumā, kā arī ar iebūvētu Bluetooth, lai pieslēgtos skrejceliņam daudz vieglāk. Uz ekrāna var redzēt konkrētā brīža datus, dažādas treniņu programmas, kā arī ekrāns ir veidots tā, lai būtu viegli navigēt.

 

 

SLĪPUMA MAIŅA

Treniņam ir jābūt izaicinošam, lai tas sniegtu labumu Jums, tāpēc LifeSpan skrejceliņam ir iestrādāta slīpuma maiņas sistēma, kuru var palielināt par 15%. Šo slīpumu var mainīt ļoti viegli ar konsolē iebūvētu pogu palīdzību. Interesanti ir tas, ka augstākais slīpums radīs Jums sajūtu, ka Jūs ejat pret kalnu.

 

 

SPĒCĪGS MOTORS

Motors ir kā sirds, kas darbina visu skrejceliņu un LifeSpan ir parūpējies, lai tas nekad neapstātos. TR1200iT ir spēcīgs un ilgi kalpojoš 2.5hp "continuous-duty" motors, kas var izturēt pat pašus intensīvākos ikdienas treniņus, gadu pēc gada. LifeSpan uzticas savam dizainam un tāpēc piedāvā visa mūža garantiju skrejceliņam.

 

 

Skrien ar komfortu 

Šim skrejceliņam ir liela, 51cm plata un 142cm gara, skriešanas virsma, kas ir domāta dažādiem treniņa veidiem, staigāšanai, nūjošanai un sriešanai. Skrejceliņa stiprinājumi ir metināti, nevis saskrūvēti, kas padara to par izturīgāku par saviem konkurentiem, kā arī metāla rāmis ar amortizatoriem nodrošina sajūtu, ka skriešana vai staigāšana notiktu pa īstam, skrienot pa mežu vai arī citām iecienītākajām vietām. Kā arī pateicoties trieciena absorbēšanai tiek saudzētas gan Jūsu locītavas, gan arī mugura.

 

 

Skrejceliņa salocīšanas iespējas

Iegādājoties skrejceliņu mājas apstākļiem, tam nevajadzētu aizņemt lielu daļu no telpas, it īpaši tad, kad to neizmantojat, tāpēc šim skrejceliņam ir unikāla iespēja - salocīt to, ar EZfold sistēmu. Ar hidraulikas palīdzību tiek nodrošināta viegla un ērta skrejceliņa salocīšana. LifeSpan ir padomājis par ērtu skrejceliņa novietošanu glabāšanai!

 

 

Dažādas treniņu programmas

Skrejceliņam ir 7'' košu krāsu ekrāns ar trīs dažādiem ekrāniņiem, kuros ir iespējams izvēlēties 55 dažādas treniņu programmas - divas sirds ritma kontroles programmas, 15 "healty living" programmas, 21 sporta treniņu programmas, 15 svara samazināšanas programmas un 2 manuāli iestatāmas programmas. Šīs programmas ir izveidotas balstoties uz medicīnas atklājumiem, lai uzlabotu Jūsu sirds darbību, sadedzinātu kalorijas, samazinātu svaru un vienkārši noturēt sevi formā.

 

Bluetooth savienojamība ar planšetu vai telefonu

Ar Bluetooth savienojamību Jūs varat pievienot skrejceliņu LifeSpan Club un sinhronizēt to ar saviem datiem, progressu un mērķu sasniegšanu. TR1200iT ir savienojams ar planšetēm, telefoniem, kā arī ir iebūvēts telefona vai planšetes turētājs, lai Jūs ērti varētu izmantot treniņu aplikācijas, skatīties iecienītākos seriālus vai arī viegli pārslēgt mūziku. Padari savu treniņu daudz interesantāku!

 

Lietotājam draudzīgs dizains priekš intensīviem treniņiem mājāsUser friendly treadmill for intensive home fitness

LifeSpan TR1200iT ir ideāls trenažieris priekš intensīviem treniņiem mājās. Tam ir viegli peislēgties ar bluetooth, izsekot saviem datiem un progresam. Viegli mainīt treniņu programmas ar pogām uz ekrāna. Ekrāna izkārtojumu ir iespējams personalizēt. Viss kas būtu nepieciešams priekš trenažiera mājas apstākļos - ērts, kompakts un personalizējams.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogs:

  

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Dimensions (L x W x H)180 cm x 84 cm x 142 cm
Folded Dimensions (L x W x H)105 cm x 84 cm 156 cm
Package Dimensions (L x W x H)190 cm x 89 cm 34 cm
Running Surface(L x W)142 cm x 51 cm
Belt Type2-Ply, 1.6 mm
Product Weight90 kg
Max. User Weight136 kg
Drive Motor2.5HP continuous duty DC
Rotation Per Minute (RPM)0.5 - 11 mph / 0.8 - 18 km/u
Max. Incline0 - 15%
Automatic InclineYes
Deck Suspensions8 independent compression shock
Roller64 mm front, 51 mm rear
Side RailsNon-slip plastic
Intelli Guard SafetyYes
Quick Draw TechnologyYes
Bottle HolderYes
FoldableYes
Folding System"EZfold" to easy and quickly fold the treadmill
ClassificationIntense home use
Compatible with IHPYes
Transport2 front-mounted and 2 rear-mounted wheels
Deck8 cm
BluetoothBuilt-in bluetooth to wirelessy connect the treadmill to synchronize the training results
AudioNo
Cooling FanNo
Display Area17.8 cm TFT non-touch screen with three dashboards to view your training results
Readouts14 *
Graph ViewYes
Exercise programs56 programs **
QuickSet Button Control5 speed buttons, 5 incline buttons
Tablet-CompatibilityYes
Media HolderYes
USB PortYes
Set-up Hight21 cm
Pedometria Intelli StepYes
Heart Rate ControlContact hear rate sensors and chest strap receiver (chest strap not included)

 

* - Readouts: Time, calories burned, calories burned per hour, distance, total steps, total steps per minute, heart rate, percentage max. health rate, speed, incline level, pace, total laps, splite time, elevation change

** - Exercise programs: 56 programms - 1 manual program, 2 heart rate programs, 2 user custumizable programs

51 preset programs: 15 weight management programs, 15 "Healthy Living" programs, 21 sports training programs

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti