Reebok skrejceļš Jet 300

  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-107212
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
2342.50€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Reebok
  • Artikuls 270-107212
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+

Reebok Treadmill Jet 300

Reebok skrejceļš Jet 300 Series ir augstas kvalitātes skrejceļš, kas ir ideāli piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušākiem skrējējiem. Tam ir jaudīgs 2,5 ZS motors, kas var sasniegt ātrumu līdz 20 km/h. Turklāt tam ir līdz pat 15 % slīpums, kas nodrošina daudzveidīgāku treniņu.

Skrejceļam ir arī liels un spilgts displejs, kas parāda laiku, attālumu, ātrumu, kalorijas un sirdsdarbības ātrumu. Tas ir arī saderīgs ar Bluetooth, tāpēc varat to savienot ar viedtālruni vai planšetdatoru, lai sekotu līdzi treniņa gaitai.

Reebok skrejceļam Jet 300 Series ir plaša 150 x 51 cm skrejceliņa virsma, kas nodrošina pietiekami daudz vietas, lai treniņa laikā varētu kustēties un justies droši. Tam ir arī mīksta un amortizējoša amortizācijas sistēma, kas samazina slodzi locītavām un muskuļiem.

Visbeidzot, Reebok skrejceļam Jet 300 Series ir arī vairākas praktiskas funkcijas, piemēram, iebūvēti riteņi ērtai transportēšanai, salokāma funkcija ērtai uzglabāšanai un iebūvēts pudeles turētājs. Kopumā šis ir uzticams un funkcionāls skrejceļš, kas var palīdzēt jums sasniegt fitnesa mērķus.

Reebok ir amerikāņu iedvesmots starptautisks zīmols ar dziļu mantojumu fitnesa pasaulē. Reebok ir zīmols, kurš pārkāpj visas iespējamās robežas, kas ir iemesls, kāpēc Reebok neapstājās tikai pie fitnesa apģērbu ražošanas, bet gan sāka projektēt un ražot fitnesa inventāru, sākot ar steperiem, hantelēm, fitnesa bumbām, ripu un stieņu komplektiem, turpinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, skrejceliņiem un velotrenažieriem. Mēs uzskatām, ka Reebok ar savu augstās kvalitātes fitnesa aprīkojumu uzstāda jaunus izaicinājumus citiem zīmoliem.

Reebok cenšas iedvesmot cilvēkus pievērsties aktīvam dzīvesveidam, kas ikvienam dod iespēju būt sevis labākajai versijai fiziski, emocionāli un sabiedriski. Reebok uzskata, ka ar sporta palīdzību, mūsu spēkos ir mainīt dzīves un uzturēt sevi labākā formā.

Mēs esam zinātkāri, provokatīvi, asprātīgi un neparedzami. Mēs esam Reebok!

Dibinātājs: Joseph William Foster      Galvenais birojs: Bostona, ASV      Zīmols: Dibināts Anglijā, 1895. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'516

preces

━━

zīmolu varat sastapt

26+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Modeļa nosaukums

Reebok skrejceļš Jet 300 Series

Krāsa

Melna

Iezīmes

Pudeles turētājs, Salokāms, Līdzstrāvas motors, Transportēšanas riteņi

Displejs

Tauku procentuālais daudzums, Kalorijas, Attālums, Rokas pulsa sensori, Pulsa sensori, Slīpums, LED, MP3, Skaļrunis, Ātrums, Laiks.

Maksimālais lietotāja svars (kg)

140

Dzinēja jauda, zs

2.5

Ātruma diapazons (km/h)

1-20

Lietotāja profilu skaits

3

Programmu skaits

24

Slīpuma līmeņi

15

Strāvas patēriņš kW/h

Adapteris / 0.6W

Paredzēts

mājas lietošanai

Trenažiera augstums no grīdas līdz skriešanas virsmai, cm

19

Nepieciešamā platība (cm)

143.5 x 86 x 192

Trenažiera izmērs salocītā veidā (cm)

163 x 86 x 124.5

Skriešanas virsmas izmērs (cm)

150 x 51

Iepakojuma izmēri (cm)

38 x 91 x 206

Trenažiera svars ar iepakojumu (kg)

100

Trenažiera svars bez iepakojuma (kg)

87

Uzmontēts (%)

95

Tehnoloģija

Bluetooth

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti