Lifespan E5i Pluss Eliptiskais trenažieris

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls E5i+
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
1758.00€ 2198.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls E5i+
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi

Lifespan E5i+ Eliptiskais trenažieris

LifeSpan Fitness E5i+ elitpsiakis trenažieris ir domāts priekš profesionāliem treniņiem mājas apstākļos. Trenažieris ir aprīkots ar LCD ekrānu, planšetes vai telefona turētāju, ūdens pudeles turētāju, USB portu, lai uzlādētu telefonu, lieliem pedāļiem un rokturiem. LifeSpan eliptiskajam trenažierim komplektā nāk Bluetooth 4.0/ANT+ sirds ritma mērīšanas jostiņa, kuru viegli un ērti var savienot ar trenažieri. E3i+ ir ar 20 dažādiem pretestības līmeņiem un 21 izaicinošu treniņu programmu. Unikālais eliptiksais trenažieris pats ģenerē enerģiju, kas nozīmē, ka nav nepieciešams izmantot liekus elektrības vadus.

Kāpēc tieši Lifespan E5i+ Eliptiskais trenažieris?

 

Patīkams treniņš

Ar E5i+ eliptisko trenažieri Jums tiek sniegta iespēja veikt gludus, drošu un efektīvus treniņus. Trenažiera sliedes garums ir 50.8cm, padarot treniņu par ļoti līdzīgu soļošanai pa mežu. Q-faktors ir ergonomiski nokalibrēts tā, lai treniņš būtu maksimāli reālistisks. E5i+ eliptisko trenažieri izmanto dažāda līmeņa atlēti, jo tā maksimālā trenažiera izturība ir 170kg, kā arī 50cm sliedes garums padara trenažieri par vienu no efektīvākajiem eliptiskajiem trenažieriem mūsdienu tirgū. Šo elipteri var izmantot ikviens, toties viss ērtāk tas būs cilvēkiem augumā no 170cm līdz 200cm.

 

Inovatīvā CoreBalance Tehnoloģija 

CoreBalance sistēma ir tā, kas atšķir LifeSpan no pārējiem elipteriem. Šī sistēma padara treniņu par daudz efektīvāku un drošāku priekš intensīviem treniņiem. Pedāļos ir iebūvēta sistēma, kas nosaka katras kājas pievienoto spiedienu, kā arī pēc tam šī informācija tiek parādīta uz ekrāna. Redzot šos datus, Jūs varat izmainīt spiedienu tā, lai tas būtu vienlīdzīgs katrai kājai, samazinot iespēju iegūt locītavu vai mugurkaula traumas.

 

 

 

Profesionāls mājas trenažieris ar 20 dažādiem pretestības līmeņiem un 21 izaicinošu treniņa programmu

Trenējies kā vēl nekad ar E5i+ eliptisko trenažieri, kuram ir 20 dažādi pretestības līmeņi un 21 treniņa programma. Ar šo trenažieri Jūs vienmēr būsiet izklaidēti un gatavi jauniem izaicinājumiem. 4 no treniņu programmām piedāvā kontrolēt sirds ritmu, lai treniņš būtu daudz efektīvāks un noderīgāks. 17 treniņu programmas iekļauj - piecas svara samazināšanas programmas, piecas "Healthy Living" programmas un septiņas sporta programmas. Ja gadījumā Jūs nevarat izdomāt kura programma ir domāta tieši priekš Jums, tad Jums tiek piedāvāta iespēja izveidot sev personalizētas treniņa programmas.

 

Pilnīga stabilitāte

E5i+ trenažieris ir populārs ar savu stabilitāti un izturību. Šim eliptiskajam trenažierim maksimālā izturība ir 170kg, dubultās sliedes un augsts produkta svars - 94kg, kā arī smags spararats priekšpusē. Šis trenažieris ir radīts prikeš intensīviem un ilgiem treniņiem, ilgtermiņā. Attālums starp pedāļiem ir tikai 6cm, kas padara treniņu daudz drošāku, kā arī daudz realistiskāku, līdzigu ikdienas staigāšanai. 

 

Unikāls eliptiskais trenažieris, kas pats ģenerē elektrību

Unikālā E5i+ eliptera iezīme ir pašģenerēta elektrība. Tas nozmīmē, ka vienīgais variants kā ieslēgt trenažieri ir trenējoties, jo vairāk Jūs to darīsiet, jo ilgāk kalpos baterija. Kā arī Jūs varat aizmirst par liekiem elektrības vadiem un elektrības palielināšanos rēķinā. Novietojiet trenažieri kur vien vēlaties un trenējaties cik vien ilgi vēlaties.

 

 

 

Planšetes vai telefona turētājs - izklaidējies treniņa laikā

Planšeti ir iespējams saslēgt ar trenažieri un redzēt datus uz tās. Ierīču turētās sniedz Jums iespēju izmantot telefonu vai planšeti treniņa procesā, skatoties mīļāko seriālu vai arī klausoties iecienītākās dziesmas. Aizmirsties par skatīšanos tukšā sienā, izklaidējiet sevi ar E5i+ eliptisko trenažieri. Vēlviena interesanta priekšrocība ir USB ports, kas sniedz Jums iespēju uzlādēt telefonu treniņa procesā. Visas svarīgākās un interesantākās priekšrocības ir iebūvētas tieši šajā trenažierī.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

 

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions (L x W x H)

190 cm x 91 cm x 175 cm

Package Dimensions (L x W x H)

163 cm x 62 cm x 84 cm

Product Weight

94 kg

Max. User Weight

170 kg

Stride Length

51 cm

Pedals

Oversized, cushioned pedals

Distance between the pedals

6.4 cm

Incline

No

Automatic incline

No

Resistance Levels

20

Resistance System

Self-generating magnetic system

Bottle Holder

Yes

Handle Bars

2 PVC handle bars with contac heart rate sensors and chest strap receiver

Quick-key Control

Yes

Classification

Professional use

Compatible with IHP

Yes

Rollers

Dual roller on twin rails

Flywheel

At the front - 15 kg

CoreBalance Technology

Yes

Transport

2 front-mounted wheels

Railsystem

Twin rails

Heart Rate Monitoring

The LifeSpan bluetooth 4.0/ANT+ heart rate monitor with chest strap (is included)

 

Display Area

19 cm TFT blue backlit LCD display

Readouts

15 - Time, speed, calories, watts, stride count, CoreBalace, ramp levels, resistance level, date and clock, calories burned, hear rate, avarage watts, stride count per minute (SPM), calories burned rate per hour

Graph View

Yes

Exercise Programs

21 - 2 heart rate control programs, 2 customizable user programs

17 preset programs - 5 weight management programs, 5 "Healthy living" programs, 7 sports trainings

QuickSet Button Control

8 ramp buttons, 8 resistance buttons

Tablet Compatibility

Yes

Mediaholder

Yes

Bluetooth-interface

Yes

Audio

Yes

USB Port

Yes

Set-up Hight

30 cm

Heart rate control

2 heart rate sensors at the armrests and bluetooth-connectivity to use the included chest strap to measure heart rate

Intelli Key

Yes

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti