Korporatīvās sporta zāles

Korporatīvās sporta zāles

 

 

 

 

Ir vairāki iemesli, kāpēc uzņēmumi visā pasaulē vēlas ierīkot sporta zāles arī saviem darbiniekiem. Ir zinātniski pierādīts, ka darbinieki, kuri jūtas labāk un veselīgāk, veic savus darba pienākumus produktīvāk, kā arī saslimšanas gadījumu ir daudz mazāk. Šādi uzņēmumi tiek atzīti par konkurētspējīgākiem arī darba tirgū. Nevar aizmirst par to, ka korporatīvajās sporta zālēs darbiniekiem ir iespēja saliedēties veidojot spēcīgāku kolektīvu.

 

 

 

 

 

 

Daudz cilvēku vēl joprojām nevēlas doties uz fitnesa klubu un nejūtas pārliecināti par sevi, lai gan labprāt vēlētos izmēģināt kādu konkrētu treniņu. Toties, ja sporta zāle ir pieejama darba vietā, tad pārkāpt saviem iekšējiem šķēršļiem ir daudz vieglāk. Tie cilvēki, kuri ar fiziskām aktivitātēm nodarbojas ikdienā, īpaši novērtē iespēju trenēties savas darbavietas sporta zālē. Tas palīdz ietaupīt laiku un vairāk brīvo brīžu pavadīt kopā ar tuviniekiem. Tieši šie ir iemesli, kāpēc arvien vairāk Baltijas uzņēmumu izvēlas ieguldīt savas korporatīvās sporta zāles izveidē. Spilgtākie piemēri ir Danske Banka (LT), SEB Banka (LT un LV), RIMI (LV), Alexela Group (EE), Evolution Gaming (LV), Volume Design (EE) un citi.

 

 

 

 

Grūti izvēlēties piemērotāko sporta aprīkojumu sava uzņēmuma treniņu zonai?

Kad runa iet par sporta zāles plānošanu, jāņem vērā 3 svarīgi faktori:

1. Pieejamā platība
2. Mērķauditorija
3. Budžets

Daži uzņēmumi izvēlas iekārtot korporatīvo sporta zāli līdzvērtīgi fitnesa un sporta klubiem. Mēs piemeklējam risinājumus arī klientiem, kuriem ir ierobežota treniņu zonas platība un budžets, piedāvājot lieliskus daudzfunkcionālā treniņu aprīkojuma risinājumus. 

 

Gfitness sporta un fitnesa nozarē darbojas jau vairāk kā 20 gadus, piedāvājot visplašāko sporta un fitnesa aprīkojuma klāstu Baltijā un Somijā. Gfitness ir profesionāļi fitnesa un sporta nozarē, uzņēmums, kuram klienti uzticas, un pilna spektra kompānija, kura ar aizrautību iesaistās veiksmīgu projektu īstenošanā!

 

 

 

Citi raksti

Sporta un fitnesa klubi
Biznesa nozares

Sporta un fitnesa klubi

Mūsu komerciālie klienti ir veselības un rehabilitācijas centri, fitnesa centri, CrossFit zāles, kā...

Lasīt vairāk