Viesnīcas un SPA kompleksi

Viesnīcas un SPA kompleksi

 

 

 

 

Jaunākajos pētījumos tiek uzsvērts, ka iespēja nodarboties ar fiziskām aktivitātēm viesnīcā uzturēšanās laikā, ir tikpat svarīga kā labas brokastis un vispārējais viesnīcas novērtējums. Mūsdienās viesnīcu apmeklētāji sagaida tādu pašu fitnesa zāles kvalitāti, pie kādas pieraduši savā ikdienas fitnesa vai sporta zālē. Gfitness piedāvā ausgtākās klases viesnīcu trenažieru zāles aprīkojumu un ar to saistītos produktus, lai apmierinātu Jūsu viesu vajadzības, radot unikālu fitnesa un atveseļošanās pieredzi.

 

 

 

 

Gfitness šajā nozarē darbojas jau vairāk kā 20 gadu. Šajā laika posmā esam uzkrājuši pieredzi un zināšanas, kuras vēlamies piedāvāt saviem klientiem. Ikvienam no mūsu darbiniekiem ir pieredze trenažieru zāļu, reģistratūru un atveseļošanās zonu plānošanā. Mēs piedāvājam plaša spektra risinājumus, tostarp piekļuves kontroles sistēmas un ģērbtuvju aprīkojumu, kas piemēroti videi, kurā ir paausgtināts mitruma līmenis.

Veidojot treniņu zonas viesnīcās un SPA, esam uzkrājuši bagātīgu projektu portfolio. Mūsu komanda radīs pielāgotus risinājumus Jūsu viesnīcas sporta zālei, kas garantēs Jūsu viesu apmierinātību un labsajūtu. Mēs rūpējamies arī par to, lai projekta laikā ar klientu tiktu uzturēta cieša sadarbība – gan pirms inventāra piegādes, tās laikā, gan arī pēc tās.

 

 

 

Gfitness piedāvā:

• Konsultācijas par telpu optimizāciju atbilstoši vajadzībām, platībai un budžetam, kā arī konsultācijas par pareizu treniņu aprīkojuma izvēli;

• Projektu plānojumus un vizualizācijas;

• Plašāko treniņu aprīkojuma klāstu – kardio, spēka un funkcionālā treniņa inventāru, rehabilitācijas aprīkojumu, grīdas segumus, kā arī piekļuves kontroles sistēmas;

• Izvēlētā treniņu inventāra piegādi un uzstādīšanu;

• Garantijas servisu un apkopes;

• Viesnīcas personāla apmācību uzstādītā aprīkojuma lietošanā.