Fizioterapija un rehabilitācija

Fizioterapija un rehabilitācija

 

 

 

 

Veselības, fizioterapijas un rehabilitācijas centri

Gfitness piedāvā plašu sporta un fitnesa inventāra klāstu - spēka un mobilitātes treniņiem, fitnesam, reakcijas treniņam, kā arī produktus atlabšanai pēc intensīva treniņa vai pēctraumu rehabilitācijai. Pie mums atradīsiet inventāru ikvienai vecuma grupai un fiziskās sagatavotības līmenim - gan bērniem, gan senioriem, gan arī profesionāliem sportistiem, kā arī cilvēkiem, kuri atgūstas pēc traumām. Mūsu komandai ir bagātīga pieredze šajā nozarē, tāpēc ieteiksim piemērotāko risinājumu atbilstoši Jūsu un Jūsu klienta vēlmēm.

 

 

 

 

Mēs esam oficiālais izplatītājs zīmoliem, kas piedāvā dažāda veida produktus, kas saistīti ar medicīnas nozari un cilvēka labsajūtu. Piemēram, ražotājam Woodway ir medicīnisko skrejceliņu produktu līnija, kas ir īpaši izstrādāta fizioterapijai, kardioloģijai, bariatrijai un citām rehabilitācijas metodēm. TOGU, Airex, BOBO Balance, BOSU, TRX un Therabody ir zīmoli, kuri nu jau ir plaši pazīstami un sastopami medicīnas iestādēs visā pasaulē. 

 

 

 

 

 

Ķermeņa veselība nemēdz visu laiku būt vienveidīga. Vienmēr pastāv risks gūt traumas, pēc kurām nepieciešams iziet rehabilitācijas kursu, kas ietver arī apmācību par to, kā izvairīties no traumu gūšanas nākotnē. Atveseļošanās procesā ir svarīgi uzlabot arī vispārējo dzīves kvalitāti un fizisko veiktspēju. Gfitness piedāvā dažādus produktus, kas pēc traumas gūšanas palīdzēs atgriezties pie veselīgas dzīves un pat gūt labākos iespējamos sportiskos sniegumus.