Lifespan C3i velo trenažieris

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls C3i
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
900.00€ 960.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls C3i
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

Lifespan C3i velo trenažieris

LifeSpan C3i stacionārais vertikālais velo trenažieris ir kluss un jaudīgs, kas piedāvā elites klases fitnesu jūsu mājās. Ērts vertikālai stāvoklis, 19 unikāli sēdekļa pielāgojumi un labi polsterēts sēdeklis ļauj jums pilnvērtīgi vingrot. Krāsainā 4 collu līdz 2,75 collu LCD konsolē tiek parādīti jūsu pedāļa apgriezieni, treniņa laiks, nobrauktais attālums un sadedzinātās kalorijas, savukārt iebūvētais USB ports saglabā jūsu informāciju, lai to ērti augšupielādētu savā kluba kontā. Tik ērti, cik vien tas ir iespējams!

Kāpēc tieši LIFESPAN C3I Velo trenažieris?

Uz mērķiem orientēti treniņi

Jūsu C3i Velo trenažim komplektā nāk bezmaksas sirds ritma mērītājs, kuru var saslēgt ar LifeSpan Bluetooth 4.0/ANT+. Pulsa mērītājs apvienojumā ar siknsiņu ir ideāls risinājums zināt, kāds ir Jūsu piepūles līmenis treniņa laikā, vienlaicīgi arī gūstot novērojumu par savas sirds darbību dažādos treniņa posmos. Sirds ritma mērītājs ir ūdens izturīgs, kā arī savienojams ar LifeSpan ekipējumu.

 

Izturīgs un stabils mājas trenažieris

Vēlaties iegādāties izturīgu un stabilu mājas trenažieri? Šis būs ideāls variants priekš Jums. C3i Velotrenažieris ir tikai 94 kg smags, toties var izturēt lieotāja svaru pat līdz 181kg. Velo trenažierim ir tērauda metāls, kā arī smagas kājas, kas nodrošina stabilitāti un sportošanas drošumu. Lai arī kā Jūs mītos, Jūs vienmēr varat būt droši, ka ar trenažieri nekas nenotiks, kā arī tas neapgāzīsies.

 

Velo Trenažieris treniņiem mājas apstākļos ar 21 izaicinošu treniņa programmu

Iegūsti ideālu ķermeņa formu ar šo vienreizējo C3i mājas velo trenažieri. Sportojot Jūs varat izmantot dažādas izaicinošas treniņu programmas, kuras ir izveidotas balstoties uz jaunākajiiem medicīnas atklājumiem, lai palīdzētu Jums ātrāk iegūt vēlamo formu, samazināt kaloriju daudzumu un vienkārši likt Jums justies dauzd labāk. Šim Velo trenažieriem ir 21 dažāda programma - divas sirds ritma kontroles programmas, piecas svara samazināšanas programmas, piecas "Healthy Living" programmas, kā arī septiņas sporta treniņa programmas. Kā arī tiek piedāvāta iespēja izveidot pašiem savu treniņu programu.

 

Planšetes vai telefona turētājs ar iebūvētu audio sistēmu

Mīšanās ar C3i nekad nebūs garlaicīgs, šim velo trenažierim ir planšetes un telefona turētājs, kas nodrošina interesantāku treniņu, jo treniņa laikā varat skatīties sev iecienītāko seriālu. Apvienojot ierīču turētāju ar iebūvētu audio sistēmu, Jums ir iespēja maksimāli izklaidēt pašiem sevi treniņa laikā, skatoties seriālu ir iespējams to saslēgt ar iebūvētām tumbiņām caur Bluetooth. C3i velo trenažieris ir piemērots tieši Jums, ja vēlaties ar intensīviem treniņiem iegūt sev vēlamo formu, sadedzināt kalorijas, vai arī vienkārši uzturēt sevi formā.

 

 

Maksimāls komfrots treniņa procesā

Intensīviem un ilglaicīgiem treniņiem ir jābūt interesantiem un komfortabliem, savādāk nebūs vēlme tos veikt. C3i ir parūpējies par to, lai Jums būtu maksimāls komforts izmantojot šo velo trenažieri - sēdeklis ir izveidots ar biezs un mīksts. Kā arī ir iespējams nomainīt sēdekļa augstumu 19 dažādās pozīcijās, lai personalizētu trenažieri pēc savām vajadzībām. LifeSpan ir minējis, ka šis trenažieris būtu viss ērtāk cilvēkiem augumā no 152cm līdz pat 203 cm. Ja Jūsu mērķis ir iegūt slaidu vēderu, uztrenēt dibena muskuļus un palielināt izturību, tad šis ir ideālais velo trenažieris tieši priekš Jums! 

 

 

Bezmaksas LifeSpan Club abonaments, iegūsti treniņa datus uz sava telefona vai datora

Vēlviens iemesls, kāpēc izvēlēties tieši LifeSpan velo trenažieri - tam tiek piedāvāta komplektā bezmaksas aplikācija, kura sniedz Jums iespēju sekot līdz Jūsu rezultātiem, sasniegumiem un sirds ritma datiem, ko pēctam var aplūkot uz telefona vai arī planšetes. Kā arī tiek piedāvāta iespēja izmantot USB, lai saglabātu savu informāciju uz tās, piemēram, RPM, attālumu, kalorijas, treniņa ilgumu, sirds ritmu, ātrumu, wattus, pretestības līmeni, ko pēctam var pievienot savam LifeSpan Club abonamentam. Lai arī kā Jums būtu ērtāk, datus ir iespājams saglabāt un uzzināt visu nepieciešamo informāciju par veikto treniņu.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

 

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions(L x W x H)

103 cm x 71 cm x 144 cm

Package Dimensions (L x W x H)

79 cm x 38 cm x 89 cm

Product Weight

45 kg

Max. User Weight

181 kg

Seat

19-hight adjustment settings ranging from 74 cm to 104 cm

Bacakrest

No

Pedals

Self balancing, adjustable straps

Resistance Levels

0-16

Resistance System

Magnetic - Eddy Current

Double Bearings

Yes

Type of Bearings

Industrial

Bottle Holder

Yes

Intelli Guard Safety

Yes

Flywheel

8 kg

Frame

Steel

Compatible with IHP

Yes

Classification

Intense home use

Crank

Threefold

Transport

2 rear-mounted wheels

Leveling

Yes

Power Supply

Adapter

 

Display

Multi-color LCD display, interactive Touchscreen console

View

Exercise program, date and time, workout time, calories, rotation per minute (RPM), distance, heart rate, speed, resistance level, watts

Exercise Programs

2 heart rate programs, 2 customized user programs

17 preset programs - 5 weight management, 5 "Healthy Living" programs, 7 sport training programs

Graph View

Yes

Quick Change Resistance Buttons

4 resistance level buttons

Preset Program Buttons

5 programs set buttons

Holder for Smartphone, Tablet

Yes

USB-Port

Yes

Tablet-Compatibility

No

Audio

Built-in speakers and audio-input to link your smartphone or headphones

Bluetooth Interface

No

Heart rate monitor

Contact heart rate sensor and Bluetooth-connectivity to use and optional chest strap

Intelli key

Yes

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti