TRX RIP Trainer komplekts

TRX RIP Trainer komplekts
TRX RIP Trainer komplekts
TRX RIP Trainer komplekts
TRX RIP Trainer komplekts
TRX RIP Trainer komplekts
 • TRX RIP Trainer komplekts
 • TRX RIP Trainer komplekts
 • TRX RIP Trainer komplekts
 • TRX RIP Trainer komplekts
 • TRX RIP Trainer komplekts

TRX RIP Trainer komplekts

 • Ražotājs TRX
 • Artikuls TRXRIPI-PACK
 • Ir Rīgas noliktavā: 4
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
229.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

TRX® RIP™ Trainer komplekts

Rip Trainer piedāvā unikālu kombināciju - rotācijas pretestība, stabilitāte un koordinācijas treniņš, kas trenē vēdera muskuļus, sānu muskuļus, muguru un gurnus. Pretestības sistēma rada mainīgu, asimetrisku slodzi, kas rada ideālu treniņu. Rip Trainer ir piemērots visiem fitnesa līmeņiem. Viegli pārvietojams, tāpēc to var izmantot praktiski jebkurā vietā. Kas attiecas uz nepieredzējušiem sportistiem, ar šo treniņa veidu ir iespējams veidot garus, slaidus muskuļus un palieliniet sirds vai asinsvadu izturību - tas viss ir iespējams ar vienkāršu dizainu, kas sver tikai dažus kilogramus un ir iespējams paņemt visūr līdz.

Komplektā iekļauts:

 • TRX Rip Trainer
 • Vidējas izturības vads ar aizsargājošu neilona pārsegu
 • Durvju enkurs
 • Pārnēsāšanas soma
 • Rip Trainer Basic DVD, iekļauta 30 minūšu treniņprogramma, kā arī drošības un lietošanas instrukcijas
 • 25 lappušu treniņa ceļvedis
 • Karabīne
 • Drošības siksna

Kāpēc tieši TRX® RIP™ Trainer kit?

 

Nostiprina Tavus iekšējos, galvenos muskuļus

Rip Trainer™ ir vērsts, lai uzlabotu kodola izturību un rotācijas spēku, vienlaikus palielinot izturību ar kardio elementu. Izstrādājiet spēcīgu un cietu vidusdaļu ar šo neticami daudzpusīgo rīku.

Trenējies kur vien vēlies

Atvienojiet Rip Trainer, sadaliet to divās daļās un paņemat līdzi, kur vien vēlaties. Tagad pasaule var būt Tava treniņu zāle.

Nodrošiniet ātrus un efektīvus treniņu rezultātus, sadedziniet kalorijas

Iegūstiet visa ķermeņa treniņu, izmantojot tikai vienu, viegli uzstādāmu aprīkojumu. Iegūstiet ātrus, jautrus, efektīvus treniņus un attīstiet rotācijas spēku, kas atspoguļojas, kā Jūsu pārvietojaties sportā vai dzīvē.

Tas ir vienkārši

No aprīkojuma līdz iekļautajiem treniņiem mēs esam padarījuši spēka vingrinājumus vienkāršus, lai jūs varētu koncentrēties tikai uz attīstību. Vienkārši aptiniet to jebkur un izmantojiet profesionāliem treniņiem.

 

Izveidots ilgtermiņam, neiznīcināms

Rūpnieciski izturīgs karabīns, Pretestības vads ar neilona apvalku, Komerciālas kvalitātes gumijas rokturi, Divdaļīgs svērtais stienis

TRX zīmols ir viens no vadošajiem kustības līderiem, nodrošinot pasaules līmeņa treniņus ikvienam, piedāvājot vienkāršu aprīkojumu, efektīvus treniņus un izglītību, lai ikviens varētu pārveidot savu ķermeni mājas apstākļos. TRX palīdz kustēties, justies un pat dzīvot labāk, uzturot Tavu ķermeni lieliskā formā!

Ar TRX ir nepieciešamas tikai septiņas vienkāršas pamata kustības, lai sasniegtu efektīvus treniņu rezultātus - grūšana, vilkšana, "plankings" jeb balsts guļus, pagriešanās, nolieciens, izklupiens un pietupiens. Šīs vienkāršās kustības Tev palīdzēs sadedzināt taukus, palielināt ķermeņa spēku, uzlabot sirds veselību un izturību. TRX ir pieejams vairāk nekā 40 000 sporta zālēs, kas norāda uz to, ka šo zīmolu ir vērts iegādāties un izmēģināt! TRX neaprobežojas tikai ar viena veida produktiem. TRX piedāvā dažādas smaguma un medicīnas bumbas, spēka gumijas, svarcelšanas jostas un daudz citu produktu. Pārliecinies pats!

Universāla treniņu metode, kas liek svīst, veidot un spēcināt ķermeni, izmantojot savu ķermeņa svaru.

TRX Katalogs:

Dibinātājs: Randy Hetrick       Galvenais birojs: San Francisco, ASV      Zīmols: Dibināts 2005.gadā

esam ražotāja pārstāvis

no 2005

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

6'644

preces

━━

zīmolu varat sastapt

80+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Maks. svara limits

159kg

Stieņa garums

1m

Svars

9kg

Garantija12 mēneši
GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Juris Švarnovičs
Juris Švarnovičs
Vienmēr gatavs uzzināt un iemācīties ko jaunu. Piemīt vēlme detalizēti izprast un uzlabot dažādus e-komercijas posmus. Ikdienā galvenokārt strādā ar e-komercijas un vairumtirdzniecības klientiem.
Junona Andersone
Junona Andersone
Mārketingā iemīlējusies speciāliste ar ekonomisko izglītību, līdz ar to darbā vienmēr apvieno vairākus skata punktus. Rūpējas par zīmoliem, pasākumiem, sponsorēšanu, atbalsta materiāliem pārdošanas daļai un uzņēmuma tēlu. Saprotoša, bet atbildīga.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Juta Buka
Juta Buka
Loģistikas speciāliste, kuras siprās puses ir pievērst lielu uzmanību detaļām un ar apņēmību virzīties uz priekšu, līdz tiek sasniegts rezultāts! Ir izteikta komandas spēlētāja un tic, ka tikai komandā ir spēks.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Māris Puriņš
Māris Puriņš
Pieredzējis un atbildīgs noliktavas vadītājs. Pievērš uzmanību visām detaļām un atrod piemērotāko risinājumu. Ir uz Tu ar BMX.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti