TheraFace PRO melns, ar gēlu komplektā

 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls TF02226-01
 • Ir Rīgas noliktavā: 2
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
399.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Theragun
 • Artikuls TF02226-01
 • Ir Rīgas noliktavā: 2
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

TheraFace PRO

Relaksējoša sejas masāža satiekas ar iecienītākajām sejas procedūrām - visas vienā ierīcē. Samaziniet spriedzi un atslābiniet sejas muskuļus, izmantojot Theragun perkusīvās terapijas tehnoloģiju, kas tagad paredzēta sejai. Šī vairākuzdevumu ierīce ar to neapstājas - no ādu tonizējošas mikrostrāvas līdz atjaunojošai gaismas terapijai, jūs varat apvienot un pielāgot vairāk sejas veselības procedūru nekā jebkura cita ierīce.

Kas ir iekļauts:

 • TheraFace PRO ierīce
 • 3 perkusīvie maināmie uzgaļi (Konuss, Mikropunkts, Plakans)
 • Mikrostrāvas gredzens
 • LED gaismas terapijas gredzens (sarkans, zils, infrasarkanā gaisma)
 • Attīrošs gredzens
 • TheraOne vadošais gēls (50 ml)
 • Mīkstā somiņa
 • USB-A līdz USB-C uzlādes kabelis

 Kāpēc izvēlēties TheraFace PRO?

 

LED: zilās gaismas iestatījums

Palīdz samazināt vieglas vai vidēji smagas pinnes (akni). Nedrīkst lietot ar perkusīviem uzgaļiem.

LED: sarkanās gaismas iestatījums

Palīdz samazināt grumbas ap acīm. Pāri ar perkusīviem uzgaļiem.

LED: sarkana + infrasarkanā gaisma

Palīdz samazināt grumbas ap acīm. Sildīšana uz laiku samazina sāpes. Savienojams ar perkusīviem uzgaļiem.

Mikrostrāvas gredzens

Nostiprina un savelk ādu. Uzlabo muskuļu tonusu sejā/kaklā. Maiga stimulācija palīdz ādai kļūt tvirtākai, piešķirot tai jauneklīgu mirdzumu.

Attīrošs gredzens

Noņem netīrumus, eļļas un gružus. Perkusīvās kustības palīdz attīrīt ar netīrumiem aizsprostotās poras un noņemt atmirušās ādas daļiņas.

Perkusīvie uzgaļi: plakani

Vispārēja lietošana saspringuma mazināšanai visā sejā, kaklā, krūtīs.

Perkusīvie uzgaļi: mikropunktu

Uzlabo asinsriti lielākās vietās, piemēram, pierē, vaigos un krūtīs.

Perkusīvie uzgaļi: konusi

Precīzāka ārstēšana mērķa zonās, piemēram, ap acīm, naziolabālām krokām un spiediena punktiem.

 

Žokļa sāpes

Žokļa stīvums, sāpes un kairinājums var šķist kā ikdienas problēmas, ar kurām mums nav citas izvēles, kā vien tikt galā. TheraFace maigā perkusīvā masāža atslābina šo zonu, samazinot diskomfortu žokļa muskuļos.

Smalkas līnijas un grumbas

Mikrostrāvas maigi stimulē sejas un kakla ādu, nostiepjot un savelkot to, kā arī uzlabojot muskuļu tonusu un kontūru. Apvienojumā ar sarkanās un infrasarkanās LED gaismas terapiju jūs varat samazināt smalkās līnijas un grumbas vienā visaptverošā rutīnā. 

Saspringuma galvassāpes

Dienas gaitā deniņos, žokļa līnijā, kakla sānos un aizmugurē veidojas saspringums. TheraFace perkusīvā terapija ir unikāli pielāgota, lai maigi iedarbotos uz šiem diskomforta avotiem.

 

Tūska zem acīm

Mūsdienu stresa faktori acu pietūkumu padara par ikdienišķu parādību. Aukstuma procedūra palīdz mazināt iekaisumu, kas veido maisiņus zem acīm. Tā ir nomierinoša ir kā noslēdzošais posms Jūsu ikdienas sejas procedūru rutīnā. 

Sejas sāpes

Labākā daļa? Perkusīvos uzgaļus var kombinēt ar LED sarkanās gaismas terapiju un auksto gredzenu, lai vienlaikus stimulētu asinsriti, atjaunotu ādu un mazinātu nelielas sejas sāpes un diskomfortu.

Attīra un nomierina

Meklējot dziļāku attīrīšanas metodi, Villijs atrada sev piemērotāko sejas veselības uzlabošanai.

Kā lietot 

Theragun inovācija sejas veselībā atklāj tik daudz jaunu veidu, kā mīlēt savu seju. Apmeklējiet Theragun darba sākšanas lapu, lai atklātu detalizētus ceļvežus par katru TheraFace PRO pielikumu, kā arī ekskluzīvas, universālas rutīnas visam, ar ko jūs saskaraties katru dienu.

Tālāk ir sniegtas dažas svarīgas vadlīnijas, kas jāzina pirms darba sākšanas.
Katru sejas procedūru var veikt ne ilgāk kā 8 minūtes, izņemot perkusīvo terapiju. Ierīce pīkstēs 3 reizes, lai norādītu, ka maksimālais laiks ir sasniegts.

Ierīce pīkstēs 1 reizi pēc 15 sekunžu lietošanas (jebkura sejas terapija, izņemot perkusīvos uzgaļus), norādot, ka ierīce jāpārvieto uz jaunu sejas zonu. Ierīce pīkst 2 reizes, ja gredzens vai stiprinājums nav pilnībā piestiprināts vai ir nejauši noņemts.

Ierīces vidējā gredzena poga kontrolē intensitātes iestatījumus mikrostrāvas gredzenā, LED gaismas terapijas gredzenā, karstajos un aukstajos gredzenos (nopērkami atsevišķi). Augšējā poga kontrolē perkusīvo uzgaļu un tīrīšanas gredzena ātrumu.

Zilās gaismas iestatījumu uz LED gaismas terapijas gredzena nedrīkst lietot ar jebkādiem perkusīviem uzgaļiem, lai novērstu pūtīšu un piņņu izplatīšanos.

Mikrostrāvas (Microcurrent) vienmēr jālieto ar vadošu gēlu, kas ir iekļauts komplektā ar TheraFace PRO ierīci.

Attīrošo gredzenu var izmantot ar jebkuru izvēlēto tīrīšanas līdzekli, izņemot tos, kuriem ir mikrodaļiņas vai graudaini eksfolianti.
TheraFace PRO un maināmos uzgaļus var tīrīt ar mitru drānu vai bezalkoholisku tīrīšanas lupatiņu. Ierīce nav mitruma izturīga; vienīgais pilnībā ūdensizturīgais piederums ir sejas tīrīšanas gredzens. Pēc tīrīšanas ļaujiet ierīcei un uzgaļiem rūpīgi nožūt pirms uzglabāšanas vai jaunas sejas tīrīšanas uzsākšanas. 


Lūdzu, skatiet mūsu piesardzības un kontrindikāciju lapu, lai iegūtu papildinformāciju par TheraFace PRO sejas terapijas ierīču lietošanu.

Therabody ir pasaules līderis muskuļu masāžas terapijas ierīču ražošanas jomā efektīvai ķermeņa iesildīšanai pirms treniņa vai atjaunošanai pēc treniņa, izmantojot dziļo muskuļu ārstēšanu - perkusīvo terapiju. Therabody ir apvienojis izglītību, inovācijas un pieredzi, lai ķermeņa labsajūta būtu sasniedzama ikvienam. Theragun ir viens no produktiem, kurš ir unikāls ar to, ka tas iedarbojas uz visiem dziļajiem audiem un atjauno muskuļus daudz ātrāk nekā visas pārējās tirgū piedāvātās iespējas. Vēl viens produkts ir Wave sērijas ruļļi, vibrējošie pašmasāžas ruļļi, kuri iedarbojas uz dziļajiem audiem. Jaunākais Therabody produkts ir Recovery Air pneimatiskās kompresijas zābaki, kas sniedz iespēju ikvienam atslābināties un atjaunoties pēc smagiem treniņiem.

Theragun tirgū ir vairāk kā 13 gadus, kas padara to par vecāko un pieredzes bagātāko zīmolu visā pasaulē. Ar dažādu dizainu, inovāciju un neveiksmju palīdzību, viņi ir atklājuši vislabāko veidu sāpju mazināšanai dziļajos audos. Theragun - neatņemama ierīce perkusīvajā terapijā. 

Therabody lietotne mācās no jūsu reāllaika aktivitātēm un uzvedības, integrējoties ar Apple Health un Google Fit, lai ieteiktu vadītas, personalizētas labsajūtas uzlabošanas procedūras, kuras var izpildīt mūsu Bluetooth® ierīcēs. 

Tā kā Tavas vajadzības pieaug - mēs turpinām attīstīties tām līdzi! 

Therabody Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Dr. Jason Wersland      Galvenais birojs: Los Angeles, ASV      Zīmols: Dibināts 2008. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2018

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

379

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti