Gravity Z universāls regulējama leņķa sols ar ritentiņiem (4 leņķi)

 • Ražotājs Gravity
 • Artikuls G-H304
 • Ir Rīgas noliktavā: 10+
 • Eiropas noliktavā 0
133.58€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Gravity
 • Artikuls G-H304
 • Ir Rīgas noliktavā: 10+
 • Eiropas noliktavā 0

Gravity Z regulējama leņķa sols ar ritentiņiem

Gravity Z vingrošanas sols ir populārs ar tā kvalitāti un vienkāršumu. Tagad mājas apstākļos Jums ir pieejama sporta zāles kvalitāte apvienojumā ar 5 maināmiem sola leņķiem, lai Jūs varētu trenēt dažādas muskuļu grupas neizejot no mājas. Mēs visi zinām to, ka veicot vingrinājumus pareizi var novērst dažādas traumas, tāpēc mēs esam izveidojuši Gravity Z vingrošanas solu - kvalitatīvs sols mājas lietošanai. Gravity Z sols ir tikai 135 cm garumā un 47 cm platumā, viegli ietilpst gandrīz visās sporta zālēs vai pat mazos dzīvokļos. Šim vingrošanas solam ir metāla rāmis, kurš ir sametināts savienojuma vietās, nodrošinot lielāku stabilitāti un izturību. Kā arī Gravity Z leņķa solam ir pulverveida krāsojums - tumši pelēks, matēts. Ar šo Solu Jūs iegūsiet maksimālu kvalitāti - 4.5 cm polsterējums ar ādas aizvietotāju. Lai pasargātu Jūsu grīdu mājas apstākļos, šim solam ir gumijas vāciņi uz sola kājām. Vēl beidzamā lieta, kuru var piebilst -  šo solu ir ļoti viegli pārvietot, jo tam ir pievienots rokturis ar gumijas pārklājumu, kā arī otrā pusē ritentiņi

Priekšrocības

 • Maināmas 5 sola atzveltnes pozīcijas;
 • Mazs izmērs, viegli ietilps gandrīz visās istabās;
 • Metāla rāmis - sametināts savienojuma vietās;
 • Pulverveida pārklājums - tumši pelēks, matēts;
 • 4.5cm polsterēts sēdeklis ar ādas aizvietotāju;
 • Gumijas vāciņi uz sola kājām;
 • Gumijas rokturis ar 2 ritentiņiem vieglākai pārvietošanai.

Gravity - augstākās kvalitātes fitnesa un sporta inventārs par draudzīgām cenām. Gravity ir piemērots ikvienam, kurš ir gatavs spert soli tuvāk veselīgākai un laimīgākai dzīvei, neatkarīgi no vecuma un fiziskās sagatavotības līmeņa. Gravity produkti ir izgatavoti atbilstoši kvalitātes standartiem un vēlmei piepildīt ikviena klienta vajadzības. Šis zīmols iedrošina ikvienu uzturēt sevi labā fiziskā formā pat mājas apstākļos.

Gravity piedāvā plašu fitnesa un sporta preču klāstu - hanteles, svaru bumbas, bumper diskus un pat kardio treniņu aprīkojumu - skrejceliņus, airēšanas trenažierus u.c. Ja Tu meklē labāko risinājumu, kur inventāra kvalitāte atbilst cenai, tad šis zīmols pavisam noteikti ir labākā izvēle! 

Neļauj cenai noteikt Tavu laimi un veselību! 

 

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2020

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3799

preces

━━

zīmolu varat sastapt

74+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions

47cm Wide;

50cm Height;

124cm Max. Height;

135cm Length

Adjustable hight steps

5 steps

Max. Weight

120 kg

Color

Powder coating (matte dark gray)

Wheels

Yes

Seat

4.5 cm upholsetery with letherette

Frame

Steel, welded at the joints

Leg protectors

Yes, rubber

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!

Kopā ar šīm precēm parasti pērk arī

MYZONE® MZ-Switch josta

MYZONE® MZ-Switch josta

Myzone
159.00
Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis

Therabody Theragun Wave pašmasažas putu rullis

Theragun
149.00
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti