RelaxSpace Wellness Pod

  • Ražotājs HydroMassage®
  • Artikuls FSTB-RSWP
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
29033.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs HydroMassage®
  • Artikuls FSTB-RSWP
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0

Give Members a Much Needed Break with RelaxSpace Wellness Pods.

Relax • Reset • Explore

Designed to reduce stress, promote relaxation, enhance muscle recovery and more, RelaxSpace Wellness Pods offer a fully immersive, multi-sensory experience for relaxation and mindfulness.

Featuring large format visuals, audio, temperature and scent controls, a personalized and rejuvenating 15-minute escape awaits with RelaxSpace.

 

 

Discover an All-New Way to Rejuvenate

RelaxSpace Wellness Pods take wellness to new heights. Like many similar wellness machines, these pods were developed to promote relaxation — but they don’t stop there.

Travel & Nature Videos (with Soundscapes)

Users can escape with the soothing sounds of nature or mesmerizing sights of cities across the world — all from the comfort and convenience of a RelaxSpace Wellness Pod.

Scent Infusion

From fresh pine to tropical coconut, users have the option of accompanying their experience with scent infusions specifically targeted to reduce stress and enhance relaxation.

Meditation & Breathing Exercises

RelaxSpace Wellness Pods allow users to take a break from the hustle and bustle of daily life and reset their minds and refresh their bodies with calming meditation and breathing exercises.

Heart-Rate Monitoring

Users can track their state of relaxation during each session, allowing them to be more mindful of stress levels, more aware of their presence and more in control of their state of mind.

Healthy Living & Self-Improvement Tips

RelaxSpace Wellness Pods offer users the option of learning more about how to best fuel their bodies — providing tips on proper nutrition, the benefits of exercise and healthy ways to become more physically fit.

Heat Therapy

Users can soothe sore muscles or an achy back during any session with built-in heated seats. Or, if preferred, users can turn on their overhead fan for a cool breeze while relaxing.

 

Why Invest in RelaxSpace?

Reach more potential member demographics with a new health & wellness-focused amenity.  It gives you another great tool to showcase during prospective member tours!

Adds Value to Your Business

RelaxSpace Wellness Pods can be the perfect wellness-focused complement to other perks offered at your club.

Fits Well in an 2.4 m x 3 m Room

One of the great benefits of these sleek, private pods is that no special room considerations are needed. Each RelaxSpace Wellness Pod can fit well in an 2.4 m x 3 m space and requires one standard wall outlet and a CAT-5 connection for software updates.

Minimal Staff Training Required

Other than activating the RelaxSpace Wellness Pod from your front desk, there are no special requirements or training needed from your staff. RelaxSpace makes it easy to offer benefits without the hassle of a complex setup.

 

RelaxSpace Wellness Pod Features

Immersive, 43” Screen

All wellness content is displayed overhead on a large monitor, providing users with an immersive experience without any claustrophobic concerns.

Touchscreen Control Interface

Users select from a large menu of wellness content including nature scenes, mediation practices, travel videos, mindfulness content, breathing exercises and healthy lifestyle content.

Modern, Futuristic Product Design

RelaxSpace Wellness Pods are designed to catch the eye and provoke member curiosity, generating ongoing awareness at your establishment.

 

 

An Amenity They’ll Keep Coming Back For

No matter what your members’ fitness goals are, investing in wellness is universal.

RelaxSpace Wellness Pods at your club is the perfect way to invest in wellness for your members.

The more they use the pods, the more benefits they’ll reap. Plus, with so many different features to explore (from sights to sounds to scents and more), each session can be a totally unique experience for frequent users.

HydroMassage ražotāji vienmēr koncentrējas uz klientu labsajūtu un apmierinātību. Balstoties uz zinātnes atziņām un klientu padomiem, HydroMassage ir veikuši dažādus eksperimentus un uzlabojumus 30 gadu garumā. Pēc 16 dažādu prototipu izgatavošanas, viņi ir radījuši labāko masāžas krēslu pasaulē. Viņu mērķis ir, lai klients atgrieztos pie viņiem vēl un vēl, kas nozīmē, ka HydroMassage ražotāji cenšas attīstīties kopā ar klientiem. Šis zīmols cenšas samazināt enerģijas patēriņu gan izstrādes procesā, gan masāžas krēsla lietošanas laikā.

Ja Tu meklē vislabāko masāžas krēslu, tad esi pareizajā vietā, jo mēs nevaram ieteikt neko labāku par HydroMassage! Ja Tev ir iespēja izmēģināt šī zīmola pruduktus - nedomā divreiz un izmēģini labāko masāžas pieredzi!

Vērsti uz labsajūtu, bet inovāciju virzīti!

HydroMassage Katalogi: Atrodami šeit

Founded By: Paul Lunter      Headquarters: Cleanwater, USA      Brand: Founded in 1989

esam ražotāja pārstāvis

no 2020

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2

preces

━━

zīmolu varat sastapt

2+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti