Symbio

Symbio

Visinovatīvākais un visaptverošākais pieejamais fitnesa aprīkojums.

Iedomājieties fitnesa nodarbības, kas nav saistītas tikai ar sviedru laušanu, bet gan ar sevis iegremdēšanu fiziskās aktivitātes nākotnē. Iepazīsties ar Symbio - revolucionāru četru trenažieru sēriju, kas ietver skrejceliņu, slīpuma eliptisko trenažieri, vertikālo velosipēdu un guļus velosipēdu. Ar Symbio robeža starp jums un trenažieri izzūd. Tas ir kas vairāk nekā treniņš, tas ir sajūtu fitnesa ceļojums, kas līdzinās jebkuram citam, kur cilvēks un iekārta apvienojas, lai gūtu maksimālu treniņa pieredzi.

 

Symbio Runner™

Symbio Runner™ nosaka jaunus biomehānikas un dizaina standartus, lai radītu aizraujošu, sajūtām bagātu treniņa pieredzi. Aprīkots ar Adaptive Flex Deck™, interaktīviem reljefiem, uzlabotiem veiktspējas rādītājiem, viedā apgaismojuma tehnoloģiju un viena pieskāriena dinamisko vadības paneli. 

 • Precīzie reāllaika sensori fiksē katru pēdas soli, lai nodrošinātu progresīvus veiktspējas rādītājus, gaitas analīzi un treniņus.
 • Klāja stingrību var viegli regulēt, izmantojot patentēto Adaptive Flex Deck™. Maigāki iestatījumi atļaus lielāku trieciena amortizāciju un mazāku triecienu. Stingrāki uzstādījumi piedāvā augstāku veiktspēju un lielāku atsaucību.
 • Nepārtrauktas formas, augstākās kvalitātes materiāli un precizitātes meistarība padara to par mūsu pievilcīgāko skrejceliņu.

 

 

Symbio™ Incline Elliptical

Symbio™ eliptiskais trenažieris ar Life Fitness raksturīgo elipsi visos slīpuma līmeņos, kas nodrošina dabiskākas kustības, mērķtiecīgāku muskuļu grupu darbību un saturu pēc pieprasījuma.

 • Treniņā pazaudēt sevi ar intuitīvu 24'' collu konsoli, kas nodrošina interaktīvu muskuļu karti, koučingu pēc pieprasījuma un izklaides straumēšanu.
 • Slīpuma mehānisms līdzinās organiskai dabīgai skriešanai.
 • Augstākās kvalitātes estētika un ergonomiskā inovācija nodrošina, lai trenažieris ne tikai izskatās labi, bet arī sniedz labāko pieredzi.

 

 

 

 

Symbio SwitchCycle™

Symbio SwitchCycle ™ ir augstas klases iekštelpu riteņbraukšanas hibrīds, ar 100 pretestības līmeņiem, interaktīviem reljefiem un pieprasījuma programmas LifeCycle inovatoru saturu pēc pieprasījuma.

 • Treniņā pazaudēt sevi ar intuitīvu 24'' collu konsoli, kas nodrošina koučingu pēc pieprasījuma, 100 pretestības līmeņi un uzlabotās veiktspējas rādītāji.
 • Inovatīvs velosipēds, ar veiktspēju ergonomikai un augstākās kvalitātes komfortam, ar lielāku regulējamību, un iespēju braukt ar un bez sēdekļa.
 • Mūžīga, eleganta dizaina estētika, satriecoši nepārtrauktas formas un augstākās kvalitātes materiāli apvieno inovatīvas funkcijas un inženierijas risinājumus, lai nodrošinātu vislabāko riteņbraukšanas pieredzi iekštelpās. 

 

 

Symbio™ Recumbent Cycle

Symbio™ Recumbent Cycle nosaka jaunus elites komforta un ergonomikas standartus ar īpaši zemu soli un optimālu pedāļu spiešanas leņķi, kas nodrošina lielisku pieejamību, bet interaktīvie reljefi un saturs pēc pieprasījuma iesaista treniņu dalībniekus.

 • Ieslīgsti treniņā ar intuitīvo 24” konsoli, kas nodrošina apmācību pēc pieprasījuma, zīmola saturu un straumēšanas izklaidi. 
 • Symbio Recumbent Cycle ir patiess premium klases komforts, sniedzot vingrotājiem brīvību trenēties bez ierobežojumiem.
 • Augstas kvalitātes sajūta, savienots ar gāzes regulatoru un pedāļi, kas vērsti pret lietotāju.