Dynair® Wedge Ballkissen® Premium,

  • Ražotājs Togu
  • Artikuls 400340
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
black (3) 400345
53.00 €
No 53.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Togu
  • Artikuls 400340
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

Dynair Wedge Ballkissen Premium

Dynair Wedge Ballkissen Premium, ražots Vācijā, ar gaisu pildīts un veidots priekš dinamsikas sēdēšanas, lai vienlaicīgi apvienotu komfortu ar treniņu. Sēžot uz šīs pamatnes, Jūs vienlaicīgi turat līdzsvaru ar iekšējiem ķermeņa muskuļiem, veicinot pareizu sēdēšanas pzou, veselīgākai stājai. Šis materiāls ir ražots no augstas kvalitātes Rutona materiāla, kurš ir bez lateksa, neiesūc sviedrus vai arī citas smaržas, pats materiāls arī ir bez smaržas, kā arī ražots no 100% pārstrādājam plastmasa materiāla. Šo produkt var uzpildīt ar adatu pumpīšiem, kas ir viegli un ērti, pievieno sev nepieciešamo un komfortablo gaisa daudzumu, un iezbaudi treniņu vienlaicīgi ar pareizas stājas stiprināšanu un komfortu.

Kāpēc tieši Dynair Wedge Ballkissen Premium?

 

 

Kāds labums no šī produkta?

Veicina Jums spēcīgākus un veselīgākus muguras muskuļus, kā arī stabilus un stiprus iekšējos muskuļus. Sēžot uz šīs pamatnes, Jūs pat nepamanīsiet, ka Jūsu mugura būs uztrenēta pēc neilga laika. Šis produkts var palīdzēt atvieglot muguras disku un mugurkaula sāpes, diskofortu. Uzlabo Jūsu sēdēšanas pozu, vienlaicīgi uzlabojot stāju. Punktotā virsma ar maziem asumiņiem palielina asisn un skābekļa riti muskuļos, veicinot ātrāku muskuļu atjaunošanos, kā arī muskuļu nervu tirpināšanu, noņemot spriedzi no muguras apakšdaļas, kā arī no mugurkaula.

Kā tieši tas strādā?

Piepildītais gaiss tiek apvienots ar putu materiālu kopā ar augstas kvalitātes Rutona materiālu, veicinot dinamisku treniņu vienkārši sēžot. Novietojiet Dynair Ballkissen uz krēsla un jūs pat nepamanīsiet, ka ar minimālām, mazām kustībām tiek trenēti Jūsu iekšējie muskuļi. Tāpēc Jūs varat aizstāt ikdienas muguras iekšējo muskuļu treniņus ar šo vienu efektīvo produktu. Sēžot uz šīs pamatnes, Jūs jutīsiet, ka Jums ir neliels spiediens uz priekšu, kuru būs jātur ar muguras palīdzību, trenējot muskuļu pakakšdaļu. Šis produkt ir unversāls, jo Jūs varat to novietot uz zemes un veikt stabilistātes vingrinājumus uz šīs platformas, vienlaicīgi masējot pēdas un palielinot sasins un skābekļa cirkulāciju svarīgākajā cilvēka ķermeņa daļā - pēdās. Pamatni var piepūst ļoti cietu, kā arī tikai nedaudz, atkarībā no tā kā Jums ir ērtāk.

Ieteikums:

Šis produkts ir kompakts un daudz izdevīgāks nekā piepūšamā bumba, jo tā aizņem lielu platību, toties šo pamatni var novietot ganrīdz uz ikviena krēsla, kas neaizņemtu lieku vietu. Pamatnes slīpuma dēļ tiek trenēti muguras muskuļi, kā arī tiek veicināta komfortabla sēdēšana un stabilitāte, pateicoties unikālajam dizainam. Nepieciešams piepūst šo produktu, jo tas rada pretestību muguras muskuļiem, trenējot tos, nepiepūsts produkts netrenēs muguras muskuļus. Kā arī Jums nepieciešams censties sēdēt taisni, jo tas vēl vairāk trenēs Jūsu muguras muskuļus. Pēc neilga laika, izmantojot šo produktu, Jums pazudīs muguras sāpes un Jūs varēsiet ar lielāko priek atgriesties ikdienas treniņos.

TOGU ir līderis ar gaisu pildīta treniņu inventāra un spēļu bumbu nozarē. Jau vairāk kā 66 gadus TOGU pārdod augstas kvalitātes ar gaisu pildītu treniņu aprīkojumu un tajā strādā vairāk nekā 100 darbinieku. Viņu produkcija tiek ražota Vācijā, kas nozīmē to, ka kvalitāte ir vairāk kā izcila.

TOGU zīmola produkcija tiek ražota ar viņu pašu rokām, kas nozīmē to, ka viņi paši nosaka savus standartus un pārbauda ikviena produkta kvalitāti. TOGU produkti ir izgatavoti no 100% pārstrādājamiem materiāliem, kas nozīmē, ka TOGU seko mūsdienu normām un cenšas apmierināt ikvienu klienta vēlmi.

Mūsu dzinulis un kaislība ir izstrādāt un ražot augstākās kvalitātes produktus ar izcilu funkcionalitāti! 

Togu Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Toni and Gust Obermaier      Galvenais birojs: Prien, Vācija      Zīmols: Patentēts 1956. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3'284

preces

━━

zīmolu varat sastapt

27+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Brand

Togu

Model

Dynair Wedge Ballkissen Premium

Size

36cm x 37cm

Weight

1.15kg

Max. Weight

200kg

Material

Ruton, Latex free, recyclabe plastic

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti