PowerBlock Maināma svara hanteles PRO EXP, Stage 1, 1-23kg, Pāris

 • Ražotājs Power Block
 • Artikuls PWRBLKPRO1
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0
842.30€ 876.64€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Power Block
 • Artikuls PWRBLKPRO1
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0

POWERBLOCK PRO EXP 1-23 KG, PĀRIS

Dažāda svara hanteles apvienotas vienā produktā - to piedāvā PowerBlock. Ir tik viegli nomainīt svaru un izvēlēties sev piemērotāko.

Pateicoties patentētajām selektora tapām, šīs hanteles var aizvietot līdz 12 dažāda svara hanteļu pārus, kas neaizņem lieku vietu Tavā treniņu zonā.

Šis PowerBlock hanteļu komplekts ir lieliski piemērots sportistiem un treneriem, kuri vēlas savus treniņus padarīt vēl efektīvāku. 

VAIRĀK PAR POWERBLOCK PRO

ĪPAŠĪBAS

Stage 1 ir pamata komplekts, kura svars ir no 2 līdz 23 kg, ar svara pieaugumu 1,134 kg. 

Katras hanteles izmērs:

 • garums: 31,75 cm
 • platums: 17,78 cm
 • augstums: 18,41 cm

* Tapas maksimālā slodze ir 227 kg

KĀ LIETOT POWERBLOCK?

1) Noņemiet divus hromētos atsvarus iekšējo cauruļu iekšpusē.
2) Lai noņemtu iekšējos atsvarus, nepieciešams nolaist rokturi atpakaļ, lai atsvari neiznāktu uz āru. 
3) Noņemiet iekšējos atsvarus un novietojiet tos uz balstiem.
4) Lai aizvērtu sviru vai manuāli turpinātu, nolaidiet rokturi atpakaļ uz svariem.
5) Lai vēlreiz pievienotu atsvarus rokturim, dariet visu iepriekš minēto pretējā virzienā.

PRIEKŠROCĪBAS

 • Vienkāršs un ergonomisks dizains.
 • Aizņem mazāk vietas nekā dažādu veidu hanteles.
 • Piemērots ikvienam rokas izmēram.

PowerBlock - labākās hanteles pasaulē! Visiem zināms, ka pilns hanteļu komplekts aizņem daudz vietas un ka to kritieni var sabojāt grīdas segumu, tāpēc PowerBlock sāka meklēt risinājumus, kā šo problēmu novērst. Viņiem radās ideja salikt visas hanteles vienā - PowerBlock maināma svara hantelē. Produkts ir pārbaudīts vairākkārt, ražotāji centušies atrast veidus, kā to padarīt inovatīvāku, bet secinājums ir viens - šis ir labākais maināma svara hanteļu dizains, kādu iespējams radīt. 

PowerBlock piedāvā maināma svara hanteles, kas ietaupa vietu gan sporta zālēs, gan mājās. Hanteļu lietošana ir pavisam vienkārša un tām ir dažādi svara varianti, kā arī cena ir lieliska. Interesants fakts - daudz kompāniju ir centušās atdarināt un izgatavot šāda veida hanteles, bet nevienam nav izdevies radīt tik labas maināma svara hanteles kā PowerBlock.

Ietaupi vietu - palielini efektivitāti! 

Dibinātājs: Carl Towley      Galvenais birojs: Burnsville, ASV      Zīmols: Dibināts 1993. gadā

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti