Adidas Home Gym 45 Kg

  • Ražotājs Adidas
  • Artikuls 420-104600
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+
1003.39€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Adidas
  • Artikuls 420-104600
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 10+

Adidas Home Gym 45 Kg

Adidas Home Gym 45 kgtrenažieris ar izturīgu tērauda konstrukciju ir ideāli piemērots visa ķermeņa spēka treniņiem, ļaujot jums viegli pielāgot programmu tām muskuļu grupām, uz kurām vēlaties koncentrēties. Šis trenažieris ir funkcionāls un nodrošina daudzpusīgu treniņu neatkarīgi no tā, vai vēlaties trenēt ķermeņa augšdaļu, kājas vai rokas. Šis mājas trenažieris ir aprīkots ar ķēdes vilcējiem augšpusē un apakšpusē.

Mašīna ir ideāli piemērota lietošanai privātmājās, un tai ir polsterēts sēdeklis un atzveltnes spilvens. Pāreja no vingrinājuma uz vingrinājumu ir vienmērīga. Jums nav nepieciešams bieži veikt mehāniskus regulējumus. Svaru kaudze (44,5 kg) ir savienota ar vairākiem pagrieziena punktiem, kas nozīmē, ka jūs varat koncentrēties uz treniņu, nevis tērēt laiku, lai veiktu izmaiņas nākamajai treniņa daļai. Ideāli piemērots gan iesācējiem, gan pieredzējušiem sportistiem. Adidas mājas trenažieris nodrošina izaicinošu treniņu visām galvenajām muskuļu grupām.

MODEĻA NOSAUKUMS Adidas Home Gym 45 Kg

ZĪMOLS Adidas

PRECES NUMURS 420-104600

PRODUKTA VEIDS Produkta tipsProdukts lietošanai mājās

MAX. LIETOTĀJA SVARS (KG)120

KRĀSAS Melns

MATERIĀLI tērauds

UZMONTĒTIE IZMĒRI V X PL X D (CM)203,5 x 98 x 142,5

BRUTO SVARS (KG)90,30

EAN KODS 885652016445

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti