Speed Track

Speed Track

     Speed Track

     • Ražotājs Escape
     • Artikuls GRASS
     • Ir Rīgas noliktavā: 0
     1.5x15.0m (0) GRASS15
     8702.32 €
     1.5x20.0m (0) GRASS20
     9602.56 €
     1.5x25.0m (0) GRASS25
     10289.84 €
     No 8702.32€

     Preces cena norādīta ar PVN

     nav atlasīts neviens produkta variants

     gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

     Ienākt / Reģistrēties

     Escape Fitness ir līderis fitnesa jomā, kurš nepārtraukti cenšas pārkāpt iespēju robežas un padarīt parasto neparastu. Escape Fitness darbojas fitnesa sfērā jau vairāk kā 24 gadus, un ir iemantojuši klientu uzticamību ar savām inovācijām, kvalitāti un dizainu. Escape Fitness stiprā puse ir funkcionālie treniņi, kuros apvienoti dažāds fitnesa un sporta inventārs, piemēram, stepa platforma, kas vienlaicīgi ir arī stepa sols. 

     Escape Fitness piedāvā arī plaša klāsta hanteles, ripas, svaru bumbas, diskus un stieņus. Šis zīmols piedāvā plašu fitnesa produktu izvēli vingrošanai, sportistiem, boksam, studijas treniņiem un pat lokanības uzlabošanai. 

     Tagad ir pieejams atbalsts ikvienam, kas trenējas ar Escape funkcionālo treniņu aprīkojumu - sporta zālē, brīvā dabā, darbā vai mājās.

     Treniņu lietotne ir kabatas izmēra treniņu partneris, kas ar vienu pogas pieskārienu demonstrē labākos Escape produktus un to lietošanas paņēmienus.

     Atklājiet jaunus vingrošanas veidus, izmantojot Escape aprīkojumu, ar dažiem izvēlētiem vingrinājumiem katram izstrādājumam. Veiciet atsevišķus vingrinājumus vai veiciet pilnu treniņu, lai sasniegtu spēka, fiziskās sagatavotības vai kopējo ķermeņa uzlabošanu.
     Pieejams bezmaksas lejupielādei Apple un Android lietotņu veikalos.

     Vēlme radīt jaunas inovācijas un iedvesmot vijas cauri visam, ko dara Escape!

     Escape Katalogi:

           

     Dibinātājs: Matthew Januszek      Galvenais birojs: Ohio, ASV      Zīmols: Dibināts 1998. gadā

      

     esam ražotāja pārstāvis

     no 2005

     gada

     ━━

     mūsu klienti ir iegādājušies

     13'882

     preces

     ━━

     zīmolu varat sastapt

     128+

     sporta zālēs

     ━━

     esam Baltijā vienīgais

     oficiālais

     dīleris

     ━━

     visām precēm nodrošinām

     garantijas

     servisu

     ━━

     visas preces atrodas

     mūsu

     noliktavā

     ━━

      

     GATAVI JUMS PALĪDZĒT

     Komanda

     Gints Kuzņecovs
     Gints Kuzņecovs
     Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
     Ilva Šimēna
     Ilva Šimēna
     Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
     Kārlis Pallo
     Kārlis Pallo
     Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
     Edgars Bercis
     Edgars Bercis
     Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
     Egils Šteinerts
     Egils Šteinerts
     Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
     Inga Fogele
     Inga Fogele
     Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
     Juris Švarnovičs
     Juris Švarnovičs
     Vienmēr gatavs uzzināt un iemācīties ko jaunu. Piemīt vēlme detalizēti izprast un uzlabot dažādus e-komercijas posmus. Ikdienā galvenokārt strādā ar e-komercijas un vairumtirdzniecības klientiem.
     Ieva Konopacka
     Ieva Konopacka
     Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
     Ilze Poikāne
     Ilze Poikāne
     Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
     Raimonds Kuzņecovs
     Raimonds Kuzņecovs
     Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
     Vitālijs Sokolovs
     Vitālijs Sokolovs
     Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
     Daniels Sindijs Blāķis
     Daniels Sindijs Blāķis
     Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
     Māris Puriņš
     Māris Puriņš
     Pieredzējis un atbildīgs noliktavas vadītājs. Pievērš uzmanību visām detaļām un atrod piemērotāko risinājumu. Ir uz Tu ar BMX.
     Līga Matisone
     Līga Matisone
     Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
     MUMS UZTICĀS LABĀKIE

     Klienti