kBox Lite Platforma, melna

 • Ražotājs Exxentric
 • Artikuls EXX18245
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
2528.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Exxentric
 • Artikuls EXX18245
 • Ir Rīgas noliktavā: 1
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

kBox Lite platforma


kBox Lite platforma ir katras kbox sistēmas pamats. Tā ir ideāli piemērota ikvienam, kam nepieciešama spararatu treniņu sistēma, kas ļautu uzturēt treniņu režīmu ceļā vai maksimāli palielināt treniņu telpas platību.

Platformā ietilpst:

 • kBox Lite ar iepriekš piestiprinātu piedziņas siksnu
 • iepriekš piestiprināts liels trīšu bloks
 • leņķa regulētājs
 • kMeter atgriezeniskās saites sistēma

Lietošana


kBox Lite platforma ir izstrādāta kā ideālas spararatu sistēmas pamats ceļojošām sporta komandām, personīgajiem treneriem, kas apkalpo savus klientus daudzās vietās, un jebkurai fizioterapijas klīnikai. kBox Lite ir gatavs lietošanai uzreiz pēc izpakošanas, bez montāžas vai instrumentiem. Vienkārši uzstādiet spararatu un pievienojiet stiprinājumu, un esat gatavs darbam.

Funkcijas


kBox Lite bieži izvēlas, jo tam ir iebūvēta kMeter atgriezeniskās saites sistēma vai reāllaika atgriezeniskā saite un norādījumi, nelielas izmēra pēdas un minimāls svars - tikai 10 kg, padarot to par mobilāko kBox ierīci, kas ir ideāli piemērota visiem lietotājiem, kuri bieži ceļo.

 • Papildus kompaktajam izmēram (tikai 10 kg) kBox Lite piedāvā iebūvētu kMeter atgriezeniskās saites sistēmu un ievērojamu standarta inerces diapazonu no 0,005 kgm² līdz 0,200 kgm².

 

Exxentric jau vairāk nekā desmit gadus ir atbalstījis augstākās klases sporta komandas, piemēram, hokeja klubu Buffalo Sabres, un palīdzējis cilvēkiem sasniegt maksimālu fizisko sagatavotību. Exxentric aprīkojums piemērots gan profesionāliem sportistiem, gan fitnesa entuziastiem. Izmantojot spararata inerci optimālai pretestības līknei un ekscentriskajai pārslodzei, ir pierādīts, ka Exxentric produkti ir efektīvāki spēka, jaudas un hipertrofijas uzlabošanā, salīdzinot ar ierīcēm, kuru pamatā ir gravitācijas sistēma.

Ar Exxentric iespējams veikt vairāk nekā 70 vingrinājumu. Exxentric piedāvā mobilo lietotni, kas izstrādāta, lai paaugstinātu sportisko sniegumu, izmantojot kMeter sensoru. Lejupielādējiet to Android vai iOS un iepazīstiet Exxentric pasauli!

Padariet katru vietu par savu sporta zāli - un vairs nekad nepalaidiet garām nevienu nodarbību!

Exxentric Katalogs:

Dibinātājs: Marten Fredriksson and Fredrik Correa     Galvenais birojs: Stoholma, Zviedrija      Zīmols: Patentēts 2011 gadā

 • Rokasgrāmata - https://exxentric.com/manuals/#kbox
 • Krāsa - melna
 • Augšējā virsma - 73 x 43.5 cm (29 x 17")
 • Pēdu nospiedums - 81 x 51 cm (32 x 20")
 • Augstums - 21 cm (8.3")
 • Svars - 10 kg (22 lbs)
 • Inerces diapazons (standarta) - 0.005 kgm² - 0.200 kgm²
 • Kustību diapazons - 180 cm (71")
 • Atgriezeniskā saite - Built-in kMeter feedback system
 • Saderīgi spararati - 0.005 kgm², 0.010 kgm², 0.025 kgm², 0.050 kgm² 

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti