BoBo Pro 2.0 - līdzsvara un stabilitātes sistēma

 • Ražotājs Bobo Balance
 • Artikuls BOBO-PRO-2
 • Ir Rīgas noliktavā: 9
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
774.40€ 968.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Bobo Balance
 • Artikuls BOBO-PRO-2
 • Ir Rīgas noliktavā: 9
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

BoBo - Pro 2.0

 • Veiciet ātrus novērtējumus un sekojiet līdzi progresam, lai iegūtu nepieciešamos pārskatus.
 • BoBo visaptverošais risinājums ļauj ārstam terapeitam ģenerēt atbilstošus pārskatus par lielāko daļu savu pacientu.
 • BoBo mācību stacija klīnikā. Patstāvīgi apmāciet pacientus - bobo lietotni pacientiem ir viegli un vienkārši lietot bez terapeita uzraudzības.
 • Atšķirieties no konkurentiem, piedāvājot saviem klientiem inovatīvas tehnoloģijas
 • Izveidojiet savas klīnikā iepriekš definētas vingrojumu programmas, lai ietaupītu jūsu terapeita laiku un nodrošinātu standartizētu aprūpi.
 • Gūstiet jaunus ieņēmumus, pārdodot bobo mājās saviem pacientiem
 • Viegla iestatīšana un tūlītēja bioloģiskā atgriezeniskā saite ļauj jums pieņemt lēmumus, pamatojoties uz objektīviem datiem
 • Redziet rezultātus reāllaikā, lai jūs varētu sniegt tūlītēju atgriezenisko saiti klientiem, kā arī salīdzinājumus ar iepriekšējām sesijām paaugstināt viņu motivāciju, lai viņi pabeigtu aprūpes plānu, ko sedz apdrošināšana.
 • Uzticas tūkstošiem profesionāļu: fizioterapijas klīnikās, fitnesa centros, slimnīcās, sporta iestādēs, militārajos tērpos un citur.
 • Plašs risinājums, kas nodrošina neierobežotu lietderību reālajā ikdienas klīniskajā praksē.
 • Lielisks papildinājums ārstēšanai klīnikā un mājās.

 

The BoBo Pro 2.0 Board

Nodrošiniet efektīvu apmācību un motivējiet savus pacientus ar jautrām un aizraujošām vingrošanas spēlēm jebkuram fitnesa līmenim.

 • Noņemams kustību sensors ar 3 velcro siksniņām.
 • BoBo Pro 2.0 lietotne ar ROM un riteņbraukšanas lietotni.
 • Akumulatora darbības laiks ir 400 stundas nepārtrauktas lietošanas

Visu veidu terapeitiskie vingrinājumi un rīki

Visaptverošs risinājums, kas digitalizē visu veidu terapeitiskos vingrinājumus un rīkus, lai veicinātu labāku pacientu rezultātu un efektīvāku praksi.

 • Līdzsvars | Valkājamā (ROM) | Velosipēda lietotne
 • Iebūvēts dinamisko treniņu programmu klāsts
 • Detalizēti pārskati turpmākai klīniskai analīzei

BoBo Pro Aplikācija

Pacientu progresa un ieteikumu ievērošanas mērīšana

Izmantojot reāllaika bioloģisko atgriezenisko saiti un uzlabotu veiktspējas izsekošanu, pakalpojumu sniedzēji var viegli analizēt pacientu progresu un terapeitu ieteikumu ievērošanu, kā arī vajadzības gadījumā pielāgot personalizētus plānus. Lietotne apkopo attiecīgos datus par katru treniņa sesiju un pārvērš tos detalizētos pārskatos turpmākai klīniskai analīzei.

Augsti individualizētas aprūpes programmas

BoBo Pro sistēmu var pielāgot katra pacienta unikālajām vajadzībām, mērķiem un situācijai. Ar apmācības programmām, ko var pielāgot katram pacientam individuāli, ierīce palīdz sasniegt labākus rezultātus īsākā laikā. Pateicoties intuitīvai grafiskajai informācijai un viegli lietojamai saskarnei, BoBo Pro lietotne ļauj pakalpojumu sniedzējiem dažu sekunžu laikā izveidot jaunas apmācības programmas.

Uz spēles balstīta pieredze

Parastā rehabilitācijas apmācība kļūst par motivējošu un izaicinošu spēli, kas padara vingrošanu par jautru un atalgojošu nodarbi.

 

BoBo - fizioterapijas programmas, kuras ir ērtas, par pieņemamu cenu un pieejamas jebkurā vietā un laikā. BoBo zīmolu iedvesmoja frāze "progress caur rotaļām", tāpēc viņi apvieno līdzsvara treniņus ar dažādām spēlēm, lai Jūs treniņa laikā varētu izklaidēties, vienlaikus trenējot līdzsvaru un galvenos ķermeņa muskuļus. BoBo piedāvājumā ir līdzsvara platformas, kuras var izmantot kopā ar citiem līdzsvara treniņa piederumiem, piemēram, atlecošajām bumbām u.c.

BoBo ir 37 gadu pieredze līdzsvara treniņu aprīkojuma ražošanā, kas nozīmē, ka šobrīd viņu kvalitāte ir pašā augstākajā punktā. Ja Jūs meklējat izklaidējošu treniņu veidu, vienlaicīgi stiprinot galvenos ķermeņa muskuļus, tad iesakām izvēlēties BoBo zīmolu.  Neierobežoti treniņu veidi ar līdzsvara platformu, kuru iespējams apvienot ar jebkuru līdzsvara treniņu aprīkojumu.

Digitālais risinājums, lai praktizētu fizioterapiju mājās! 

Bobo Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātājs: Gadi Nir and Eitan Merhavi      Galvenais birojs: Holivuda, Florida      Zīmols: Dibināts 2015. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2020

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

3

preces

━━

zīmolu varat sastapt

1+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti