Militārie un iekšlietu dienesti

Militārie un iekšlietu dienesti

 

 

 

Militārajos un citos iekšlietu dienestos fiziskā sagatavotība nav izvēles iespēja, bet gan prasība. Šo ierēdņu vispārējo gatavību lielā mērā nosaka tieši ķermeņa fiziskā sagatavotība. Īpaša nozīme ir muskuļu spēkam un trenētai sirds un asinsvadu sistēmai, kas, burtiski, var būt dzīvības un nāves jautājums. Šajā nozarē izvēlētajam treniņu aprīkojumam jābūt pietiekami funkcionālam, lai to varētu izmantot dažādos apstākļos - gan pilsētvides objektos, gan militārajās bāzēs. Piemēram, Life Fitness un Hammer Strength treniņu inventārs ir izgatavots tā, lai to varētu izmantot augstas intensitātes treniņos jebkurā vietā un laikapstākļos. Šo ražotāju aprīkojums ir īpaši pārbaudīts, lai tas izturētu pat visintensīvākos un izaicinošākos treniņus. 

 

 

 

 

Kā vēl vienu lielisku treniņu inventāra piemēru militārajām apmācībām jāmin TRX piekares sistēmas, kuras svara ziņā ir ļoti vieglas, tās ir parocīgi uzglabāt un vienkārši uzstādīt jebkurā vietā un laikā. Jāatzīmē, ka TRX Force Tactical piekares sistēmas komplekts ir lieliski piemērots tieši militārai treniņu videi, jo tas izgatavots no īpaši izturīga materiāla, kas ļaus attīstīt fiziskās iemaņas un sasniegt labākos iespējamos rezultātus operatīvajā vidē. Ar TRX iespējams veikt simtiem dažādu vingrinājumu, kas vienlaikus attīsta spēku, mobilitāti, lokanību, izturību, veiklību un koordināciju. TRX piedāvā arī modernas un progresīvas treniņu programmas, kuras piemērotas lietotājiem sākot no MMA cīkstoņiem līdz pat bruņotajiem spēkiem. Šīs treniņu programmas ir individualizētas, integrētas un izstrādātas tā, lai dienestu darbinieki varētu trenēt specifiskas kustības, kuras izmantot gan kaujas laukā, gan ārpus kaujas situācijās. 

 

 

 

Gfitness komandai ir plaša pieredze piedaloties konkursos un publiskajos iepirkumos, kā arī strādājot ar armiju, aizsardzības dienestiem, policiju un ugunsdzēsības dienestiem, kas padara mūs par uzticamu un zinošu partneri. 

Mēs izprotam militāro un iekšlietu dienestu prasības attiecībā uz aprīkojuma kvalitāti. Mēs zinām, ka inventāram jābūt tādam, kurš izturēs augsto treniņu intensitāti un īpašos apstākļus, tāpēc, atbilstoši vajadzībām un budžetam, piedāvājam labus un pārdomātus risinājumus no mūsu plašā produktu klāsta.

Mēs esam uzņēmums, kurš īsteno projektu sākot no plānošanas, izkārtojuma un dizaina izveides, piegādes un uzstādīšanas līdz servisam un apkopei.