Mājas sporta zāle

Mājas sporta zāle

 

 

 

 

Bieži vien potenciālais klients, izpētot piedāvāto produktu klāstu, atklāj to, ko sporta klubu īpašnieki jau zina sen - ne viss fitnesa inventārs ir vienlīdz efektīvs, izturīgs un ražots no kvalitatīviem materiāliem. Šobrīd tirgū ir pieejams visplašākais produktu klāsts - no zemākas kvalitātes produktiem līdz augstas kvalitātes inventāram ar mūsdienīgām funkcijām un programmām, kas garantē vislabāko treniņu pieredzi, ļaujot sasniegt labākos rezultātus. Life Fitness, Woodway, ICG, Assault Fitness ir pasaulē atzīti zīmoli, kuri piedāvā tikai augstākās kvalitātes trenažierus, kas ir fitnesa centru izvēle Nr.1.

 

 

 

 

BIEŽI LABA REZULTĀTA PAMATĀ IR PIEMĒROTS DIZAINS

Mājas trenažieru zālē nozīme ir ne tikai treniņu aprīkojumam, bet arī telpas izkārtojumam. Veiksmīgs un motivējošs treniņu zonas plānojums nenozīmē, ka tai jābūt ļoti lielai. 

Trenažieru zāle var tikt iekārtota jebkur - plašā guļamistabā, brīvā bēniņu telpā, pagrabā, kā arī garāžā. Jums ir visas iespējas iekārtot savu perfekto mājas treniņu zāli visai ģimenei. Bet kā lai mājās optimāli izvieto vairākus trenažierus un citu treniņu aprīkojumu, ņemot vērā telpas īpatnības: tās platību un formu, durvju, logu, nesošo konstrukciju izvietojumu? Mēs zinām atbildes uz šiem jautājumiem un piemeklēsim piemērotāko risinājumu.

 

 

 

 

 

Ja savai ikdienas treniņu rutīnai meklējat mazāku aprīkojumu, iespējams, pietiks ar spēka un pretestības gumijām, labu vingrošanas paklāju un regulējamām hantelēm vai rep setu, TRX piekares sistēmu un kādu no pašmasāžas rīkiem - masāžas rulli, bumbiņu vai Theragun. Šie visi treniņu rīki vienmēr ir pieejami mūsu noliktavā un tos var iegādāties mūsu internetveikalā fitstore.lv. Neatliec treniņus uz rītdienu un sāc jau šodien!