Pilates, jogas, Barre un stiepšanās studijas

Pilates, jogas, Barre un stiepšanās studijas

 

 

 

 

Pilates nodarbības piedzīvo uzplaukumu visā pasaulē, taču tas tā nav bijis vienmēr. Tikai pēdējos gados šī prāta un ķermeņa kustība ir kļuvusi plaši izprasta un pieprasīta dažādu vingrotāju vidū. Ja runājam par Eiropas fitnesa tirgu - lielākais un spilgtākais ir Vācijas fitnesa tirgus, kur pilates nodarbībām pievienojas ne tikai aktīvie iedzīvotāji, bet arī cilvēki, kas vecāki par 70 gadiem. Neskatoties uz to, ka Džozefs Pilatess ir dzimis Vācijā, pilates ne vienmēr ir bijusi labi pazīstama vingrošanas metode šajā valstī, tās popularitāte valstī sāka pieaugt kopš 2005. gada un pēdējo 7 gadu laikā ievērojami palielinājās.

 

 

 

 

Pilates un jogas studiju var atvērt ļoti dažādos veidos: kā daļu no liela fitnesa kluba, kā atsevišķu studiju, kā daļu no fizioterapijas klīnikas, kā arī to var izvietot gan mazās telpās (sākot no nelielas 16 kvadrātmetru platības) līdz pat lielākām daudzfunkcionālām telpām, kas ietver dažādas grupu nodarbību un privāto treniņu zonas. Paredzams, ka nākotnē mēs redzēsim vairāk uz veselību un holistisku labsajūtu orientētu fitnesa piedāvājumu, tāpēc šobrīd Baltijā ir liels potenciāls šādu projektu izveidei. Saskaņā ar jauno Allied Market Research publicēto pētījumu "Pilates un jogas studiju tirgus Eiropā pēc darbības veida: Pilates un jogas studiju tirgus 2020. gadā tika novērtēts 15 384,9 miljonu ASV dolāru apmērā, un tiek prognozēts, ka līdz 2030. gadam tas sasniegs 71 156,6 miljonus ASV dolāru, no 2021. līdz 2030. gadam katru gadu pieaugot par 13,0%.

 

 

 

 

Mēs, Gfitness, ar savu pieredzi un zināšanām sadarbībā ar mūsu partneriem, piemēram, Merrithew, kas jau 35 gadus strādā ar Pilates aprīkojumu, aksesuāriem un izglītību, varam sniegt jums plašas konsultācijas, ja plānojat izveidot savu studiju. Lai atvērtu veiksmīgu Pilates, jogas, stiepšanās vai barre studiju, iesakām sākotnēji pievērst uzmanību tādiem jautājumiem kā, piemēram, kā plānot telpas un nodarbības, lai klienti labi iekļautos un izbaudītu savu Pilates ceļojumu kopā ar jums, kā jums vajadzētu pieņemt darbā un noturēt trenerus un personālu, lai viņi justos novērtēti un iesaistīti, un apsvērt, vai integrēt virtuālo fitnesu rutīnā saviem klientiem, kā arī apsvērt pašreizējās fitnesa tendences un iespējas, kas pašlaik ir atvērtas.