Olimpiskie centri un sporta komandas

Olimpiskie centri un sporta komandas

 

 

 

 

Kardio, spēka, veiklības un reakcijas treniņi ir ikviena sportista atslēgas punkti ceļā uz sasniegumiem. Gfitness pārstāvētajiem zīmoliem, ieskaitot Hammer Strength, uzticas augstākā līmeņa sportisti visā pasaulē, t.sk., NFL, MLB, NHL un NBA komandas. Kad runa iet par treniņu telpu ierīkošanu profesionāliem sportistiem, nepieciešams izvēlēties tādu aprīkojumu, kurš izstrādāts koncentrējoties uz ķermeņa kustībām un biomehāniku un izturēs visintensīvākos treniņus.

 

 

 

 

 

 

Tādi zīmoli kā SKLZ, Escape Fitness, TRX un Myzone ir lielisks treniņu papildinājums. Savukārt, Blazepod ir vadošais zīmols reakcijas treniņu ierīču ražošanā, kas apvieno kognitīvos treniņus ar fiziskiem vingrinājumiem, ļaujot cilvēkiem ātrāk un efektīvāk reaģēt, vadoties pēc reāllaika datiem. Blazepod lietojumprogrammā iespējams kontrolēt ierīces sensorus, kas ļauj pielāgot aplikāciju attiecīgajam sporta veidam, tostarp komandu sporta veidiem, arī tenisam, MMA un citiem.

 

 

 

 

 

Gfitness ir aprīkojuši vairākus Baltijas valstu olimpiskos centrus un sporta halles. Šādos objektos ir svarīgi atrast risinājumu, kurš apvienotu dažāda veida aprīkojumu, lai to varētu izmantot gan profesionāli sportisti, gan arī regulārie apmeklētāji. Mēs esam pierādījuši, ka esam profesionāļi šādu risinājumu piemeklēšanā un uzticams partneris, kas piedāvā pilnu pakalpojumu klāstu - sākot no konsultācijām, projekta izstrādes un telpu izkārtojuma izveides līdz izvēlētā aprīkojuma uzstādīšanai, apmācībai par produktu izmantošanu un kardio, spēka, fitnesa aksesuāru, grīdas segumu, skapīšu un piekļuves kontroles sistēmu apkopes pakalpojumiem.